Centis_Nuudele rakstīja: Nu labi, burtiski tulkojot nav Pārākums, bet Priekšlēciens caur tehniku.
un pavisam prastiem...es pat teiktu tautas vaardiem- Paaraakums Nedapereetais
saiisinaati PN
![]()
Centis_Nuudele rakstīja: Nu labi, burtiski tulkojot nav Pārākums, bet Priekšlēciens caur tehniku.
un pavisam prastiem...es pat teiktu tautas vaardiem- Paaraakums Nedapereetais
saiisinaati PN
![]()
Ear rakstīja:
Sviestc rakstīja: Labrīt Godājamie Domubiedri! Sirsnīgi sveicu visus Audī dienā! Domāju ka šīs automarkas popularitāte tautā komentārus neprasa. Skat,arī praktiskākie vietējie Tūdaliņi,tādi kā Centis,Ursis,Špreksters,Zibspārnis un vēl arī citi Vīri,kam ir tā vara-beku kustināt,ir izvēlējušies saukt šo praktisko un daudzfunkcionālo Automobīli par savu. Un par ko gan var liecināt šāda šīs automarkas popularitāte masās? Protams,ka tikai to,ka Audī Rullē!!!
SUKUCI MAN AR IR AUDI !
veelviens Gredzenu Paveelnieks
Tēma: Kādu mašīnu uzvēlēties?
+ sertifikaacija pa jaunam... uttt
nja... info trukums javnijs
piemirsa Valdish Hummeru, Fiat Ducato BMW nu jau laikam visi iznjemot 7er un 6er,...dacia logan( VAZ gan jamos cepj augshaa kaa Renault) un veel padsmit markas ko krievi pashi izkjer ...
Tēma: Kādu mašīnu uzvēlēties?
ValdisM rakstīja:
Medella rakstīja: Un kā būtu ar ford focus?
Latvijā tirgotie bija vesti no rūpnīcas Krievijā, kur bija salikti no Ķīnā ražotām detaļām.
esi paarliecinaats? ![]()
Tēma: Kādu mašīnu uzvēlēties?
Medella rakstīja: Un kā būtu ar ford focus?
iekaap un pabrauc
ja patiik-njem ciet
Sviestc rakstīja:
"Mežā pie upītes, zied zilas puķītes".
šitas te labāk derēs
Alus atvests man par prieku
Mūsu ciema ēdnīcā
Nu es tālāk vairs netieku
Citā tādā svētnīcā.
Mājup ceļam, šķiet, nav gala:
Bieži stājos, grūti iet,
Birzī pogā lakstīgala,
Pogā vaļā, pogā ciet.
perkons rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
A pa muguru ar airīti
a ar kardāniņu starp astes kaulu
A ar zābaciņu pa kulīti?
Kindzuli, kas par figņu, valstī inflācija a tu pie pc sēdi !
a kas?
veeleejies piedaavaat labi apmaksaatu darbu?
p.s. intjim nje predlagatj ![]()
![]()
![]()
bez bazaru- TG/AM... kursh gan cits vareetu MB slavinaashanas dienaa uzcept nievaajoshu topiku ![]()
![]()
![]()
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
A pa muguru ar airīti
a ar kardāniņu starp astes kaulu
A ar zābaciņu pa kulīti? ![]()
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja: Kautkāda neveselīga interese par apkārtējo kulītēm...
negribi pataustīt
A pa muguru ar airīti
![]()
Kautkāda neveselīga interese par apkārtējo kulītēm...
ak nu jaa- ietesteets shodien Golps5 ar 1.4tfsi matoriiti...
kaaroch- par golfiem ar var teikt- tie beidzaas ar golf4
itkaa jau iet tas briinums... bet kaaja juut- matoriitim nav masas...tb litraazjas
un kas ar taam turbiiniiteem buus te ,taa saudziigi ekspluateejt?
nu jaa
te jau paardesmit lapas iet valjaa faits uz pillu klapi
un Tu kaa saukts... par kuru piedevaam labi bij zinaams ka njemaas iestaadee + njemaas pa savu liiniju
pozitiivais rakstīja:
Kindzulis rakstīja: pozitiiva attieksme
tev ar šo jautājumu kāda sāpe?
viņi zināja un labu laiku man pat otru biroju nodrošināja
kamdeelj saape? vnk pajautaaju... i attieciigi noveerteeju ![]()
Zoo rakstīja:
Kindzulis rakstīja: esi paarliecinaats ka tur ir VISS?
gandrìz viss.ja pèrc win,tad naw opisa ,màjaslapu taisàmà,mùvijmeikers,antivìrusu un vèl visa kà.makam tas viss nàk defaultà. Win var salìdzinàt ar msh mucu.lieta ar ko pafisties.
lab...shita laikam i teema taapat kaa bmwrullz vs audisux
bez tam par muuvijmakeru- ir gan
tiesa pasuudiigs
bet tie ir biezaa slaanii haljavnie pieejami...
neir leetaak panjemt liidziigas komplektaacijas- tb 2.4ghz 2 gb ram 160GB hdd kaadu bez OS umparikti pa 300lashiem un likt virsuu ko vien sirds veelaas? jo cik lasiits- pasaules varenie piespiedushi PC taisiit MacOS saderiigus?
bez tam- cenas... www.aboluveikals.lv/... ![]()