Juglist- vai Juglaini... ir jau 17
vari saakt akau paarraxtiit Braziilijas himnas ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Juglist- vai Juglaini... ir jau 17
vari saakt akau paarraxtiit Braziilijas himnas ![]()
Shmit rakstīja: Nu ziniet tas jau man sākt atgādināt ASV kur jau sen viens par otra pārkāpumiem zvana uz policiju un nostučī un vēlāk jūtas laimīgs par izdarīto...Pareizi SteelRats teica tie kas fočē parasti ir no tiem kuri māk tikaj vārīties un neko beigu beigās neizdara...
nevajag shtatus... EE taas lietas rullee... par DE nemaz nerunaasim ![]()
Kazimirs_Skuja rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Kazimirs_Skuja rakstīja: Spītīgu klusējam
Man arī ir plāns....
paklusēt vismaz līdz 17.00
neiztureesi
kāpēc domā ka neizturēšu
Mierīgi izturēšu..
nju oki... centies vien
![]()
![]()
Kazimirs_Skuja rakstīja: Spītīgu klusējam
Man arī ir plāns....
paklusēt vismaz līdz 17.00
neiztureesi![]()
nah to smago.. tagad taa vien izskataas ka varees ilgi punjkjains vazaaties ://////
Master_D rakstīja: biš ne pa tēmu, vienkārši interesants video
www.autoblog.it/...
iespaidiigi...
Steel: vai arii iisina laiku propkaas staavot?
piebilde tik par vantinieku... sabiedriskais(un ne paaraak) pats sev to propku palielina... liizdami iekshaa...
patiesiibaa tas pats arii uz liideejiem krustaa pa sarkano utt...
Tēma: megalohatrons
spiidoshi ![]()
![]()
biju pat piemirsis... ka taadu suu taisaas buuveet
vieniigaa izeja nezaudeet seju: uztaisiit modeliiti meerogaa 1:10000 un izlietot naudinju iegraveejot uz papiira tos laimiigos kas uzkjeeraas
ar mani atkal runaa kaijas... ![]()
labriit
vai aaraa jau ir ziema? un sniegs? vai vismaz peljkjes ar ledu
Kaspersky rakstīja:
Baisulis rakstīja: Kāpēc Kindzuļa biksēm rāvējslēdzis ir aizmugurē???
Laikam pie priekšnieka bieži izsauc
variants nepienjemts... vnk deksis ne tikai ljifchiku bet arii savas bikses te buus atstaajis ![]()
nepukstu
ar pillu veederu dziedaat kaitiigi... a skapi man jaapaarinstalee... kaukaadu vecu versiju.. bez tiem kobanijiem uzlabojumiem
Kazimirs_Skuja rakstīja: ev, a kas tas tāds ir Rolands, kurš man skaypā pie.....isās...
Ursis vai
A citi negrib korītī padziedāt
nja.. sveicinaataaj... tik daudz veel izdzert vajag prast... lai skapii kori riikotu ![]()
Kaspersky rakstīja:
Kindzulis rakstīja: kaspersky_ ar lidinju galaa tikt elementaari pazvanu un atved klaat ... kaa man
www.lido.lv/...
Es jau atmorsfēru gribēju, nevis atvešanu. Ja tik ļoti patiktu Lido pajka, apēstu turpat stūrī iespiedies, nafig man galds
atmosfeera... nuu jaa...
tak uz staburagu buutu chunchinaajis... lido atmosfeeras baudiitaaj
p.s. a Deksis taa vien uzprasaas... Vemtis Nuudele gatavais ![]()
kaspersky_ ar lidinju galaa tikt elementaari
pazvanu un atved klaat ... kaa man
Alus Kāposti šķovēti Kartupeļi cepti un Galja
njammm
farruhs rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Baisulis rakstīja: 'Lai būtu vieglāk pārvietoties pilsētā, šis modelis ir aprīkots ar .......................................... un ātruma pārsniegšanas brīdinājuma sistēmu'
Kā varat šito izskaidrot?
busam shitas suuc bija... borta compii uzliec aatrumu piem 130 un paarsniedzot jams piikst .
SAABam ari ir tāc sūc...
upps.. toch.. 9-3 ar bij ... ar 1x paproveeju cho za hrenj
Baisulis rakstīja: 'Lai būtu vieglāk pārvietoties pilsētā, šis modelis ir aprīkots ar .......................................... un ātruma pārsniegšanas brīdinājuma sistēmu'
Kā varat šito izskaidrot?
busam shitas suuc bija... borta compii uzliec aatrumu piem 130 un paarsniedzot jams piikst .
PUHHHH jams taisiis peec visu komponentu iekshkjiigas ielietoshanas... i ilgi ![]()
edgars80 rakstīja:
Baisulis rakstīja:
edgars80 rakstīja:
farruhs rakstīja:
Izmazgā muti ble un tad ienāc vēlreiz pieklauvējot!
slima esi???
klauvēt te nedrīkst, ka nepamodina Sviestcu un citus praiderus
Pirmasis un kurš vēl?
SZ, Kindzulis, Pozy-Sosy..., visus neatceros
neaizmirsti pashus galvenos...Kredoksi un Deksi
vai otraadi...
bet tas jums pashiem labaak zinaams ![]()
farruhs rakstīja:
Kindzulis rakstīja: ljifchiku aizmirsi...
Baisulis pie tevim savu ljifčiku aizmirsa???
Nu,nu...
nu neko... kameer jamo draazu.. laikam puisietis taa safaareejaas ka aizmirsa...
Baisulis rakstīja: Labi,tad 69
nevar.. tas jau Tev i pieshkjirts ![]()