tici vai nee.. eedu nost peedeejo gabalu( suu... gan galja bet taapat) taa ka opezdal
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: 141 NSNF tehniskais
tici vai nee.. eedu nost peedeejo gabalu( suu... gan galja bet taapat) taa ka opezdal
![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
Ozz rakstīja: Veel ljoti speeciigi smird peec zivs 224.mikroautobuss, kuraa paarvietojas Mangaljsalas zivu paarstraades kombinaata darbinieces...smird abos virzienos-gan uz centru, gan no
3gadus Salaa nodziivoju.. un vieniigaas reizes kad vareeja maniit ka tur toeer kaadreiz bij zivsaimnieciibas gigants: tad kad vieteejie neegjus kuupinaaja
P.S. tur tak sen darbiniekus ved no Jeekabpiliim utml miestiem.. leetaak i ar 3iem autobusiem izbraukt gabalu...nekaa maxaat ieteejiem ![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
jebkuri greeki (sekretaariishu protams) tiek sodiiti ar uztureeshanos mazajaa noliktavaa(tumsha nomalja telpa).. taa ka viss i ok ![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
te vienam fruktam jubilacijs.. visi paareedushies un viena sekretaare pazuud ...
paiet 5as minuutes.. viens prasa kur jamaa palikusi...
skan atbilde: persikus mazgaa
rezultaataa viss kolekiivs raapodami njirdz
atliek tagad tik piemineet monopisuaalos nektarsikus vai pertaniinus ![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
shaaa bljaaaa
ja Ljenjina vidjel
da kakoj nah ljejin... izguleeties paguvu
p.s. kaads zin vai ir atshkjiriiba mazgaat nektariinus vai persikus?
daamiites darbaa izraadaas ka nerubii shkjirbu un momentaa tiek nosuutiitas persikus pleet ![]()
Tēma: 141 NSNF tehniskais
Ozz rakstīja: vai BMW un priede ir sinoniimi
sinoniimi ne sinoniimi.. bet viens bez otra nevar ![]()
deksters rakstīja:
Uz redzēšanos, biedri , komjauniešu portālā
aizmirsti
Tevi pat oktobreenu lapelee nenjems pretii...
Tēma: Divripeklis vulgaris
ja nu kaads siltaa laikaa uz Nidu dudina tad tur jamie tiek iznomaati.. izskataas jau nu toch labi... vismaz apmaaciibas proces..
kameer seedeejaam kafushkaa un luureejaam shitameejo verkjiishu vizinaashanu ...viena madaama maacoties shkuuniitim durvis izgaaza
savukaart cyka kukainji nerullz... shitaa liikju mazgaashana saak riebties... :///////
lab(?)riit
nah
te no riita raadio auroja ka uz muukusalas ielas anoniimikjis esot tolmeta mashiiniiti apmetis uz muti... tirsaa darbs un materiaali ar pa visu ielu...
velninji ruljii
vismaz kafija toch...
pii...veel vairaak kaa 100 liidz spilvenam...
innah
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja: veeljoprojaam skaitos madonas raj iedziivotaajs
jāpazvana Madonas čigānam Lācim, lai tevi bik padzenā
![]()
![]()
pazvani vien.. jautaajums veel kas ko padzenaas
nakuj visus i piii visiem
bez uzjavinjas zuudu miglaa...
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
cilveeks i pieduuries... nu vajagot jamam to verkji un viss
ss.ss.lv/...
esot jamais izpeetiits.. bet nez.. vai lai pie.pistos vai kaa kaa vieniigais iemesls lai nepanjemtu tika mineeta kraasa...
par to ka Daargs.. vareeji nemineet...
labs bļa un laba krāsa...... par teh stāvokli jams ir drošs ?
peetiijushi i nonaakushi pie secinaajuma ka sterils ![]()
vareeji paguleet labaak no riita uz muukusalas ielas ![]()
![]()
mieriigi aizstieptu kapiju un vareetu veel streekjiiti pamuldeet ![]()
Tēma: megalohatrons
3'760 pievienoti vārdi
shitaadaa tempaa tas pasaakums toch izveertiisies briinumaa... kaa 203os gadsimtos savaakt 65 miljonus loshu ![]()
![]()
![]()
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja: klau.. izniicinaataaj es saprotu ka cmuks autoss.. (pasham ar acis prieee) bet kaa ar taadu pieejamiibu?
kādu pieejamību ? detaļu ? auto ?
saku uzreiz Dārgs ar Lielo burtu
ja tas nebaida, tad tik uz priekšu
cilveeks i pieduuries... nu vajagot jamam to verkji un viss
esot jamais izpeetiits.. bet nez.. vai lai pie.pistos vai kaa kaa vieniigais iemesls lai nepanjemtu tika mineeta kraasa...
par to ka Daargs.. vareeji nemineet...
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja: kaadam no madonnas.. tfuu Madonas niko nivaig? tjipa vakaraa uz turieni i pa nakti apakalj
pasveici Saules ielu...
un ja grivi pa purslām aizej uz barčiku pretī Mentenei
ej tak nu nakuj
bietee atraut varu arii tepat riigaa.. a ja nu kas tad dazjaadu apstaaklju sakritiibas deelj veeljoprojaam skaitos madonas raj iedziivotaajs
kaadam no madonnas.. tfuu Madonas niko nivaig? tjipa vakaraa uz turieni i pa nakti apakalj![]()
klau.. izniicinaataaj
es saprotu ka cmuks autoss.. (pasham ar acis prieee) bet kaa ar taadu pieejamiibu?
pozitiivais rakstīja:
Kindzulis rakstīja: ss.ss.lv/...
Zigi.. kas Tev ar taam bukteem bija? lapoju sludinaajumus un uz shitaadu te uzkjeeros
vienmēr fascinējušas servisu, krāsotavu, tūninga kantoru reklāmsas uz šrotiem......nu tas ir psec...lai es dotu savu autiņu servisā, kur viņi pat savus auto nespēj uzturēt kārtībā...
tas bagaazjnieka vaaks i toch grandiozs ![]()
Zigi.. kas Tev ar taam bukteem bija?
lapoju sludinaajumus un uz shitaadu te uzkjeeros
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2