sveetdienas ieksh bbc prime ruljii...
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: jālasa 2x !!!
Seene rakstīja:
Nav jau darba intervija, kur likums nosaka, ko nedrīst jautāt.
![]()
![]()
tak tiek apiets... "vai ir kas taads...kas darba deveejam buutu jaazin...kas vareetu trauceet darba pienaakumu veikshanai..."
beljgj...kas te shodien par ziloshanos ![]()
![]()
toch sezonas atklaashana pie vainas
![]()
salejam... i sliipi
tauta runaa ka labaakas zaales pret apauksteeshanos neir..
Tēma: jālasa 2x !!!
Yetti rakstīja:
Kindzulis rakstīja: pasham bikses noshljukushas...
RMB izlakts...jaabrien pakalj dobavkaam...
kad atbridīsi dod ziņu...
virtuaals skaal
![]()
Tēma: jālasa 2x !!!
pasham bikses noshljukushas...
RMB izlakts...jaabrien pakalj dobavkaam...
atliek cereet ka paziistamajiem 2ritenjotajiem taa evoluucijas skjiroshana nebuus nekas vairaak kaa raxtinji viskautkur...
Tēma: jālasa 2x !!!
ooo jaaa... ![]()
![]()
ja nu godiigi- tad shodien centrs- jugla-centrs nu bij par traku...
var jau saprast- Atklaashna... bet nu nakujam tos bailiigos autobrauceejus baidiit? man okuj... labaa mala piesegta... da i uz briiviibenes pa vidu arii...nebuus braukt... bet paareejie
Tēma: jāskatās divreiz?????
Kaspersky rakstīja:
Baisulis rakstīja:
Bet patīkami, ka tāds starp kājām grab
Tu par šīri?
![]()
![]()
![]()
un kaa nolamaat bezalkaholiskaa alus NEdzershanu hokeju luurot
![]()
Baisulis rakstīja: Zigis uzmācas ar nepiedienīgām īsziņām par Poziju. Ko darīt?
paaradresee Pirmajam ![]()
kameer skolaa maciijaamies chomam uzdaavinaja jawu
tak gadu istabas viduu staaveeja...kaa reiz deelj iemesla-tiesiibu naff
Tēma: Nissan Qashqai
...taalaak seko staasts par noskrietu kakukrasas golpu ar 1.1 karbuuzi
![]()
psc... laiki pienaakushi ![]()
![]()
Mashku jaapuush... a Maksimu nedod...jo Anka nepienaakaas...![]()
Tēma: Nissan Qashqai
Velomens rakstīja:
Yetti rakstīja:
Velomens rakstīja: Patiesībā par dīzeļiem man domas tādas :
Ja vairāk sanāk braukt pa pilsētu,tad labāk dīzeli līdz 1,7-1,9 l
Ja vairāk pa šosejām (arī NElatvija) tad dīzelīti virs 1,9 l
Tomēr lielākā ātrumā braucot ar lielāku motorīti būs labāka attiecība - ātrums/patēriņš/apdzīšana
Ar mazu dīzelīti (ap 1,5 l ) pat visdrūmākajā sastrēgumā vairāk par 7,5/100km saļaras nenodedzināsi.
stulbs pieņēmums...
tas 1.9 var būt ar dažādām jaudām, griezēm...
Domas par tradicionālajiem/parastajiem motoriņiem. Ja 1,9 l, tad zirgi ap 125.
ieliec to pashu 1.9 sharaanaa un tad ar piekabi un pilnu masu pavizinies ![]()
Tēma: Nissan Qashqai
tt rakstīja: priekš kam dīzeli ņemt? viņš tak dārgāks gan automašīnas cenas ziņā, gan apkopē, gan degvielas ziņā ... Imho pie noskrējiena zem 50 000 km īpašii neatmaksājas.
veelviens neticiigais
palasies ko fanis drikjee... diizelis ne tikai atmaksaajaas... bet pat beigaas peljnju saak nest... i pie daudzkaart mazaaka noskreejiena ![]()
...neniekojies ar siikumiem... prasi vadiibai vismaz Maksimku ![]()
Yetti rakstīja:
Kaspersky rakstīja:
Yetti rakstīja: rīt iešu Mašku dručīt... 1ās palīdzības kursi saucas...
Apaļš cipars apliecībai iezīmējās?
nea, berdanku vajagot...
Mashku uzpuushot- paarbauda vai 10niekaa vareesi peecaak traapiit?
no filtra mazgaashanas liidz veneeriskai slimiibai- viens mirklis ![]()