Kashmarovskis- ieliizjnja domuspeeris
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
patiesiibaa jau Tavu aknu bendeeshana njeprichom
bij domats ka autosi liidz mileenijumam bija kaa autosi... bet peecaak...pee
bet...aizmirsaas pieraxtiit...
hmzz... kaa bija ar to padariishanu... ka vareeja iesniegt civilprasiibu pret avaariju izraisiijusho personu lai sedz iztruukstosho summu + zaudeejumus kas radushies- transporta iire... uttt? liekaas ka taa bija vieniigaa iespeeja...
ja nu nopietni- tautai par citramoniem kudiii lielaaki iebildumi ir pat nelietojot jamos
saabus ta lieto ... i nekas... paskat..Sviests pat briizjam sakariigi ir speejiigs izteikties
![]()
![]()
![]()
hvz patiesiibaa... kameer tapa juuzots 93 diesel- ar nekaa slikta nevareeja teikt ![]()
Yetti rakstīja:
Kindzulis rakstīja: jampampaani raustoshie...
arlabunakti
pašol nakuj...
ak jā, un buča Tev...
sam durak
buchmuulis va zi...
hrem kaada pampshana... osobennosti nacionaljnoj ahoti
P.S. Tev a buch ![]()
ja te veel iegriezjaas tas jampampaans no mazpisaanjiem Deksters-pasakiet jamajam...ka jams ir ruutainais bezdeljmaakonis un biezpiendiizelja smakjele
![]()
Ozz rakstīja: Nupat zvaniija Kindzulis un teica , ka ja kožot nedeeļu no vietas purva raavu un uzkožot apsalušas seenes, tad surikaatus varot kāliem ķert!
Meli!!!
es nekaa cita kaa Pirmavotaa nopeerkamos izstraadaajumus nelietoju
a tur...kaa Tu pats labi zini...ne raavas ne seenju...
Ursi- laikai taadi
cilveeki saak zaudeet arii savu peedeejo bagatiibu... tb humora izjuutu... diemzjeel...
ja nu kas- pazvaniiju intereses pec uz to elmimotors.lv
aljo- un apkakaajaas
Sviests rullllz... lai arii remkomplekta nafff...
Kindzjalis cepj augshaa alternatiivu Veho un Shumanauto... citroenservisu...
tik mekleeju finansejumu...
un telpas
un vispaar... Citramons Rulllz everyday
bez balsoshanas
![]()
Sretsked rakstīja:
Kindzulis rakstīja: sukas
her tebe
a te dva... na sheju... chtob rilo ne kachalosj
![]()
Tēma: Kādu mašīnu uzvēlēties?
atljaushos piebilst- motoriisha rpm un nm attieciibas ar kaabu labojamas ir...
Sretsked rakstīja: Tikai un vienīgi ursis var atrast sludinājumu serverī baltu audi un automātiski izsecināt, ka to tirgo tikai un vienīgi Yonas Pziģec....
atbalstiits
iipashi ja veel sludinaajuma affftars ir emailaa savu uzvaardu noraadiijis un veel diizeli ![]()
Ozz rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Ozz rakstīja: A vot interesanti-
vai geja uzmaaksanos gejam tiesa kvalificeetu kaa nodariijumu vai kaa flirtu
Pamēģini un pastāsti, kā sajuties...kaut vai ar to pašu Kindzuli. Vai ir flirts vai tomēr sajuties izmantots un uzbāzts
nesanaaks....
mums gaumes laikam nesakriit....viss noraada uz to ka mees varam palikt tikai draugi
padauza ![]()
![]()
![]()
Ozz rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Ozz rakstīja:
ursis rakstīja: vai tad tev bija diizals?
www.autonet.lv/...
bet cena kosmoss ...
tam 2.0 diizaalam laikam bija kaadi 60 zs un no 0 liidz 100 uzrauj nieka 20 sekundees
starpposms starp veco 1.6 un LTškas 2.4 ar 5 katliem
toties pateerinjsh....
ko dod pateerinsh, ja taa miza neiet...
ja nu vieniigi neesi vw fans
tici man.. iet ne sliktaak kaa Tavs 2.4 ![]()
jau sazvaniits tas niikulis APE... jamie njemshots nozjeelojamaa kaartaa pa taisno no ruupniicas...
SKF aatraak kaa 3 decembrii nepiedaavaa...sukas
atljaushos atklaniities... pagaidaam-arlabunakti kunjgji un kunjgjes(tas uz Deksi only
)
Sviestnesis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Sviesta nēsātāj!!!!!
Tu esi izvēlējies savam nikam nepiestāvošu avataru, ibio
A man ir depeša iekš draudzības portala no īstā Centa , kura vēsta, ka sakara ar to, ka Šamam ir maz laika, Viņš uztic man te, iekš NSNF pārstāvēt Viņa viedokli!!
Vot tā, ta kā bilde ir vietā!!
P.S.
Kindzuli, nu garām ar to komplektu, nevaru es Tev tādu uzsūtīt..
soory..
ahaa... skaidrs
griezjamies pie Tava mazaakaa konkurenta... APE
lai kaa man tas napatiktu...
Ozz rakstīja:
ursis rakstīja: vai tad tev bija diizals?
www.autonet.lv/...
bet cena kosmoss ...
tam 2.0 diizaalam laikam bija kaadi 60 zs un no 0 liidz 100 uzrauj nieka 20 sekundees
starpposms starp veco 1.6 un LTškas 2.4 ar 5 katliem
toties pateerinjsh....