paziistu nepaziistu... who cares ![]()
![]()
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF 164 uno !
Bens_Jois rakstīja:
nafigators rakstīja:
Bens_Jois rakstīja:
nafigators rakstīja:
Bens_Jois rakstīja:
nafigators rakstīja: Stulbeni es tai kucei benim
Atsūkā mauķele!
Tev ir ko sūkāt padauza? Laizi sev pati!!!!
Tu jau savā bildē sūkā defaultā.
Noraujies tualetes podā un atpakaļ nemaz nedomā līst!!!
Un vispār ar pedāļveidīgajiem(-ām) vairs nesarunājos!
OK ! Jo tu te mazāk smirdēsi, būs tikai labāk.
Vari nrunāt arī ar citiem.
Bet fiderass tu = anyway...
pusbeni- sip ka nauhj ...
btw tai lezbai Napigatorei taisniiba- ignore mode...
Tēma: NSNF 164 uno !
nafigators rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
nafigators rakstīja: Viņš man arī pastāstīja, ka Pozijs vislabāk masējot un pulējot,... vienmēr līdz tulznām....
nelec no sliedes.. i pirms tp palaistuvi izfukaa, atbildi uz jautaajumiem
Kādu sliedi Kādu jautājumu Nekuja neko nezinu! Es ir vīrieškārtas lezbiete!
![]()
![]()
tut ta ti i popal... lezbijaanis bi pareizais variants ![]()
![]()
vot taa luuk... bet nu lai kaa... iesaakumaa benju ar visu jebeenijmammu pazudini....
Tēma: renault klub 2
Centis_Nuudele rakstīja:
Piebaldzens rakstīja: Es savukaart varu teikt ka dalja BEMBISTI ir pilniigi PODAA RAAVEEJI, jo cik noveerots paarsvaraa brauc agresiivi neieveerojot JEBKAADUS moraales, uzvediibas un pieklaajiibas normas... Redz man ir BMW un es esmu KRUTS!!! Cik mani noveerojumi liecina, tad ar renjiem paarsvaraa brauc civilizeeti, pieklajiigi, ieveerojot vispaareejaas pieklaajiibas normas
Cik mani novērojumi liecina, tad Piebaldzens no ilgstošas kratīšanās renaultā ir kļuvis ļoti nervozs.
Tev nenāktu par ļaunu parunāties ar savu ģimenes ārstu....iesākumam. Ārsta speciālista apmeklējums ir daudz lētāks, ja ir ģimenes ārsta nosūtījums....
pataloganatoms tak bij tas pats famiilijdakteris ne ![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Bens_Jois rakstīja:
nafigators rakstīja:
Bens_Jois rakstīja:
nafigators rakstīja: Stulbeni es tai kucei benim
Atsūkā mauķele!
Tev ir ko sūkāt padauza? Laizi sev pati!!!!
Tu jau savā bildē sūkā defaultā.
katraa gadiijumaa peec jebaalnieka spriezjot tavs suukaashanas staazjshs i kuuuudi lielaaks
Tēma: NSNF 164 uno !
nafigators rakstīja: Viņš man arī pastāstīja, ka Pozijs vislabāk masējot un pulējot,... vienmēr līdz tulznām....
nelec no sliedes.. i pirms tp palaistuvi izfukaa, atbildi uz jautaajumiem ![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Bens_Jois rakstīja: Matrači & spilveni
atsipies ar saviem kuushu blusumaisiem a?
Tēma: NSNF 164 uno !
nafigators rakstīja:
Kindzulis rakstīja: pipec ...
Nafigator ... ko tu i dariijis ar Pozija pautiem a? ja zini kaadi jamie ir ?
