nja... tieshaam tautai nav miera...![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
eee... domaataaji.. toch sak aatri... lai ar plaanus var pielabot ![]()
Kaspersky rakstīja:
pozitiivais rakstīja:
Ja cilvēks ne reizi nav skrējies, ar mehāniku patirsīs startu 100punkti
mehānika ir tad kad ar roku jāpārslēdzas? ar tādu es vispār braukt nemāku
Nē, mehānika ir tad, ja katra kāja spiež savu pedāli no malām, bet bremzes sanāk spiest ar TO. Tāpēc ar tādām advancētām kārbām brauc tikai vīri ar tādiem konkrētiem metamajiem
![]()
![]()
![]()
Kaspersky rakstīja:
pozitiivais rakstīja:
Ja cilvēks ne reizi nav skrējies, ar mehāniku patirsīs startu 100punkti
mehānika ir tad kad ar roku jāpārslēdzas? ar tādu es vispār braukt nemāku
Nē, mehānika ir tad, ja katra kāja spiež savu pedāli no malām, bet bremzes sanāk spiest ar TO. Tāpēc ar tādām advancētām kārbām brauc tikai vīri ar tādiem konkrētiem metamajiem
![]()
![]()
![]()
nuhajs rakstīja:
Pirmais rakstīja:
nuhajs rakstīja: Miniet,miniet. Nav ne sābs ne opelis ne bimbars.
netirz.... stiek to kūdru.... neticu, ka tu varētu nopirkt ko citu kā vienīgi sābu!
Sābs man jau IR!!!
fotki.lv/...
... fords
![]()
Kaspersky rakstīja:
pozitiivais rakstīja: es šodien 20.00...varu...tur jau 5 minūtēs uzvilkšu i miers mājās tik kur jābūt...es nekad neesmu TO (skrējies) darījis
Es Tev parādīšu
p.s.
Mešalka vai tomāts?
kaada pokj atshkjiriiba
pedal to metal un galaa rezultaats buus kads buus ![]()
pannas ujannas...
taisniiba jau nu hrju najam ir... raamis laba shtelle... ja vien izdodaas kompaktu to uzvaariit...
arlabunakti
kursh putninjsh laiciigi iet pampt
tam galva no riita nesaap...
ja pirms pampshanas 2us citramonus apeed...
nuhajs rakstīja: Pozijs grib ar šrotu pa asfaltu pabraukt?
jams tak noraustiisies no akmentinjiem iespeejamajiem... no telefoiem lidojoshiem... ![]()
Ar muti pa brugjiiti
pozij: kad Tu to roozaa zakji savaaksi ?
![]()
klons rakstīja: da ko Tu saproti...pirža
ir gadiijies i zil i gaz i moskvitch mainiit tb borteet riepas.. taa ka mieraa mazuli
![]()
klons rakstīja: rallijs ir aizraujošs un dinamisks
murmulji ibitvaju...
kaa lai tai turbomisenei blow off uzmontee?
klons rakstīja: kurš man riepas nomainīs? piesakās pa labam
tizls esi vai? ![]()
klons rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
klons rakstīja: spēle baigi stresainā...psec
Tu par to kas pa TV6
noup...TV3
a kāds te hokeju nespēlē??? meklēju vietu kur paspēlēt........sen tas nav darīts...
speelee... pie tv ar alus kausu rokaas
boulinga sezona beigusies vai?
naakamaa nedeelja briiva.. taa ka organizee labaak to...
klons rakstīja: spēle baigi stresainā...psec
Tu par to kas pa TV6 ![]()
![]()
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6