Viss atkariigs no skruuveetaaja kvalifikaacijas pakaapes un iemaksaataas droshiibas naudas [/c]
Ir iets atslēdznieka-ginekologa kursos un no bārmeņa noskatīts kā šmaukties, alu salejot.Par drošības naudu nerunāsim,.................NAUDAS NAV.![]()
![]()
![]()
Viss atkariigs no skruuveetaaja kvalifikaacijas pakaapes un iemaksaataas droshiibas naudas [/c]
Ir iets atslēdznieka-ginekologa kursos un no bārmeņa noskatīts kā šmaukties, alu salejot.Par drošības naudu nerunāsim,.................NAUDAS NAV.![]()
![]()
![]()
Crash rakstīja:Nu ko visiem interesentiem varu piedaavaat sestdien izklaidi, saucaas Volvo V70XC aizmugureejaa difera nonjemshana , Notiks ceesiis, garazhaa , lielaakam ekstremaalismam bez bedres un paceelaaja
Bet pirms tam noteikti ne mazaak ekstremaala izklaide Ford Escort diesel power sajuuga nomainja
Paaraak lielu samaksu par sho izklaidi neprasiishu , taa kaa ja esat Ceesiis varat piebiedroties
A paskrūvēt ļausi vai varēs tikai alu pienest.
s70-740d rakstīja:vol: vai ir kaads donors pieejams?
Piezvani.Tur viss ir iespējams.
s70-740d rakstīja:To Alex: manuaalaa iet uz beigaam, taapeec doma ielikt automaatu
Pazvani pa tel.9511273.Būs vajadzīgs 'donors'.
k_cee rakstīja:šmerļa šrotu kā var atrast?
Tel.7516594,9211092,9224875.
s70-740d rakstīja:Labriit, Volvo guru Sekojos's jautaajiens - vai ats'kjiras automaatiskaa kaarba 700/900 diizelim no benziinieka automaatiskaas kaarbas?
Atšķiras ar stiprinājumu pie groza un pārnesumu zobu attiecības.
Tēma: Volvo 850
Cik sapratu tad tukšgaitā visi stobri strādā ,tā kā no vadu raustīšanas neko nesapratīsi.Pamēģini pa tumsu pagāzēt ,varbūt redzesi to dzirksteli.![]()
Tēma: VOLVO Tirgus
turbopiile rakstīja:
vol rakstīja:Varu piedāvāt 240 orģinālo magnetolu,viņa der arī 740-jam.
kaada taa izskataas un cik maksaa??
..vispaar jau vienalga, labaaka par tuksu vietu, gan jau buus...
cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=31877&item=4522641789&rd=1
Cena runājama.
robchix rakstīja:Skjiet ka vaina ir atrasta, servisaa nopeetiijaam ka tosols speeciigaa struuklinjaa tek aaraa pa suuknja un bloka (galvas) sadures vietu. Izskataas ka kaadreiz jau ir bijusi analogjiska probleema, jo taa vieta ir bagaatiigi tikusi smeereeta ar sarkaniigu hermeetikji.
Nu ko, pirmdien likshim servisaa, rausim nost suukni un skatiisimies kas par vainu. Iespeejams ka iztiksim tikai ar bliivju remkomplektu. Suudiigaakaa gadiijumaa buus arii jaanomaina suuknis.
'Krutka'sūknis,ja atmiņa neviļ,maksāja ap20Ls
Tēma: Labie servisi
mansCNG rakstīja:> paarliecinaaos, ka labs auto serviss ir uz Margrietas iel. 7
> efektivi un teicami
Kautko gribi teikt,tad saki.Ko darīji kas labs?![]()
Tēma: Volvo 850
taadas sajutas ka masiina galiigi neiet, kad uzdod gaaze tad taada sajuuta ka motoram baigi gruuti.....
HELP!!!! mans izmisumaa [/c]
Man 900 bija kaut kas līdzīgs.Kur tikai ko nemeklēja.'Rolis' paņēma 50Ls un nekā.Beigās izrādījās ka vainīgs vadības bloks.
Tēma: Volvo 850
Akurāti noņem to vāciņa blīvi un apgriez viņu otrādi.Man līdzēja.
Nekas vairs nesulojaas.
Tēma: VOLVO Tirgus
Crash.Nu padalies ar funktieri.Man problēma.Kautko gribas bet nezinu ko,kā latvijski saka,i hočitsa i koļitsa i mama ņe veļit.