![]()
![]()
Pirmais...es jau nu tavaa vietaa...shiisdienas textus aatri labotu... vismaz citetu un paarlabotu ![]()
![]()
pipec...shitaadu aunapieri veel pamekleet...
interesanti...kaadeelj tev veel nav miss universe sieva un veel 20taadas pashas miiljaakaas
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Pirmais...es jau nu tavaa vietaa...shiisdienas textus aatri labotu... vismaz citetu un paarlabotu ![]()
![]()
pipec...shitaadu aunapieri veel pamekleet...
interesanti...kaadeelj tev veel nav miss universe sieva un veel 20taadas pashas miiljaakaas
![]()
![]()
![]()
Sretsked rakstīja: Pieļauju, tā mēle bija paredzēta citiem mērķiem, ne ēšanai.
Uzacu pielaizīšanai ![]()
Ideots rakstīja:
Pirmais rakstīja:
normālas sievietes pašas lemj ar ko "kosties" un kaukādi pajoļi, kas uzskata jamo par "savu" sievieti, tur neko nevar ietekmēt
pateica eksperts
Istinu glagoļiš
es vismaz necentos apmiezt Stelpes autobusu ar breecieniem- aaraa...okupanti...es jums raadiishu... Bausku baushkjiem utt
un ja vel to visu buutu dariijis cilveeciigaa skataa.. bet nee... uzvelk katraa kaajaa pa miskastei un galvaa statoila maisinju...
brrr...skats neir domaats cilveekiem ar vaajiem nerviem
P.S. interesi izraisa ari ifakts...ka Stelpisti tajaa busaa nemaz neizskatiijaas paarsteigti... viens otrs pat maaja ar roku... kaa senam pazinjam
tiesa- gan ar taadu liidzjuutiigu smaidu... ![]()
Baušķim atkal plūmju efekts?
da vispaar... tam zoofilam visur aazji reegojaas...
![]()
Ozz rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Ideots rakstīja: Lidostas Lido laikam drīz aprīkos sevi ar zelta galdiem. Pankūka ar gaļu maksā jau ls 1,30 gab. krējuma karote Ls 0,90 , tomātu sula Gutta 250 ml= o, 80 Ls
Te pat Mersistam jāsāk šķobīt deguns
pērnruden, pirms izlidošanas uz siltajām zemēm ieskrējām ar korišu kautkādā lidostas pagraba kapijužņikā. 2xsotaciņš plus 2 sulas no pakas, dodu 20ls banknoti un sagaidu, ka man izdos kautkādu atlikumu..... NAIVI....
bet visā pasaulē lidostās jau viss ir bešena dārgi.... gabaliņš picas lidostas LULU ir lētākā lidostas pica pasaulē
laikam jau viņiem ir jāmaksā šloserim baigā īre
Vajag kaa pirms pasaakumiem- pie vaartiem demonstrativi ar čomu divataa 0.5 no kaklinja, trauku miskastee un ar atraugaam uz priekšu!
![]()
![]()
![]()
ej ka nu pamasee pakaljpusi...sev
dzirdeeju ka peec garaajiem motobraucieniem Te taa saapot
![]()
Zoo rakstīja:
Kindzulis rakstīja: Ozzi... te nu bij... tikai pod rasstrelom... jaunaaki nerullz... analogais foreva utt
(nenjem ljaunaa - hihinu nebalsii)
supra kà tàda vainìga:made in jpn,kanàli lìdz 300 10gadi utt.labs crt rullz forewa! Jaunàki analogie saprot 500 kanàlus (Mhz skala garàka)
hvz... crt tas px ciiparish pieklibo... un nu jau kaadu briidi response time LCDshkaam ir krietni uz augshu
lai gan... gaumes lieta...
da plee
Deksis - tirlinjshs kamiinaa kaapeejs ar vienu kaaju un ar otru tupeetaajs peljkjee- taa saciit termoregulators... jebshu kraaninjsh pie sienas
![]()
Sretsked rakstīja: Gāze...baloni...figņa. Kamīns ruļoj un ruļoj krāniņš regulējamais pie radiatora Gāze ņeinteresujet .
PS. Kindzulis-ļoļiks.
PPS. Ozz arī.
kas i sasaldeetais? pamodies?
Ozzi... te nu bij... tikai pod rasstrelom... jaunaaki nerullz... analogais foreva utt
(nenjem ljaunaa - hihinu nebalsii) ![]()
Ideots rakstīja: uzšaujiet man lūdzu kāds.
ta ja buus galiigaasa uinjas sastraadaajis... ![]()
RX-7 rakstīja:
modena rakstīja:
RX-7 rakstīja: Varbūt kādam vajag - palikuši pāri šādi jauni stikli:
........
2) EF 70-200 F2.8 L IS USM par 850.- Ls
Par to cenu tiešām ar IS?
Jā - turu viņu rokās un lasu no korpusa... Man sievas māsa dzīvo Japānā
tad nu redz "otkuda nogi rastut"... to micuka matoriic... to rotornieks komplektaa...
- Жена! Собирай вещи! Я миллион выиграл!
- А какие вещи, дорогой, зимние или летние?
- Собирай все и уматывай.
Идет прохожий (П
по улице.
И, вдруг, ему чихнулось:
- А-апчхи!!!
На что ему встречный милиционер (М
говорит:
- Будьте здоровы!
П:
- О, какой Вы вежливый!
М:
- Конечно, нас ведь за это ебут!
pozitiivais rakstīja:
Sretsked rakstīja: Tāds jautājums....Stelpē dzīvo stelpieši vai stelpisti? Vai varbūt stelpēnieši?
eu...piss taisni pa reni...Stelpi neaizties!
stelPISts esi vai
![]()