Ivars Caune
Vladimirs Barinovs
Toyota Corolla WRC ![]()
![]()
![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
Tēma: 139. NSNF trakums.
piiizdo uz maagazinu..kameer naff 22 un njem un pielejies jau tagadinjaas
a pukjs... nez... ja jamos var piipeet tad tagad.. ja nee tad neziniitei ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
blaaa
ar vienu aci luuru discovery
no kaadiem suuu taisa tos amiishu hotrodus
i uzreiz doma.. pie mums csdd pasuutiitu jamos taalu taalu...
Tēma: 139. NSNF trakums.
Gnoms rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
man ar... man ar paldies gribaas tb Daudz Laimes
kas i? arī solis tuvāk bedrei?
āaaapsveicu...
idish
man liidz solim veel paaris meeneshi
![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
aha.. i vairaak kaa 2us leishu kanaalus neraadiija taapat
kaadu briidi apakalj pa Vadaksti dziivojos.. nooormaals miestish
kozj visi.. andelee pashtecinaato ar
tak nu tur toch kaa anjukaa.. vilciens 2-3os naktii gaaja cauri ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
Gnoms rakstīja:
hā! nemiez! tie jonasa ārlaulības bērni.... ķompas mango...
mnja.. razjiigi gan tauta darbojaas tanii galaa
vai arii vnk bezmiegs... ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
Nezinite rakstīja: Paldies Ursi un Ace
man ar... man ar paldies gribaas
tb Daudz Laimes ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
tikko izvizinaajos pa dobeles-auces celju.. apmeeram pa vidu priekshaa manu gaismu leerumu (tieshi leerumu) kas haotiski leekaa midzjinaas uttt ...
bremzeejos nost jo skats nenormaals.. piebraucu tuvaaki.. i ko domaajies.. vieteejie skauti/pionieri preciizi pusnaktii bradaa pa celju.. i katram mazajam dranjkjeenam liidzi vismaz viens laakturis
hvz ko jamie tur mekleeja... bet nu pasham pirmajaa briidii doma ka shilieris klaat
a mosh Auceenieshi brida sveetceljojumaa uz Riigu VVF viziites iespaidaa
Tēma: 139. NSNF trakums.
Gnoms rakstīja: pļē... možk lai kindzulis pajem tevi,,, burtiski,,, līdz,,, kā pasažieri?
deksters rakstīja: Aizbrauks Kindzulis un jus visus paņems
Ivas_Tudazhe rakstīja: Kindzulis - paņēmējs... Interesanti ko un aiz ka viņš paņems.
pljee nah
visus triis buudaa un Ventspils-Kolka uz kaartiigaam pohaam +30graados
tad nu domaajams ka pashiem buutu sk kas kam jaapietur
..lai nekaraajas..neshuupojas un/vai netriic
peec idejas uz virzulja jaabuut ieshtanceetam nummuram... tiiri visu nost un peti kas tev orgjinaalajam virsuu i ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
ursis rakstīja:
Kindzulis rakstīja: liec mieru tos zveerinjus... i kjeries pats pie lietas
mans zveers ameer nav sanjurciits n samikaats nemaz nelauj pa maaju paarvietoties,njur un runaa,maisaas pa kaajaam,
![]()
![]()
![]()
a tu paprovee piesien...pie kaajas i galu zaabakaa ![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
Siksparnis rakstīja: Labs rīts. Vispār laikam ne jau visiem Vecmilgrāvī esot autobuss grāvī (laikam jau satiksmes). Vairākas ātrās palīdzības un pat ugunsdzēsēji aizlikās tajā virzienā.
nja.. tur graaviishu nelielu naff... ja liekaas tad toch bez fiksajiem netikt galaa..
Tēma: 139. NSNF trakums.
bizenajs rakstīja: skatos, ka Kindzulis sunja buudu lepni par ofisu deevee..
gatavojies autokastraacijai
chem bogati tjem i radi ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
deksters rakstīja:
bizenajs rakstīja:
deksters rakstīja:
bizenajs rakstīja: deksters visu nakti pavadiijis ar kontrabasu, puleejis starp stiigaam!
Tu biji tas kindzuļa slotaskāts, ka tā satraucies?
ja es buutu b ijis slotaskaats, tad shoriit buutu mieriigs un briiviem sejas vaibstiem
Tu par tiem nošļukušajiem vaigiem runā?
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
danke dexter...pamodos beidzot ![]()
![]()
![]()
pusofiss par taviem noshljukushajiem nu jau zvaigaa.. bljaaaa laabs ![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
deksters rakstīja:
Kindzulis rakstīja: kindzulis tagadinjaas prieciigs ka deksters laizot to pashu slotaskaatu nesaraus skabargas meelee
Vienīgais, par ko kindzulis var būt priecīgs, ir tas, ka viņš , tupus čurājot, podā var trāpīt.
![]()
![]()
a tu kaa domaaji.. snaiperis tak ![]()
![]()
![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
kindzulis tagadinjaas prieciigs ka deksters laizot to pashu slotaskaatu nesaraus skabargas meelee ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
deksters rakstīja: Kindzulis ir riktīgs Pindzelis.
Gnoms ir riktīgs...Kurakumba. Vot.
deksters no pasha riita laiza slotaskaatu
a paareejiem cukurgailiishus
a vispaabaa labriit ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
i prichom godiigums? saakums jau bij taa kaa 2.7cdi
ar rwd.. naakamais crdawd
Tēma: 139. NSNF trakums.
Volvo850 rakstīja:
Kindzulis rakstīja:...
gnomveidiigais.. kad varees to tavu crd pavalkaat? tjip izskataas ka tuvaakajaa laikaa uz V-pili nebraucu... taa ka velcomeets mazajaa galvaspilseetaa
a ja ar bencīnnieku... nu lai godīgi?
ko ta par penziinvaagji gribi saraut? esi ticis pie tahoe liidziigiem monstriem ? ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
Volvo850 rakstīja:
deksters rakstīja:
Volvo850 rakstīja:
Kindzulis rakstīja: es taa dzirdeeju ka dexis ar volvo vareeshot varen droshi iet pa ielaam ar varaviikshnjotu karodzinju lepni paceltu paar galvaam
psc pizdj*ki
arī dzirdēju... viš kindzuli vedīšot ar āzi tusēt...
Pareizi. Cik var uzklausiit tās žēlabas- gribu ar ēzeli, gribu zem ēzeļa...aizvedīšu ar, nav jau grūti. Vismaz varēšu paņirgt.
kā tad... paņirgt...
gan jau ka uz lūriņu iesi...
izvirzulis, bļē...
kaads nah izvirtulis? prosto marija onnaanists
dex: tev plaukstas cik reiz dienaa jaaskuj?
Tēma: 139. NSNF trakums.
deksters rakstīja:
Kindzulis rakstīja: p.s. te i dzert nivaig.. taads kvantums ar eee...mmm gljukiem ka jaasaak domaat ka lai aizmieg
Beidz blenzt uz savu mācību elektrodu un ej gulēt. Neaizmirsti tik nobučot spoguli pirms miega.
jau dariits ak OOOO Skolotaaj
spogulis sapliisa... ko tagad dariit ![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2