Ieviesīsim funkciju pie katra ieraksta Ziņot, ar ko tad varētu informēt par nevēlamu komentāru. Šobrīd to var darīt ar epasta palīdzību!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Ieviesīsim funkciju pie katra ieraksta Ziņot, ar ko tad varētu informēt par nevēlamu komentāru. Šobrīd to var darīt ar epasta palīdzību!
KONKURSA IZLOZES REZULTĀTI!
Apsveicam iAuto lietotāju Amigo75 - Tev no mums 2 ielūgumi uz šīm sacensībām!
Par balvas saņemšanu lūdzu raksti mums uz epastu iAuto at iAuto . lv, biļetes nosūtīsim elektroniski
![]()
Epastu saņēmām un atbildi arī nosūtījām. Droši nāc un tiekamies rīt, sākums 9:55.
KONKURSA IZLOZES REZULTĀTI! Apsveicam iAuto lietotāju Spainis - Tev no mums ielūgums uz konferenci Auto 2019. Par balvas saņemšanu lūdzu raksti mums uz iAuto at iAuto . lv
Ja pareizi saprotu, tad izlozē pagaidām piedalā 2 cilvēki: spainis un raimondsm Interesenti var droši vēl pieteikties!
Mēs redzam statistiku, mūsu peļņa ir tieši atkarīga no tā, ko un cik daudz lasa!
Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)
Lietoju tikai Waze, ļoti patīk. Bet ir arī uzmetis ar maršrutu izvēli!
Tev ir iespēja laimēt 1 ielūgumu uz šo konferenci no iAuto.lv!
Lai piedalīties konkursā, uzraksti šeit forumā, kāpēc vēlies apmeklēt pasākumu!
Izloze notiks pēc plkst. 12:00 6.05.2019. ar vietnes random.org palīdzību. Uzvarētēju paziņosim komentāros, tāpēc seko līdz diskusija!
Vairāk konferences.db.lv/conferences/auto-2019/
Atdot var netīru, bet apdrošināšanas gadījumā ir pašrisks 500 eur. Pie video visi noteikumi. Bezceļos nevajadzētu braukt!
viencexperc rakstīja: uz ženēvu NEBRAUC VISA pasaule. Uz turieni brauc cilvēki no Eiropas valstīm, un daži cilvēki no citam valstīm. Piemēram, 2018. gadā Ženēvas autošovā tikai puse apmeklētāju ( 330 000 bija ne no Šveices). Pasaulē dzīvo vairāki miljardi. Tajā sūda šovā nebija pat desmitā daļa Šveiciešu.
Par Ženēvas auto izstādi pateikt... njā... Tu vispār tur esi bijis, lai tā runātu? Tā izskatās Ženēvas auto izstāde:
Piekrītu, turklāt domāju, ka visu jauno Škoda auto dizains ātri novecos! Simpatizē tikai Superb.
Apmeklētāju cipari mazinās: Auto 2017 - 40 987 Auto 2018 - 38 092 Auto 2019 - ?
Mēs piedalījāmies izstādē "Auto 2017".

Trīs dienu laikā “Auto 2017” apmeklēja 40 987 interesenti, kas ir par 20 % vairāk nekā pērn. 26 % apmeklētāju bija speciāli aicināti nozares profesionāļi un biznesa klienti. Vairāk te iauto.lv/zinas/latvija/24891-izstade-auto-2017-sogad-piesaista-40-987-apmeklejumu-foto
IZZIŅA par pagājušo gadu: Izstādi "Auto 2018" trīs dienu laikā apmeklēja 38 092 interesenti: 33 % - bija speciāli aicināti nozares profesionāļi un biznesa klienti; 22 % - bija ģimenes ar bērniem; 33 % – pieaugušie; 12 % – studenti un pensionāri. Prognoze: Šogad vajadzētu būt kritumam apmeklētāju skaita ziņā, bet skumjākais, ka kritums būs nākošajā gadā pēc šogad redzētā! Labi, ka vismaz notiek jaunu auto darījumi, kas aktīvākos autodīlerus noturēs dalībnieku vidu!
Vismaz tagad ir Volkswagen un Toyota, agrāk tie nebija vispār un tad pa vienam modelim Latvijas Gada auto stendā.
Cenas!?! Pieaugušajiem – 7 EUR Studentiem, pensionāriem, invalīdiem – 5 € Skolēniem – 4,00 € Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 15 EUR Par katru nākamo bērnu – 1,50 EUR Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas! Autostāvvieta: No plkst. 10.00 līdz 15.00 – 6 EUR No plkst. 15.00 līdz 19.00 – 5 EUR 12., 13. aprīlī 10.00–19.00 14. aprīlī 10.00–17.00
Ir viens stends, kurš ir jāizceļ, jo tas ir Lamborghini, turklāt ar labu saturu. Otru stendu es izceltu Wess ar Toyota, kur ir gan aktuālākie jaunumi, pat Camry, gan plašs piedāvājums. Vairāk... ja interesē kauta kas specifisks un tas piedalās tad jā, bet šī ir pēdējā laikā švakākā izstāde. No nosacītajām 3 zālēm varu izdalīt tikai Jauno Auto sadaļu kā +- ok