iedzimtais kautriigums palodzi izsleedz ![]()
![]()
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: 141 NSNF tehniskais
ursis rakstīja:
Sviestc rakstīja: Mērkaķu bars, zoofīli, ežutaustītāji, vāverbebri, mazpeļsūdiņupētnieciņi un pelikānu uzškēdēju eskadrons, straujais!!
Bezdel-Līgas!!
Labrītt!!
nu re ku viens praatiiks cilveeks....
o.hu.jetj praktisks ![]()
![]()
plkst 12 a kamjam riits!!!! ![]()
![]()
![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
kas nestraadaa tam nebuus alu lakt un sieru riit
naff rocinju .. naff cepuminju.. nu taa kaukaa ![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
Ideots rakstīja: atvaļinājums ir laba štelle
a kas ir tas "aatvalinajums"? peedeejo 7u gadu laikaa ilgaak par 2aam nedeeljaam naff bijis... i to 2x ![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
ja nu iepeld peec vakardienas svineeshanas subjekts ar glaazjainaam aceem un triicoshaam rokjeleem
tad nu jautaajiens.. flurigrammas Zigim var netaisiit bet EMR kauchkr i pieejams sapraatiigos laikos? tjip skukjim aizdomas par meniska
pliisumu... da i pie reizes kas tas taads un vai buus baigi bo bo un izsista no ierindas ![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
Nezinite rakstīja:
man tak stringi bija no pufaikfabrikas - pēc Urša ieteikuma - aTu ne vella nemanīji... [/c]
![]()
![]()
vismaz pamodos
paareejiem ar laapstinju pa boleem.. kam nav jamo elementu... nekas
labriit tjipa ![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
Sviestc rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Sviestc rakstīja: vopšem autobusu vaig!!!
ja posazjirskij tad skaties nomas... bet domaajams ka uz paljiigi jau buus izgraabti.. ja bez eertiibaam un ne taalu vai kravinja tad do zinju
da man vaig astoņas rilas piektdien uz bausku dabūt, a svētdien atpukaļj...
![]()
![]()
kaa reiz.. priekshmetu stadijaa sveetdien buus un kravas buss der ![]()
![]()
ja nu aptur un paprasa ko vedu: MALKU ![]()
![]()
![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
Sviestc rakstīja: vopšem autobusu vaig!!!
ja posazjirskij tad skaties nomas... bet domaajams ka uz paljiigi jau buus izgraabti.. ja bez eertiibaam un ne taalu vai kravinja tad do zinju
Tēma: 141 NSNF tehniskais
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja: nee.. a kas?
nekas nekas....
na obižennih.......
sha obizju
![]()
![]()
![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
Ozz rakstīja:
kaut ko TAADU nav viegli atrast
Blje.. labi ka nu naff visas bildes manaamas ![]()
![]()
![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja: pats Tu i kjeems
ūdeni vēlies nest ?
nee.. a kas?
Tēma: 141 NSNF tehniskais
pag pag Zigi.. nemanaas es ieksh ne kandidaatiem ne liidzskreejeejiem
i ja nu par nolikumu ... tad jau laikam bij jaaizsaka veeleeshanaas publiski vai raxtiski... ![]()
vai arii tiek teemeets uz to ka es ir pilniigi nepilniigs tb pilniibaa neriiciibspeejiigs un manaa vietaa jau kaads cic kauko i izdomaajis ![]()
![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
un ja nu kas.. shitas persons i ienitereseets uzzinaat kam par godu
skatīt NSNF nolikumu !!!!!!!
ahaa... tak von otkuda veter dujet... a ja i ne podozreval
Tēma: 141 NSNF tehniskais
ja tu par banketu: tak u vperjod
galdu sanagloshu tepat pagalmaa... grills ir ... bet vispabaa jau teicu.. pats atgaadini shitam personaazjam...
un ja nu kas.. shitas persons i ienitereseets uzzinaat kam par godu ![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
nepaguusi ieleekt liminenaa kaa jau buusi dabuuts ![]()
![]()
bet mierini sevi ar domu ka raz nje piteras... un ka tas notiek ceelu meerkju vaardaa ![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
Ideots rakstīja: jomajo Ozz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
apsveicu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rasma Tu
Tēma: 141 NSNF tehniskais
Ozz rakstīja: Kindzuli, kur tik glaunas analiizes dabuuji
ar kaiminju sarunaaju
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2