sargi batjorku mobzim...spamo praatiigi... i galvenais- nenjirdz skalji ![]()
![]()
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
sargi batjorku mobzim...spamo praatiigi... i galvenais- nenjirdz skalji ![]()
![]()
![]()
par dushu luudzu Pirmajam zinjo... bet RMB aarstnieciskos noluukos der ![]()
Tēma: Maršrutalapas.
nedomaaju...drukaa taapat 3x meenesii riiga-kuldiiga-daugavpils-riiga un mierraa
Pontiaks kaa Opels ruuc
Apriilijs ka druzjba duuc
Seezj un briinaas Deksterpaps
Viss tas transportsvinjam craps ![]()
Sretsked rakstīja: Nav tas Kindzulis ar pilnu šilti....zvana tikko, stāsta, esot šodien veikalā nopircis šprotes. Vai tad tas ir kas sevišķs??
dziivas tak iepirku... ![]()
Tēma: Maršrutalapas.
Nezinite rakstīja: bija labs software to ļi frēzija toļi kāda cita puķe. Katru maršrutu 1 x iewadīja un tad tikai kombinēja - kas nu kuro dienu..
ideaalaakais variants
veel tik papildinaat ar RND marshuta gjeneratoru...
vo plin...morda uzpeldeeja
pag...uztankosies tad maniis... ![]()
![]()
BTW- praatiigi buutu shodien aptankoties un riit nekur neiet...un nebraukt... laikam toch taas seenes nebij praatiigi 2as dienas ledusskapii tureet ![]()
tanjeri bija kautkaadi KC130 shtolji
bet par superfortresu...nez...
lidojuma taalums shitiem ruljii... 10Kkm...
kautkur lasiits vai maniits ka ekipaazja meedza arii nedeelju plivinaaties gaisaa... koikaam vieta ir...
ja kautko nejaucu- krievu variants tb TU esot gjeniaala konstrukcija.. tb no lidlauka paceljaas ar degvielas garainjiem... jo ja ir kas vairaak- tad liistot aaraa-spaarni lokoties
paceljaas.. i tad tik uztanko baacinjas
Ozz rakstīja: kaa tankeris paarsvaraa
a tam "laacim" 8 propelleri uz 4 motoriem preteejaa griešanaas virzienaa, atceros kad lidoja..
trobele baisa a vinju praktiski ij neredz...jamz savos 10 000 metros plivinaas
nebuus tiesa par to tankeri... strateegjiskais bumbvedeejs... un nekas cits ![]()
Tēma: Maršrutalapas.
aa.. un veel... to lapeli vari taisiit uz ddienu...nedeelju un arii uz meenesi(tas gan parasti vieglajiem bij)
Tēma: Maršrutalapas.
vari uzcept marshutu teiksim A kuraa ietilpst SIA no 1 liidz 10 un marshutu B kuraa veel paareejie... i drukaa tik... galvenais lai pie buhalteera meetaajaas tas saraxtish ar marshutiem
Tēma: Maršrutalapas.
nav taadu standartu... vnk nav
ir jaabuut iekshaa datiem... bet kaa tos noformee- dariishana Tava...
ja vajag- pasham meetaajaas excelii cepta un bez liekiem elementiem
Tēma: Maršrutalapas.
ar marshuta lapaam jebshu -celjaziimeem ir vienkaarshi- taisi kaadu gribi
iekshaa shoferis-datums mobiilis degviela un marshuts(ar km) i u vsjo...
Brīnumi uzmesti uz salinieka(ceru ka pārdaugavas virzienā
) un uz skanstenes ![]()
Es par ievilkšanu laukā(eleganti pielijušā) ar sekojošiem maksas izvilkšanas pakalpojumiem ![]()
arlabunakti sapraatiigajiem... da i apdaliitajiem
un labriit Sviest
...Tev iipashas liidzjuutiibas... skola ir viena dranjkjiiga padariishana ...ne? ![]()
akujenno daudz
miedzoshie... bet liekaas ka ir arii neinformeeto arii daudz.. taa ka atklaato tekstu- kaa jau te ierasts...nebuus... taapat par ko ir runa-zini
Kaspersky rakstīja: Jūs pamēģiniet viens otru bildināt. Varbūt kas prātīgs sanāks.
mosh arii
Pirmais rakstīja:
Kindzulis rakstīja: Pirmais...es jau nu tavaa vietaa...shiisdienas textus aatri labotu... vismaz citetu un paarlabotu
pipec...shitaadu aunapieri veel pamekleet...
interesanti...kaadeelj tev veel nav miss universe sieva un veel 20taadas pashas miiljaakaas
vispār precizēsim kurā sadaļā tu man mēģini uzbraukt....
tajā, ka deksis liek biksiņās kartupeli
vai tajā par to, ka sievietei pašai ir tiesības lemt
vai tajā par tiem bildinājumiem (tobiš tajā par ko tev nav pat nojausmas par ko ir runa....)
neticeesi... ir stipri daudz info...
taadeelj vien briinos kaa tev pietiek nekauniibas dirst tiem paareejiem kas tevi labi paziist
a to demagogjiju par sievietes pashas izlemshanu ... nu nevajag
ne nu tu esi tas... kam tas ir svariigi... ir gadiijies maniit dabaa... tik uz to briidi vnk noraxtiiju uz kjeemoshanos
naakamaa reize taps sodiita... lai gan... pats sevi jau esi sodiijis ![]()
Zoo rakstīja: Nuja,bet $itàda $telle man pirmo x.
ne velti vesheneem notekas 60cm augstumaa liek ... bet nu Kristai noteikti kaa akmens noveelaas ![]()
Sretsked rakstīja: Nu kas i, sifilītiķi?
Pajolinj! Filateelisti un sifiliitikji...taas ir divas dazjaadas diagnozes ![]()
bljaaa....Semjon Semjonich ![]()
![]()
es veel uz to "lieko" tb nepielikto liiikumu noluureeju...
Tēma: Menti & cahakreshanaas
+panjem liidzi kautkaadu papiiru ...ar kura paliidziibu vareesi pieraadiit ka taa atljauja nav pieshkjirta dienu peec notikuma ![]()