ne tak
saabs ir zviedru hyundai ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
ak jaa... maza reklaama... ja nu kaads veel neir maniijis... Top Garden Ground Gear Force iesakaams noluureet
veelams novilkt.. ja nee.. mekleet te- www.youtube.com/... ![]()
Ideots iistais migelus apmierina a tie divi antinji kas te regulaari kauko ietaisa...neskaitaas... pdjec nje ljechitsa
Yetti rakstīja:
Kindzulis rakstīja: liec mierraa ru onkuliishus
nafigators ir normāls vecis vai sesks?
kas "vikljuchajet tupova" un atiet no subaru rulziiguma-aiz puudeeto norveegju gardumu lietoshanas... liekaas ka cilveeks
peedeejais laiks kautko jeedziigaaku uzvilkt... paarej ka nu uz kirzavikiem ![]()
Tēma: menti un dziesmusvētki
Yetti rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
nakujators rakstīja:
Yetti rakstīja:
nakujators rakstīja: Vai kāds dziesmu svētkos redzēja Deksteru
jā...
izskatījās ar dzīvi apmierināts...
un Sieviete smuka viņam bija...
Vai tai sievietei bija kādas atsķīrības no Urša
a kas tev par dalju
gailis laikam...
hvz... jaaprasa pasham
Tēma: menti un dziesmusvētki
nakujators rakstīja:
Yetti rakstīja:
nakujators rakstīja: Vai kāds dziesmu svētkos redzēja Deksteru
jā...
izskatījās ar dzīvi apmierināts...
un Sieviete smuka viņam bija...
Vai tai sievietei bija kādas atsķīrības no Urša
a kas tev par dalju
Tēma: menti un dziesmusvētki
nakujators rakstīja: Vai kāds dziesmu svētkos redzēja Deksteru
maniits i.. polku leca
Tēma: menti un dziesmusvētki
meerkakjis ibitvaju... ja lido- tad nechiiksti... a par vstrechku tev vispaar tiesiibas nah nost
tb eksperiments turpinaas? atgaadinu nosaciijumus- pielieku pie pakaljas koonisko filtru katru reizi kad pirzju... peecaak atdodu jamo maarrutkam lai aposta no ieksh un aarpuses noluukaa ar ozjas paliidzibu noteikt filtra lietderiigumu ![]()