ej tak Tu virziit produktu ![]()
![]()
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF diskusijas #170
pozitiivais rakstīja: a pa lielam...man jau PO
ps - sukas...no dr.lv mani izbanoja
i ko Tu briinies?
veel A vietaa pipeliites buutu ieziimeejis... jamajiem patiik
![]()
atlikt panikoshanu
plaanots nav tas pats kas ir...
lai gan...liekaas ka shoreiz plaani piepildiisies ![]()
i ko tad veel taadu ne taa pateicu? tiiraakaa logjiskaa kjeediite
![]()
Nezinite rakstīja: vai tad gumijām kāds sakars ar administratīvo iedalījumu???
to tak tirgus regulē, jādomā. Nav pieprasījuma, nav gumiju..
taa gan
nav gumiju- ir daudz diivainju... ir daudz diivainju- nav atkal gumiju...jo sajaukushi ar baloninjiem... utttt
un patiesiiba- sanaak...ka gumijaam ar administratiivo iedaliijumu ir vistieshaakais sakars... jo mazaak gumiju- jo lielaaks puulis...jo lielaaks puulis- jo vairaak gumiju
maz gumijas= daudz gumijas
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
mnja...Gratulaacijs taapat
un pats par sevi...
shodien te teema bij- mok sarkanai cepurei vajadzeeja ar stuurmani samainiities...ar vareetu buut supaadupaa
ak jaa...sarkancepuris ar sveikts... kaa arii liiderkomanda- Ciirulis/Ciirulis ![]()
anonimikis rakstīja: Dari Pats meklē galveno redaktoru. Varbūt raimim jāiet pieteikties?
Tak sadirsīs mastera darbu...
Raimim vieta žurnālā vīriešiem "mans mazais" ![]()
![]()
![]()
un tas jau ir raimja paša texts
Pirmais...Tu tak esi sociāli amorāls tips![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Vakar viens nodeklamēja...ka losis esot varen pozitīvs zvērs...ragains
![]()
![]()
Labrīt
raimi- viens teksts kuru negribu editeet... tb taa ar domaaju - ej dirst ![]()
plin
kas par gljukiem akau... 10citroni bij domaats...
ibitvaju...Readaktor! kad buus foorums jaunaa kvalitaatee![]()
![]()
![]()
Yetti rakstīja: raimi, un pie kuriem jāskaita šos un tml?
www.delfi.lv/...
lshitaa infa tak jau sen lkiida...tik cipari mazaaki bija... tjim 1citroni uz 2iem % un ieguldiitu uz 10
katraa gadiijienaa 36% gadaa rulllz nemeeraa ![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
ir 2i varianti
1kaart- var proveet piedraudeet ka degradeesi par asconu ![]()
![]()
2kaart- pieliist vari proveet un uzlipinaat cadillac ziimiiti
![]()
![]()
Tēma: Omega 2.5td spiediens.
saakam jau ar to- tev to vajag? vai arii kaads teica ka esot pa maz?
ja tas ir vieniigais iemesls( tb zinjkaare) tad labaak netraucee mashiiniitei ripot...
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6