Tas ir garākas atbildes vērts jautājums, bet tas nav laika ekonomijas vai būt ātrākam. Tas 110 km/h tur ir ergonomiski un tas nerada būtiski lielākus draudus uz šosejas. Vajadzētu gan tur dzīvnieku sētu. Daudz meža zvēru tur.
Šāda atļaušana veicina masveida satiksmes noteikumu pārkāpšanu un mazina uzticību zīmēm, kas ir daudz bīstamāk.
Šobrīd notiek diezgan lieli un aktīvi iAuto darbi, pāris tūkstoši eiro jau ir iztērēti, bet turpinām, tāpēc tagad ir tas brīdis, kad programmētāji strādā. Vēlāk darbs nebūs tik intensīvs, būs tikai atbalsts. Tāpēc lūdzu, pacentīsimies un ierakstīsim priekšlikumus, sen rakstītās idejas vai ja kaut kas jauns iešaujas prātā.
Beigās mēs tomēr realizējām, ka iAuto var ievietot arī foto, bet to gan drīkst darīt tikai autorizētie lietotāji.
Īstenībā mums ir viena no advancētākajām foruma platformām pasaulē, un atšķirībā no sociālajiem tīkliem šeit ieraksti nepazūd vēstures taimlainā 😇👍🏻
PS: Jā, forumiem ir grūtais dzīves cikla posms globāli, bet iAuto kā pirmais auto forums Latvijā vēl spēj sevi akumulēt un uzturēt. Interesanti, kuri ir vēl vecāki forumi Latvijā, kas vēl strādā. Taču vienu lietu mēs nodrošinām – ir vārda brīvība un cenzūra tikai likuma prasītajā apmērā. Tajā pašā Covid laikā jūsu pretvakcīnu viedokli dzēsa, mēs ļāvām un ļausim izteikties visiem, kamēr likums neprasīs citādi un manuprāt tā ir ļoti liela vērtība.
Rakstām vēl uzlabojumu idejas: ko gribas ziņās, forumā, kas būtu ērti vai kas tracina?
@Opim pilnīga taisnība. Ja atceries, tad arī mums, jaunajām ES dalībvalstīm, pat bija daudz dažādu normatīvu izstrādāti ierobežojumi, lai mazinātu darbaspēka iebraukšanu no jaunajām dalībvalstīm.
Ja vajag, tad vienkārši iedos atļauju. Kāpēc pēkšņi pēdējos 3 gados Latvijā parādījās tik daudz uzbeku, kā tu domā? Vienkārši atviegloja darba atļaujas un nolīgšanas noteikumus.
Meklējot Google rezultātos informāciju par ASV ESTA pieteikumu, bieži augšā parādās maksas starpnieku (neoficiālas) mājaslapas.Tās izskatās tīri oficiālas, lai gan nav kopijas un var redzēt, ka pilda likumu un norāda mazākā fontā ka šī nav oficiālā mājas lapa un maksājot saka, ka maksājums ir privātam uzņēmumam un nevar naudu pieprasīt atpakaļ.
Tās prasa ievērojami lielāku maksu (dažkārt 2–5× vairāk), piemērm, 169 USD, kas ir 4x vairāk.
✅ Pareizi:
Pieteikties tikai caur oficiālo ASV valdības lapu:
U.S. Customs and Border Protection (ESTA sistēma) norādīta tēmas aprakstā augšā.