btw nez kaadeelj aabols jaunos laizj aaraa ar iespeeju tomeer uzkraut WIN ?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
btw nez kaadeelj aabols jaunos laizj aaraa ar iespeeju tomeer uzkraut WIN ?
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
farruhs rakstīja: MACos ir spēks... loši...
ar aabolu vari savas uzliimes drikjeleet
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Pirmais rakstīja: kautgan par tie 64 bitiem gan būs maigi sakot biki sadrisc
v smislje? cik nu palasiijos- protams ka home user shkjirbu nejutiis varbuut... bet ja jau dual core un turions 64 tad laikam jau tomeer jeedziigaak 64nieku
vai arii tufta tas viss?
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
plin... nu kursh mudaciinis ir izdomaajis to debiilo vistu by default kraameet uz portabljiem
shodien ar koleegas piisi ciinos... mediigu 64bitu xpi... un kad esmu laimiigi ticis galaa... zvana tel. un chomam ar...jautaajums
kaa nograut vistu lai XP uzliktu ![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
hvz
to es ar iisti nezinu...galvenais ir fakts un iemesls- vaardadiina ![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
ursis rakstīja: vokar Zelta gimenee, sviestcs tika mineets kaa otrs paziistamaakais detektiivs
es gan domaaju ka kljuuda vinsh vienigi vareetu buut defektiivs
aha ![]()
![]()
shito a paluuriiju
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
vispaabaa- labriit
Acee- shitaa naff braukshana
pirmdien laikam tomeer Riiga un tad pojehalji ![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Ozz rakstīja: Vai es biju viens vai ar čomiem
![]()
![]()
domaajams ka jautaajumu par alko lietoshanu i lieks ![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Pirmdienis rakstīja: brī!
kasu zodu un domāju...................
stundu staavu domaadams
kaapeec baarda neaug man ![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
nafigators rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
nafigators rakstīja: nu hvaķet te to savu pincīti staipīt
būtu teff kāds subaru busiks, atsauktu teff aliņu....
bet citādi, PN pa trasi....
Movano bez probleemaam tapa pa ziemas trasi dzenaats
neticu!!!
video studijā!!!
jaapajautaa koleegaam vai ir... vienam jaabuut toch tjip onboard ar telefonu
ticeet vai nee- Tava dariishana
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
nafigators rakstīja: nu hvaķet te to savu pincīti staipīt
būtu teff kāds subaru busiks, atsauktu teff aliņu....
bet citādi, PN pa trasi....
Movano bez probleemaam tapa pa ziemas trasi dzenaats
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
un tajaa pashaa laikaa- muusa motors- santiimpishi- jauns auto ziemaa naak BEZ ziemas riepaam...taa ka piemeklees riit tallinu ar 2meen vecaaku busu
ar kuri katru dienu brauc krieveens kam ahuuuni patiik kabinaat smirdekljus mashiinaa... taa ka no riita aciis ceert ...
(pasham pokuj- arii vasarenes tur nav sliktas bet gadiijumaa ja kas-apdoshinaataaji nesapratiis)
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
tjaks
nu i akau jauns (musha veel nav uz taa pisusies) autoss...suuc protams...bet taapat...
no HRENO ir tikts valjaa (sorre OZZ) ....un tikts pie renault master
saliidzinaat ar vecaa darba jauno jumper protams nevar... ne tur 3.0 nekaa... taa ka dzjipu raushana ar shito ar atkriit
BET!!! ir jauns
lai kaa...ja pielien priekshaa (zoliidi
) buus ar nr HA4303- skalji netaureet ![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Uzuala rakstīja: ZP veel aizvien bez birstem brauc ?
tad jau buus pieradis-un kam vinjam vispaar birstes.
P.S. Turtle anti rain -RULZZZZ.
atbalstiit
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
kuram vairaak nakuj jaacapina ? PNam vai nafigatoram
atklanishos ka nu es...arlabunakti julja ![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
С:Хрень по работеГеморТупые клиентыНеплательщикиохуевшиеУважаемый Сергей Анатольевич.doc