kliist te basnjas...par fruktu kas piloshu kraanu daktereejot...pielaboja klaat sifili
...taa nu iet ja sherinka ciet neturaas arii tripebaaraa...
iks igrek i znak visshej matematiki vinj zin...riits vai vakars... bet nu miegs naak

Kaspersky rakstīja: Piekto variantu aizmirsi - ar steigu doties kožvendespansera virzienā


forshi chomi Tev...
paardomas tik... maajaas tupot ar nemana

i napig taa Jugla
tak apvadceljs eksistee...
ups... sorry
te tak saap zoona 
i kadeelj quote i gljukains 
[c]Taisniiba rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Taisniiba rakstīja:
Baisulis rakstīja: Tu tualetes papīru arī mazgā ziepjūdenī,žāvē,gludini un lieto vēlreiz?
Nu jau pa traku aiziet! Iesakiet kādu skalojamo līdzekli (inovatīvu)!
brauc ka nu bez.. vismaz buus kas uzcep topiku- kaa leetaak uztaisiit kapitalku motoram... ar pakulaam gredzenu vietaa... vai labaak tomeer virpot no ftoroplasta
max ko var ar papiira filtru dariit (arii razjotaaju ieteikts) izpuust ar saspiestu gaisu... [/]
Tev nav taisnība! Agrāk es arī tā domāju, bet patrāpījās krievu grāmata, kurā izlasīju arī papildus metodi bez izpūšanas kā arī tu minēji (sk. sākumu)!
tad nu arii droshi elljas vietaa gaaz uudeni... i pie degvielas h2o piesper... ekonomiski sanaak... akujetj
Elmaar- kaadeelj daunjiem nav autoban
domaa jams pashsapoteeshanaas eksekuucijas neveic 
Taisniiba rakstīja:
Baisulis rakstīja: Tu tualetes papīru arī mazgā ziepjūdenī,žāvē,gludini un lieto vēlreiz?
Nu jau pa traku aiziet! Iesakiet kādu skalojamo līdzekli (inovatīvu)!
brauc ka nu bez.. vismaz buus kas uzcep topiku- kaa leetaak uztaisiit kapitalku motoram... ar pakulaam gredzenu vietaa... vai labaak tomeer virpot no ftoroplasta
max ko var ar papiira filtru dariit (arii razjotaaju ieteikts) izpuust ar saspiestu gaisu...
tur jau tas joks- PA LABI ...
Tu skaties... da i veel... 30%... a paareejie
pokujaa uz pakaljeejaa pa labo pusi...
juus tur abi...refresh spaidaat ikpa minuutei 
ded maroz... ebut
iRAFAR rakstīja: nu moinc... SWE - LAT jau 2 : 0
stats.swehockey.se/...
tik maz

...tak Ingaa jau apstaastiija...ka neesot tur ko meeriit
... cilveeks ar pieredzi...laikam jau zin ko saka 
...da i fofanus uz pieres 