ujau ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
farruhs rakstīja:
msh rakstīja: www.youtube.com/...
Ivars laikam reāli samīza biksēs karstu ...
Anyway... atbalstīts.
domaajams ka pamperi tur reti kuram NEbuutu jaamaina ![]()
Yetti rakstīja:
rrupucis rakstīja: ...
lai darbotos multistūre pēc maģa maiņas, ir jāliek adapters. es ar sev tādu meklēju, bet kad veicī uzzināju, ka tas mēsls maksā 80 Ls, nolēmu ka iztiksu bez tām pogām. pieņemu gan, ka ir iespējams viņu atrast arī stipri lētāk...
biški smalkāk vari?
tak daudzirem ir shitaa fishka... liec ne stock audio bet vadi ar stock pogaam uz stuures...
kautkur maniits manam briimnumam ar shitaa fishka...
Yetti rakstīja:
Kindzulis rakstīja: lai nu kusrsh to teiktu
smagi...
aknas lielākas par kuņģi ... bet kušām beidzu vibrēt... rīt vēl aizbraukt pa mežu paklīst....
hvz- tauta runaa ka labaak par mezju- juuras krasts... vismaz man mezjaa uz aknukriizi liist negribaas
taa jau chernuha... a tur koki kaardinoshi ![]()
![]()
![]()
Yetti rakstīja: ei, netīšām pamanīju... tas gan i\' smuks:
www.autonet.lv/...
da nee.. Pirmavots nav tas maita Deksters
tas ir pieruupniicas veikals ![]()
tas ja te vienam nepielec.. ka ne jau svins ir tas kas eed tupeni ar mizu... bet tas kas to nemazgaatu vaara un ed peecaak...
da lab... Pirmavots ir uzdevumu augstumos
![]()
Tēma: FIAT klubs
nejauc fiatu ar viduu iekraameetu motoru ar porshu klasisko kursh ir rear-engined
en.wikipedia.org/...
:Rear-engined_vehicles
en.wikipedia.org/...
:Rear_mid-engine,_rear-wheel_drive_vehicles
Tēma: FIAT klubs
par hondu- uzticamaaka par fiat viennoziimiigi...arii bez R
bet ja par naudinjaam ir runa... ko tad uzreiz neauroji- iekampu pa leeto "nabagu ferarri" ?
atslaabsti...arii par slalomu ar motoru aizmuguree-fizikai tas nepatiik
Tēma: FIAT klubs
bez tam.. par 2.0L un 220 Ps... AR turbiinu... tas ir kas ieveeerojams? tad jau Hondas 2.0 BEZ turbiinas 240Ps jaasaka ka tas ir kosmoss... (ir testeets chipoti-atviegloti-briivi elpojoshss un atziits par patieshaam ieveeriibas cieniigu) ...
Tēma: FIAT klubs
Polarlacis rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Polarlacis rakstīja:
Kindzulis rakstīja: eu...kakulaaci- pameklee ka nu citu fanoshanas objektu
Uztaisisim ka nebut dragu,tikai ierodies vismaz ar 300zs EVO kadu,savadak no kauna naksies apest savas kurpju $njores!
dragu? neir jeegas... jo tevis deelj njemt no pazinjaam evo sti uc briinumus neredzu jeegu... bet pasham autoss vairaak uz komfortu orienteets... lai sevi eertaak pa propkaam un bedreem vizinaat da i dieseleens... un veel automaats
bez tam... sashkjuuneet ar milzu turbiinaam sprauslaam utttttt var da jebko... tas auto labaaku nepadara... fiats arii aafrikaa ir un paliek tikai fiats
Sa$kunet ari ir jamak,jo savadak maz jegas no tas lielas turbinas bus,itsevi$ki kad turetu pilnu BOOST,virzuljus nodedzinat var atri.
nu man ko? vajadzeeja paarskaitiit visu kas tajaa motoriitii no stock jaamaina? klanjus shaales vaarstus un atsperes un klanjus un ko tik veel?
Tēma: FIAT klubs
Polarlacis rakstīja:
Kindzulis rakstīja: eu...kakulaaci- pameklee ka nu citu fanoshanas objektu
Uztaisisim ka nebut dragu,tikai ierodies vismaz ar 300zs EVO kadu,savadak no kauna naksies apest savas kurpju $njores!
dragu?
neir jeegas... jo tevis deelj njemt no pazinjaam evo sti uc briinumus neredzu jeegu... bet pasham autoss vairaak uz komfortu orienteets... lai sevi eertaak pa propkaam un bedreem vizinaat
da i dieseleens... un veel automaats
bez tam... sashkjuuneet ar milzu turbiinaam sprauslaam utttttt var da jebko... tas auto labaaku nepadara... fiats arii aafrikaa ir un paliek tikai fiats ![]()
Tēma: FIAT klubs
par taam masaam- skatiit augstaak... un par karstajiem priekshpiedzjinjas auto- tad jau labaak alfa... taa vismaz uz celja uzvedaas patiikamaak...
un par kaunaa atstaashanu- papeeti hothatch
fiats atpuushaas ar savu 220Ps matoriiti
Tēma: FIAT klubs
un tas ir viss... ko fiats speejis sheit iekarot... kompaanija kas sevi pozicioneejusi kaa ford vag un gm konkurentu ar nenormaalajiem sarazjoto auto miljoniem.... nu fui ![]()
Tēma: FIAT klubs
vieniigais kas patieshaam lietojams ir- Ducato... da i tas pats ir francuuzju/itaalju koprazjojums...
Tēma: FIAT klubs
da plee... vareeji veel piemineet paaris izcilos dizaina garadarbus lai pilns komplekts buutu- kaadu valbaci/pusakvaariju ...multiplu piemeeram
vai arii uno-muljkjiiti...
par auto uzticamiibu peerkamiibu un lietojamiibu jau liecina ss.lv paardodamo autosu kvantums(par ekskluziivajiem neiet runa-tip lambo...astoni uttt)
126 (1)
Barchetta (2)
Brava (11)
Bravo (5)
Coupe (9)
Croma (4)
Doblo (4)
Ducato (
Fiorino (4)
Grande Punto (4)
Marea (10)
Multipla (1)
Panda (5)
Punto (7)
Scudo (2)
Stilo (4)
Tempra (3)
Tipo (
Ulysse (1)
Uno (3)
Tēma: FIAT klubs
ja ar teemu ir domaati puustoshie un juukoshie VAZ pirmssaakumi kas arii tagad turpat ir... tad nu sorre
BTW- tikai pajolis var fanot par 20v fiatbriinumu kas stipraakaa veejaa kokaa lec un garaazjaa prasaas
![]()