1kaart- njefig lakt
2 ja loc- nelien pie PC
3 ja pielien tad nedrukaa
4 ja drukaa tad nebriinies
patiesiibaa ir 4as lietas.. Peedeejaa posta komenteetaajs+ cikos
bildes topikaa
smailjikus dobavitj
nu jaa.. un posta editeeshanas iespeeja
Tēma: iAuto portāla jaunumi
1kaart- njefig lakt
2 ja loc- nelien pie PC
3 ja pielien tad nedrukaa
4 ja drukaa tad nebriinies
patiesiibaa ir 4as lietas.. Peedeejaa posta komenteetaajs+ cikos
bildes topikaa
smailjikus dobavitj
nu jaa.. un posta editeeshanas iespeeja
Ideots rakstīja: nu ja es sāktu visus audi b4 skatīt.......
Aha...tos kas bez šterna braukalē... ![]()
![]()
![]()
Farruxis- duriks
Bet...katrā gadījumā striptīzu jams labu uzmeikoja-stacijas laukumā -ne katrs tā var
Un vēl Pirmais staba vietā...
Nu jau Nūģelis i apakaļā...tā ka tam brīt
A kantainais slēdzis: tas no lexel vai legrand
Vnk labrīt
tauta meeljo ko citu... piemeeram ka par lielu tirshanu tb regulaaru submit spaideleeshanu izaug garas ausis
Pirmais- ebt
nevis videeji statistiskais... bet dinamiskaakaa LV autovortaala A.god.lj.cien. regjistreetais lietotaajs
![]()
Tēma: Skanstes ielā
Ideots rakstīja: izskatās, ka cietusī (izdzīvojusī) 3.ā meitene bijusi stopētājs vai taml. un cietusi bezsakarā......
nošaut tos pulverīšu ostītājus
ar taa dzirdeeju
raimi... atljauj...es mineeshu...
tevi tak beerniibaa stipri sita...vai ne? un paarsvaraa pa galvu...
Sviestc rakstīja: nu, ko klusējam, ēzeļi
Ot kozla slišu
![]()
Centis_Nuudele rakstīja: Labvakar, cienītie.
Jau labāk...![]()
Hvz ko tur dzenāja...22.10 neviens uz tilta nebija
Labrīt
diivainaa kaartaa... no piedaavaajumaa esoshajiem- cena kaa reiz mazaakaa ![]()
(tb 2.7 2003 utttt)
LTV1... tur arii ne tikai bliikshkjo.. bet arii piedaavaa smshus aizsuutiit i uz niggam pablenzt
![]()