A vot man Zigis pastāstīja, kā pie jums tur čaklo masētāju pulciņā notiekas :d
mani tur nejauc...
es taa kaa lezbijaanjos esmu ierakstiijies
visapkaart akujetj kvantums ar viirishkjiem... a mani nez kaadeelj piesaizta sievieshi
Napigator- tu kaa ...nu ar pieredzi... ka tu tiki galaa ar to visu
Izabella va zi atradies
(skaidrojumu prasi SZ vai meklee ieprieksheejaa topikaa) labi
kefirchik ![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Bens_Jois rakstīja:
Kindzulis rakstīja: labriit
sux gan mb gan buumee audi- un hrenis- ...hrenovo (liidzjuutiibas Dorisai ) subaats- kaa raadas ieskaitiits belarusu uzkabinaamo paliigieriichu kategorijaa
kas te veel bij... volvo.... mnja... nu ko tur teikt... ar ciriiti darinaats metinaataaja sapnis un mazauto bieds
paareejie kas te piemirsti- kaa piemeeram plastmasas shmucspainis no Amerikas... vai golps... komentaarus pat neprasa
vieniigais....
un neatkaartojamais auto...ir MAN ctramons forever (citroens tb...galvassaapeem ar jamo nekaada sakara
Nu un tu gan esi paņēmis baigo verķi... citruss ir vēl lielāka kuiņa
Tēma: NSNF 164 uno !
pipec ... ![]()
![]()
Nafigator ... ko tu i dariijis ar Pozija pautiem a? ja zini kaadi jamie ir ? ![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
[c]Bens_Jois rakstīja:
nafigators rakstīja: Kindzulis ir Pozija kreisās olas nenoskūtā kūsa
Nafigātors = skūtolis [/c
![]()
![]()
mozaiikas paarstaavis ierunaajaas...
Tēma: NSNF 164 uno !
Nafigators- Nahujators-Katalizators -PAUTS
aaa... i veel jamais i Klizmators(Pulverizators)-Pushrenators
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
nafigators rakstīja:
Kindzulis rakstīja: man nepatiic nemaz...
nu bet es tak nav nekāds Zigis
ar to nu juus abi pashi tieciet galaa... vai galu galaa....vai ko nu juus tur dariet ![]()
genka losis ne shlosers... pie vasjkas driizaak... tas vismaz 3 denas nav pliiteejis ![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
nja... ar steigu ej pie okulista
i vispaar... aizmirsti... tu man nepatiic nemaz... ![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
nafigators rakstīja: Vēl viena padauza te gudrojas
paskatiijies spogulii un uzdrukaaji
turpat kur var iepirkt ukrainas globusu un burtniicu "v kruzjok"
Tēma: NSNF 164 uno !
labriit
sux gan mb gan buumee
audi- un hrenis- ...hrenovo
(liidzjuutiibas Dorisai
) subaats- kaa raadas ieskaitiits belarusu uzkabinaamo paliigieriichu kategorijaa
kas te veel bij... volvo.... mnja... nu ko tur teikt... ar ciriiti darinaats metinaataaja sapnis un mazauto bieds
paareejie kas te piemirsti- kaa piemeeram plastmasas shmucspainis no Amerikas... vai golps... komentaarus pat neprasa
vieniigais....
un neatkaartojamais auto...ir MAN
ctramons forever
(citroens tb...galvassaapeem ar jamo nekaada sakara
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
penis-jucis un napigujators karogu praidaa nesiishot prieksheejaas rindaas ![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
nafigators rakstīja: Eu Zigi tu rozā biksītes praida gājienam jau iepirki?
peec shii texta sanaak ka tu esi jau pieteicies praidam ![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
plin... a daarzs jamajam tiek palaists uz publiceeshanu ![]()
![]()
nav taisniibas uz pasaules
Ozzim- pendele par suutiishanu sleegtaa topikaa
(man kaukaa nesanaaca ieposteet
)
Tēma: NSNF 164 uno !
Ozzijs akau ciinaas laadeedams minioperu un Teli...
bet patiesiibaa izraadiijaas ka nenormaalaa aatrumaa vnk topiks lokots ![]()