Tēma pirms 3.5 gadiem!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma pirms 3.5 gadiem!
Jaguar dārgāks un tas ir tomēr cita segmenta auto. Lai gan man grūti nosaukt Jaguar par premium auto!
iAuto pirmais tests ar mazo un piepacelto "Ford Puma" (+ FOTO) iauto.lv/zinas/testi/33803-iauto-pirmais-tests-ar-mazo-un-piepacelto-ford-puma-foto



Ātrgaitas ceļi var būt tikai uz 2 joslu ceļiem vienā virzienā, kur pretējās plūsmas ir fiziski atdalītas. Jelgavas šoseja tāda varētu būt, ja uzliktu dzīvnieku sētas un atceltu dažus nogriešanās ceļus.
Te dažas ziņas no iepriekšējā gada iauto.lv/redaktora-izvele/?pnr=6
iAuto rakstīja: Iesaku - "The Equalizer" (2014) 9 no 10
Tikko uzzināju, ka ir otrā daļa
Mēs izskatām visas sūdzības, kuras saņemam uz iAuto at iAuto .lv vai arī šeit komentāros, jo tad varam plašāk visas puses izrunāt. Uz epastu saņemto saturu un sūtītāju neatklājam.
1) lietotājus varam identificēt pēc IP, ja ir kāds strīds vai pieprasījums uz konkrētu lietotāju IP salīdzināšanu, tad varam izskatīt. Ja lietotājs raksta no dazādiem lietotājiem, tad mēs to nepārbaudām, šeit tomēr ir brīvprātīgs forums, bet ja vajag varam. 2) šis forums ir garā veseliem un, lai cilvēks lieki tērētu laiku , lai liktu + vai - neredzu pamatu. Taču dažiem indivīdiem, kuri tīra kešatmiņu, katru reizi, lai to darītu es nevaru palīdzēt, ka arī neredzu pamatu šim tērēt papildu līdzekļus. 3) minēto uupis komentāru nav pamata dzēst.
Dark Waters 2019 (10 no 10) Iesaku, tieši no paša notikuma viedokļa - stāsta, kurš balstīts uz patiesiem notikumiem, kuru ietekme uz mūsu veselību atrodas Tavā virtuvē
Ceru, ka palīdzēs!
PS: Eiropā šiš ļoti kaitīgās vielas būs aizliegtas tikai no 2030.gada. Turklāt pamainot vienu C ķimiskajā formulā jau ir cita viela un atkal drīkst tirgot.
Papētīju pannas un ir interesanti, ka netiek uzsverts, ka panna ir bez teflona pārklājuma, bet tikai atzīmēts PFOA free.
Vienkārši iesaku noskatīties, tas būs nedaudz garlaicībi bet vērtīgi!
![]()
Sveiks 650! Kas notiek, atkal saņemam sūdzības par Tavām darbībām. Daudz ir izdarīts un diskutēts, vai tiešām nevaram saglabāt zināma līmeņa solīdumu diskusijās?
Sen jau visi komentāri par kuriem bija sūdzības ir dzēsti. Emma liek manuāli komentārus un tie visi ir dzēsti. Atrodi kaut vienu vecāku par 24h. Ja ir vēl kādas sūdzības, droši raksti - izskatīsim!
650! Lūdzu mierīgāk, ienāca vairākas sūdzības par Tevi!