visa uzmaniiba tv3
par fotoradariem
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Zoo rakstīja: Kà lai Gjimenes Draugu iemàca kàrtoties kastìtè?
Valjikam vajag uztaisiit skapii kastiiti- i ietupinaat tur jamo... bet taa lai citur nav kur... i durtinjas ciet
tik skapi peecaak taisi valjaa ar gaazmasku ![]()
Fartuks rakstīja: files.turbosquid.com/...
hayabusas matoriiti iekshaa... i der ! ![]()
laaaps skats ieksh pirmaas slimniicas uznjemshanu... frukts( videeji nokodies...ticamaakais ka celtnieks vai svarshchiks-frezerovshchiks) pa pjani nosipis uz trepi... acs paarsipta...galva nobindeeta... bet jau atgaajis-tb skaidraa
liidzi dziivesbiedrene...etak gadinji 45-50...kashkjiiga
lamaaja aaraa slimniicu ka acs tekot aaraa... a uz vinju 0 emocijas... tad kad saprata ka taa neko nepanaaks- saaka vecajam sipties klaat... davaj ka ja tebe chaiku prinesu- tas: psla nah
peec 4reizes par to teeju- nu ladno-uj snjim...njesi
-a tebe s saharom ili bez? ![]()
![]()
![]()
Iespējamo promiļu skaitu un mājās ierašanos laiku ![]()
Yetti rakstīja:
Ozz rakstīja: pieveemi virtuvi un nokuukoji 14 reizes
tas palīdz?
Maskē ...![]()
paaudzies deels... tad pafiltree ko drukaa... i peecaak jau vareesi saakt padomus daliit ![]()
Farruxi- saliidzini pats www.tuningfever.fr/... ![]()
Fartuks rakstīja: Un šitas vispābā ir kosmoss.
www.plus.lv/...
Marionu Kobretti teelot vareesi
peerc droshi ![]()
msh rakstīja:
Ozz rakstīja: kaut gan- man domaat ka ar normaalu 70 pietiek lai opeli šitaa sakropljotu
Vulvo jūzerim liekas, ka visas pārējās mašīnas tādas sērkociņu kastītes vien ir
pediņ- tev tika pateikts lai piss nauhj... ![]()
Ozz rakstīja:
msh rakstīja:
Ozz rakstīja: kaut gan- man domaat ka ar normaalu 70 pietiek lai opeli šitaa sakropljotu
Vulvo jūzerim liekas, ka visas pārējās mašīnas tādas sērkociņu kastītes vien ir
aizej paskaties vei es nestaavu pie tavaam durviim ar beizboleni
![]()
![]()
![]()
Ozz rakstīja: galvenais ka pret koku, nevis pretiimbraucošo.vai cilveekos..
paareejais *******
taisniiba... tur tak no infarkta muceeji no riitiem...da i suniishu&siichu staidzinaataaji...
nja... taa pareekjinot- tad Tev taisniiba...lai 2iiti dabuutu jau deglavenes krustaa jaabuut rubulpiecdesmit...
msh rakstīja:
Kindzulis rakstīja: foto.delfi.lv/...
Tu savu citronu vai kas tev tur ir, arī gribi tāda paskatā?
a tu pizdi negribi pa savu tuksho pieri... vai kas tev tur ir?
piss nauhjpa debiileni ![]()
patiesiibaa pokuj... pie stuures jams vair neseediisies...
peernavene taa kaa ir pie matiisa paarbrauktuves...
un no turienes liidz 5taa gada parkam ir pietiekami...
a par 2iiti- pietiktu arii no deglavenes