kolektiivais murgs
interesanti.. cik ilgi mekleeji
![]()
Tēma: Drošas braukšanas skolas
iRAFAR rakstīja: Vai nav prātīgāk pa 150 Ls paņemt vecu golfu... ka tik kust... un pabraukāt pa lauku ceļu... Nav bail sasist, nav bail nokaut... Tes tikai... Ja ir iespēja, kādu žiguli... var izbaudīt pakaļpiedziņu...
Otra lieta... Braukšanas spēles... Trennē ne tikai redzi, bet arī 6. maņu... Ir gadījies, ka pašam kaut kur zemapziņā noklikšķ un nobremzēju... Izrādās neesmu caur krūmiem pamanījis mašīnu...
tas laikam labaakais i
i galvenais ka to visu vajag dariit regulari...
zinu ka pasham...neskatoties uz 15g pie barancinjas piemeeram ziema katru gadu saakaas placii... da i vpavasarii tas pats... liidz juuti ka tas auto un Tu iri viens vesels
p.s. ta 6 manja ... laba lieta
ar gadaas reizeem runaajot pa teleponi kauko dariit automaataa i peecaak pats domaa kas un kaa.. i saproti ka redzeejis neesi neko.. kaajas un rokas pashas visu izdariijushas
(bet nu paljauties uz to vien nivaig gan
par DBS utml iestaadiijumiem... ja $$$ galvassaapes nerada.. tad uz priekshu... par skaadi nebuus ![]()
ja nu par teemu
bij kaadreiz Somdarii metinaataajs... uz Tallinas ielas darbniicaas
turpat tajaa pagalmaa ar dziivoja
tad jamais viedais onka savu 2140 (moskaabichsh) piekjeedeeja darbniicas metaala shkjeereem ar kjeedi
viens gals ap pakaljtiltu...otrs pie shkjeeres kas zemee iebetoneeta
Tēma: 139. NSNF trakums.
sviestdienis rakstīja:
Pirmdienis rakstīja: pēc kaijas ga neizskatījās...
drīzāk pēc Brieža
a briedis kaa izskataas? peec kaijas,ja?
tas pats laacis vien ir.. tik ar neveiksmiigu gjimenes dziivi
tb ragains...
Tēma: 139. NSNF trakums.
par spershanu.. madaamas faaters no darba atvilcis maajaas materiaalus.... vakar diidiijaas diidiijaas
i beigaas aizbrauca uz veikalu.. tjip lai zinaatu par kaadu $$$ ir atvilcis maajaas labumus ![]()
![]()
atpakalj atgriezaas dikti jau nu smaidiigs ![]()
![]()
![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
bizenajs rakstīja: labaakaa senteevu metode pret autozagljiem ir tureet mashiinaa iesleegtu dexteru. izsleegts neder.
hmm
a kaa uztureet taadu kondiiciju lai jams buutu ar mieru tur uztureeties.. buutu buinijs un vienlaiciigi nepleestu pashu auto
![]()
![]()
i kaa lai nepaardozee? ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
Kindzulis rakstīja: a hotja.. lai Yonasam par to gorilli galva saap.. jams tur gulees un pats lai ar domaa
pardon.. galva gan laikam buus peedeejais kas bo bo ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
a hotja.. lai Yonasam par to gorilli galva saap.. jams tur gulees un pats lai ar domaa ![]()
![]()
u vsjo.. jaaiet kalorijs jaauznjem ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
... i tad no suudaina kabluka izkaapj Yonas... viss baltaa...sikspaarnju guano ![]()
![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
Ozz rakstīja:
Yonas rakstīja:
Ozz rakstīja: Yonass kaa saseejies ar lielo laaci, taa valjaa netiek
Veikalā aizkavējos. Pirku logu tīrāmo līdzekli, jo tagad kā drusku pabrauc gar rapšu laukiem tā viss logs nolīp ar mušu atlikumiem.
Nopirku vislielāko pudeli par vislētāko cenu. Priekš mušām būs labs.
driizaak vajadzeetu Tev sarunaat sikspaarni ar visiem vinja neskaitaamajiem radiniekiem, lai skrien pa prieksu-taa teikt sikspaarnji paeedusi un logi tiiri
pag pag.. i kad sikspaarnju bars kakaat saaks peec mushu kvantuma????
![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
Yonas rakstīja: .... mušu atlikumiem.
zini kas ieshaujaas peedeejais mushai galvaa...kad taa izliimeejaas uz stikla ?
pareizi: pakalja
taatad tev jaajem i ne stiklu tiiraamais bet pakalju tiiraamliidzeklis ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
/ tikko braucot tapa maniits SZ
nez kas taa par grabazju..
izskatiijaas peec skumjaa emiila krustojuma ar 96 saabu...
Zigi: kur tu taadu iekampi? i kur njem kokosellju lai baakaa lietu
Tēma: 139. NSNF trakums.
![]()
![]()
... un ja laaci kaa orgaana donoru izmanto?
Spiskaarniit: nesatraucies.. ar dikciju viss i oki
a no darba raadio atteicos ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
propkas rullee nemanjaa
ar piebildi: ja i A/C ieksh auto un punjkji nekjeraas
Spiskaarniitis ar galvu sienaa ieskreejis
Smadzeniites apdauziijis
Vasars'viduu atmineejies
Ziemas riepas nomainiit'i
Tēma: 139. NSNF trakums.
seezju un domaaju.. ja shito paraadiitu pashu beerniem... kad jamie buus palielaaki (20-25) ... vai tik jamie neaizsuutiitu vienu otru uz durku... ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
ai jopcik
dexim tak vaarda diina shuudiin iruut
tik nevar saprast .. Emiilija vai vnk kalendaaraa neraxtiitais...
ja neraxtiitais tad noteikti dzee dee ir 29februaarii... tb apaljsh rubulis jams toch naff
Tēma: 139. NSNF trakums.
ir man braalji.. (3gb) bet neviens neir zirgu dzimtas lopish ar garaam ausiim... i veel mazaak kaads peec wvfana izskataas (vai vw
)
da pokuj.. kas vispaar tos pedinjus var atshkjirt ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
wvfans rakstīja: Skatos nūģi atkal trako .... nau labi ...
neegji veciit.. neegji(Lampetra planeri (Bloch))
tie kas no Petromyzontidae ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
deksters esot tautiibu maniigis... tagad jams i lagoljs...v prostorechiji changals
arlabunakti normaljnijie
p.s. neandelee kaads saapi (kaa te viens banu noraavushais izteicaas SAABu) 9-3 sportsedanu ar tomaatu un veel penziinu
paluureeju ka pa sludinaajumiem 2gb tik meetaajaas...
p.p.s. opjatj zje: mopedka nje moja... ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
Urlans_Cinga rakstīja:
Kindzulis rakstīja: mudакs
ja nu kas attaaa
hujā......
ipepuut pats un paklausies kaa skan ![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2