Deksi- ko JAU Tu esi salietojies
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Auto NUMURI - atklājums!
tak nafig raxtiit...sen zinaams briesmiguma iemiesojums-zilpasaata andelmanis ![]()
Baisulis rakstīja: Tie bambusu dzinumi gan tā jokaini garšo.
Bet ēdīt var.
kaap nos no taas palmas... cik var teikt...Tu neesi peertikjis...un nav jaarij viss kas lien aaraa no zemes
kauna galiigi nav...iesleedz rezjiimu-makaks un rij taarpus
wvfans rakstīja: Re kā Baisulis tagad nokartojas ...
www.youtube.com/...
tagad tas ir iists KAKAdu ![]()
![]()
![]()
Baisulis rakstīja:
pozitiivais rakstīja: skoļka stoit kalbasa?
Kapēr apgāžas, tik ilgi arī stāv. Ja nogriež plakanu galu,stāv ilgi.
Par Tavu desu es nezinu,cik tā ilgo stoit. Neinteresē,perversais.
![]()
![]()
![]()
a par vasareneem- pokuj
brauks ar busu... tam veel Firestonji ziemiigie ![]()
sviestdienis rakstīja:
Kindzulis rakstīja: bardakuss normaals ielaas... tauta sakatiijuse sniegu un seenjo
pa briezja ielu kaisiitaaji jau vairaakas reizes izgaseejusji.
pie zemitaanu tilta ar paariitis staav... laikam jau gaida to magjisko briidi kad saaks sliideet ![]()
bardakuss normaals ielaas... tauta sakatiijuse sniegu un seenjo
mosh jau maniits... bet nu muuseejie atsaldeetie izskataas ka veel beernu autinjos...
sviestdienis rakstīja:
Kindzulis rakstīja: Pozij- panjem tak palaisti jamo ar bolderjaanjiem
kur ta shamais taadu mantu njems...
tak lai skrien uz aphotheku ![]()
Pozij- panjem tak palaisti jamo ar bolderjaanjiem ![]()
Ozz rakstīja:
Siksparnis rakstīja:
Ozz rakstīja: Man Teu te visu acu prieksaa staastiit
Nebaidies ka pat Ursis muks uz ielas otru pusi Tevi redzot
Izskatās tūtīgi.
Nau tik traki....
Zinaatne Tavaa gadiijumaa ir bezspeeciiga, taapeec guli mieriigi
vismaz kaadu kaunu kaiti Spiskaarnja vaardaa nosauks?
iaskaties nevis Internetaa...bet tepat Iauto
en.wikipedia.org/...
ja nu kas ![]()
Ursi- nu neloc tak suktiniiti no pasha riita...
šodien 1858. gadā Dzimis Rūdolfs Dīzelis....
Labriit
iedomaajos apmeeram textus uz kurieni suutiis Doriska ...ja nu kads netiishaam ieklimtiis leishu pierobezjaa... i gribees zinaat kur auto novietot lai pa sastreegumiem neir jaamiicaas uz vieteejo Lielo Teaatri ejam kultuuru mediit
![]()