Zaķusalā lābs bij...tauta starp autosiem ar mocīti... A tur okeāns...i neviens pat netaisījās atmest gāzīti
šitādu dušu braucot... ![]()
![]()
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Zaķusalā lābs bij...tauta starp autosiem ar mocīti... A tur okeāns...i neviens pat netaisījās atmest gāzīti
šitādu dušu braucot... ![]()
![]()
![]()
Tagad ar: 100punkti kāds peļķe iesipis i zalējies x10
Citramons rullz
hadene uz augstāko un peļķes pokuj
Jācer ka savācās
Uz centru normāli...tb tilts kust...bet pārdaugavas virzienā štau...tikai lucavsalā tagad
Bljac
avotu ielas forsēšanai 30minūtes...a priekšā vēl lāčplēša un salinieks...
vai tik nebij iemaaniijis 2nieku pasaatiski murgaino as 115Ps...kursh nu galiigi nav skraidaampljurkjis ...lai gan ir dzirdeets par iznjeemumiem...
Tēma: EKSTRĒMĀ BRAUKŠANA
Vot saakumaa aizcapini uz mekleetaaju (tipa-google...yahoo utt) lietoshanas kursiem
dbs.lv/...
ar visaam cenaam un ko tik veel ne...
msh rakstīja: Mirgojošs bremžu papildlukturis pakaļējajā logā ir legāls?
neir
Zoo rakstīja: Sètas miets vèl ir mìkstàkais no urlu arsenàla.
toties visaatraak pakjeramais un nav jaastaipa liidzi
tiem tur stadionaa... tb tie gadiijumaa nebij kugjubuuveetavas prazdnjiki? ar vodachkku...chastushkaam... un vakaraa seetas mietiem?
kaadus gadus 5us atpakalj taa vismaz izskatiijaas...
Tēma: Anekdote ... :)
modena rakstīja: oper.ru/...
![]()
![]()
biju jau domaajis ka Goblins nogrimis aizmirstiibaa un Soprano tulkojumos...
Tēma: sviests...
Yetti rakstīja: forši, bļā...
tumm tumm, tumtumtum tumm....
laiciigi un veiksmiigi uzlaapiijis ![]()
Ruxi- esi dzirdeejis par taadu uuuberkuulu iestaadiijumu- veikals?
na hudoj sluchaj- tb otmazkai derees ![]()
Sviestc rakstīja: Un vēll,sakarā ar pēdējo NSNF pasākumu pasīvo Locekļu apmeklējumu statistiku,man te sacēlās doma,kā panākt raitāku Loha Nr.1 maiņu. Piedāvāju par Lohu Nr.1 turpmāk nominēt to,kurš iepriekšējā topikā ir visvairāk postējis ,nu protams no NSNF Locekļiem. Postus pārskaitīt jāuzdod iepriekšējam Loham,kuram 99 lapā,kura skaitīšanā vairs nepiedalās,arī ir svinīgi jāpaziņo Līdera vārds. Ko par to sakat?
hvz...liekaas murgaini
A par nākotni: uzlabojumu vērtību paša acīs pārsit citas lietas...pensiju plāni...grāmatu dārdzība sīcim...tad mazbērni...prostamols utt ![]()
Serviss tādiem darbiem ko pats darīt nevar: kārbas remonts...a pārējo līdz šim pats ![]()
Paaugsies un tāpat ar teiksi...kad pagalma puikas skrūvēs vecu R8 ![]()