perkons rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja: dildo... njemu un Tev zvanu
....... opā....
neee... ooPIS
neaa... STooPIS..
ujopis...
sorre
P.S. Pirmais: kad buus kandidaatu refresh
perkons rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja: dildo... njemu un Tev zvanu
....... opā....
neee... ooPIS
neaa... STooPIS..
ujopis...
sorre
P.S. Pirmais: kad buus kandidaatu refresh
/me druums liidz bezgaliibai...
riit iet pie stomatologa.... bljaaaaaaa
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja: dildo... njemu un Tev zvanu
....... opā....
neee... ooPIS
tici... un buus
riit buus spiegjelis un skuutas boles ... skutas naasis .. kaa arii baarda
p.s djemperiiti neskuushu... boljno uzjh te auxc ![]()
Tu uz taa burta A
paluuri spiegjelii... mok i kozjas rogus pamaniisi
![]()
didish naturaalais
zajac rozovij-naturaljnij... Zigis teica ka Tev piestaavees
Buloku- zabudj.... vai drocji klusi
vodjila- danke... ![]()
idish ne bumbieries
a par Gulbi- laaps
bet aiznjemts...
a par zakji: prasi SZ... o v kursah
a par vodjilu- slikti... jaazin taadas lietas
![]()
pozitiivais rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
pozitiivais rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
pozitiivais rakstīja: tāpēc jau es jautāju
tak jau atbildeeju ne?
bet vispār tika normāli atvilkts....
tam es ticu bet busaacijam bij viena milzu priekshrociiba...
augstu seezju-taalu redzu
a bembim tāda priekšrocība...zemu sēžu...tuvu akselerātoram...var labi iemīt....a logā jauna spēl'mantiņa... bļauj kā traka...reizēm
klau bleedi.. bez taa rozaa zakja kas Tev pieshkjirams: vai ieksh to Akmeni shofera darbs neir pieprasiits? ![]()
pozitiivais rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
pozitiivais rakstīja: tāpēc jau es jautāju
tak jau atbildeeju ne?
bet vispār tika normāli atvilkts....
tam es ticu
bet busaacijam bij viena milzu priekshrociiba...
augstu seezju-taalu redzu ![]()
pozitiivais rakstīja: tāpēc jau es jautāju
tak jau atbildeeju ne?
![]()
pozitiivais rakstīja: Rīga-Liepāja 2 h tas ir normāli?
ar busu braucot tas bij leeni
bremze
![]()
p.s. kindzulji saaks terorizeet tautu ar burbo bubaaru.. un taa visu nedeelju
laiks pasham ar ko liidziigu pakampt... jo paproveejot 1.3 colt 06 gada saprasts ir ka taa naff arshana ![]()
Kazimirs_Skuja rakstīja: nu tad es tagad iešu...
projaam jaaiet projaam jaaiet
es nevaru sheit palikt...
delo bilo ne v babinje: raspi$djaj sidjel v kabinje...
kindzulji beidzot ieksh vohnungu atrada haljavno wifi ![]()
nakujators suuka: mb sūkā
saabam arī
beeemvee veel vairaak
kas ta nu?
Sviestnesis rakstīja: nu es pirku stūra dīvānu pļavieniekos bāzē, kaut kāda firma angārā, Krievu ražojuma un nedārgs, škiet pa 330 Ls
Nu pagaidām vēll kopā turas..
pag, moš pat bildes atradīšu
maasa a teica ka tur veerts ieliist
p.s. ursi-pie griestiem ![]()
ursis rakstīja:
ursis rakstīja: visvairaak briivas vietas istabaa kaalikums ir kur?
nju specjuki?
nju?
gultas otraa pusee...
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6