visticamaakais ka shinii lapaa raxtiis tauta ar vaaju nervu sisteemu.. pohaini un nikni.. taadeelj i skaidrs ka nav veerts njemt pa pillu
aa .. nu ja te veel iekakaa deksters: karogs jamajam rokaas bungas kaklaa un enkurs pakaljaa
un viennoziimiigi alus ruljii
un pats pa sevi saprotams ka cepta galja arii...
prieciigus 
tralalaa... 
hmzz.. visi taa i kozj ka vairs pa klavieri uztraapiit nivar
ko vajag to vajag
P.S. deksi: kas Tev ar taam kazaam un aazjiem i? tjip neiedeva? 
deksters rakstīja: Haijak!
Kāds nezin, kur var .... ai, labi, nevajag.
Bet...nu labi...kāds nezin, kur var dabūt zināt pareizu laiku?
1. pareizs laiks: Maskavas laiks
2. Synchronizing your computer clock ieksh too windovs help
3. izej uz Ventspils ielas un paprasi pirmajam pretimnaaceejam
4. 1188
5.lattelecom.lv/...
6. kam Tev nah pazeizs laiks? taapat ir tik cik ir

ja nu traapaas slienaa alkohola taka: Prieciigi nojaanjot un izliigot
p.s. a stuuri aizmirstam...
p.p.s. liidz sveetdienai toch
[c]smart235 rakstīja:
Kaspersky rakstīja:
Kindzulis rakstīja: spiidola rullee
Noks Biķernieku 162 - gadu atpakaļ uz šo servisu sūtīja redzami pajātus eksemplārus (kurš apdrošinātājs to darīja gan neteikšu, savādāk sāksies
Tas ir tas, kas amerikas auto blakus? Tur kādreiz krāsoja citu lietu, ne auto; nokrāsoja perfekti. Drusku padārgi gan.
patiesiibaa to vietu varu ieteikt veel viena iemesladeelj.. ja i bik briivi liidzeklji... tad tur darbojaas aerograafists
bet arii kaa jau viss cits: leeti nav.. bet toties teicami
Seselis rakstīja:
Kaspersky rakstīja: Tāpēc, ka tur krāso labi, bet diezgan dārgi. Un tāda gada autiņam lielu tāmi var nesaskaņot. Usjo
Intereses pēc - ko pašā spīdolā teica, kad ieraudzīja objektu?
Tas cilvēks kas novērtē nebija uz vietas, bet priekšnieks teica ka rindas esot apmēram uz mēnesi.
citur rindas nebuus mazaakas
spiidola rullee
Ludmilla?

mierraaa
capini ka bembiiti puliereet

lapaaki vibraacijas ar diizes efektu kaa pakalja pulverizaatoraa paarveershas 
Ozz rakstīja: nee, ar vulvu...
baidos, ka riit visas bodes gaaziis apkaart...
tagadinjaas koleegas iepirka prieksh tusa darbaa njamm un klunksh un rindu praktiski nabij
Ozz rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Ozz rakstīja: Mojo ņičevo taa nekas...
vakar gan taada jociiga sajuuta bija
Un ar visu to jociigo sajuutu naacaas beigt maaciibu gadu, kaartot paraadus utml
tajaa kantorii ku Tu njemies i EMI?
WTF is EMI
MRI IR, CT ir, RTG ir, EEG ir, US ir, FGS ir
ko gribi
madaama sapiii celi (menisks
)un jamaa vakar taa i teica (vai es sajaucu) elektromagneetiskaa kaukaada tur fignja
Kredoxiite rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Kredoxiite rakstīja: Labrīt, DĀMAS !
ko vaig, Slampa
nogrūsties gribētos....
parunaa ar deksteru
jams taads nogribeejies slaistaas shoriit te apkaart 
Ozz rakstīja: Mojo ņičevo taa nekas...
vakar gan taada jociiga sajuuta bija
Un ar visu to jociigo sajuutu naacaas beigt maaciibu gadu, kaartot paraadus utml
tajaa kantorii ku Tu njemies i EMI?
dex: Tev nr. X P E H piestaaveetu
tas nop 
labriit piljpakaljas
Ozz rakstīja: mutiite sausa, ausis dzinkst, poha, a tu eed krekerus "Selga"
kaa tai anekodotee par ikaunjiem
kaa i? kak vashe njichevo? 

dundukiem arlabunakti (beernu laiks tak joptvajshu) a man kaadu alu veel
P.S. Dexi: klausi ko saka... Tu iri diditajgaarnis 
Kredoxiite rakstīja: ņurņiki
punkjutapa
un antosha ar nesmadzeni...
biezpiendiizelis...
zjoguvaaveris un maurinjgos' galugalaa 
ja zinaatu kur pakritiisi...
a mosh jaapriecaajas ka kluchus nenomainiiji...jo kameer jamie piedilst pie diskiem(ja vien tie nav nulliites) kaadu mirkli bremzji i veel suudiigaaki 
Tu tikai skudru "nesamin" kas pagalmaa velk "baljkji" Tava lielcelja garuma...
nu psc 