tas ir RKP
redaktora..
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
Baisulis rakstīja:
Kindzulis rakstīja: jautaajums:
vai viena kafijas kruuze dienaa ir daudz?
pie nosaciijuma ka smagais staav zem ziimes "apstaaties aizliegts" un TV es veel neesmu sleedzis iekshaa... toties skan kaartiigs GOA trance
Tu ko tur dari?? Saņem sevi rokās tur zem tās zīmes?
sanjemt ziimi? nja... ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
marrutkis rakstīja:
Kindzulis rakstīja: jautaajums:
vai viena kafijas kruuze dienaa ir daudz?
pie nosaciijuma ka smagais staav zem ziimes \"apstaaties aizliegts\" un TV es veel neesmu sleedzis iekshaa... toties skan kaartiigs GOA trance
kas kas tev tur skan gondonu transvestīti
x y vinj zin... braucamaa muuzicinja uz urraa
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
un vai cepumus driikst eest klaat kafijai? un ja nomaina cd pret kristiigo radio? ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
jautaajums:
vai viena kafijas kruuze dienaa ir daudz?
pie nosaciijuma ka smagais staav zem ziimes "apstaaties aizliegts" un TV es veel neesmu sleedzis iekshaa... toties skan kaartiigs GOA trance
![]()
![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
...es šoriit pamodos uz astoņiem pulksteņiem... ko gan tas vareetu noziimeet ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
tak nevar saprast... massaOZZ ar taads nemieriigs skraida rinjkjii...
par standartpautiveejaapliivdraaziisvisuskaskustunnee Sviestu neiet runa.. tas tik ar sveicienu uzpeldeeja...
Pirmais ieliidis nic.aa
kashperskis? der ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
iebraukt un izbraukt
k chemu bi eto?
tad jau uzreiz uz Baldoti kur jams dziivo
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
speciaali Bizem: a izpuuteejs ar nopietns ![]()
mosh abus par sargiem? bize pie auspufa.. deksis uz klokja...
![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
aizgaaja arii te... kaa raadaas galerijs nespeej sagrmot biuzjus kas lielaaki pas 1024x768
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
opaa... a tas tur nopietns
naff nekaads shift trip sunj uj utt troniks
www.draugiem.lv/... ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
edgars80 rakstīja:
Kindzulis rakstīja: jautaajiens na zasipku.. kur ap oshkalnu tiltu/staciju ir kaada staavvieta kuraa smago var iedziit ?
stacijas laukums?
grīziņkalns?
skvērs pie artilērijas/čaka?
nja... skazal tak skazal...
ja prasiitu ne staavvietu bet "stojanku"
buutu saprotamaak?
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
Deksi... nevar
jaadzen riit atdot...
teoreetiski- purbvaa iekshaa un pat jaajauc nebuutu... j vieniigi esi noskatiijis kadu detaali ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
jautaajiens na zasipku.. kur ap oshkalnu tiltu/staciju ir kaada staavvieta kuraa smago var iedziit ?
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
marrutkis rakstīja:
Kindzulis rakstīja: njehren vakar lakt bij un shodien smoljiit kaa traktoriem
ATLIKT!!!!!! Ne piles!!!!
bet teff jau ar uudeni pietiek... taa ka
![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
gluzji vai jaaiet pie spogulja pasham peetiit
ple.. kur aadas perversas idejas?
lab ka veel ne daikts liidz shlipses vietai uzvilts...
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
suudiigsmetienskasnetraapakindzulimpamuguru
uz visu paareejo sviezjamo ar tas attiecaas...
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
chur... ar pelnutraukiem kafijtaseem... un tupeleem nemeetaaties ![]()