ezis71 rakstīja: Un atkal viņš ir klāt.
Kā ziņo citi iAuto lasītāji, mūsu ķīnietis pabijis arī NRA.lv
ezis71 rakstīja: Un atkal viņš ir klāt.
Kā ziņo citi iAuto lasītāji, mūsu ķīnietis pabijis arī NRA.lv
Tāda reakcija uz jautājumu? Ko nozīmē izdzina?
Tas jau ir darīts, kad bija pāri par 10 000 spam ierakstu reģistrēšanos atslēdzām vispār, tagad jauni lietotāji nevar piereģistrēties tikai nakts laikā + neautorizētiem lietotājiem ir arī skaita ierobežojumi, tāpēc spam ir mērams dažos desmitos vai 100+!
Atslēgt pavisam nevaram, jo katru dienu reģistrējās arī normāli jauni lietotāji! Ķīnietis pa tiešām reģistrē jaunus e-pastus, lai ar šo nodarbotos ...
Ir doma autorizētiem lietotājiem ļaut dzēs neautorizēto lietotāju ziņojumus ![]()
Tēma: Bonusi no dīleriem
Jaunajā Latvijas Gada auto 2018 žurnālā pie 80% jauno modeļu ir 250 eur bonuss
Uz doto brīdi ir pieteikušies un dalība apstiprināta: VWfans Drivers Uggga ZZZZ Māris
Ir , ir ierobežojumi. Skatāmies ko vēl darīt, lai mazinātu šo spamu.
Tēma: iAuto TV
Tur jau tā lieta, tādā gadījumā Ezis un pārējie eksperti par goda lietu uzskatīs iepļūtīt. To labāk tomēr pirms.tams noskaidrot. Bet tagad vēl koncepta stadija, vai tas būtu interesanti un ko tad aicināt ciemos? Jakrinus, Langes vai laibāk auto un moto sportistus? Vai vispār auto tirgoņus un servisa džekus?
Jā, dzēšot sesijas to var darīt. Laikam Viencexperc to tikai čakarē un tērē laiku. Paldies par atgādinājumu, rīt aprunāšos ar IT
Tēma: iAuto TV
Apsveram iespēju sākt filmēt intervijas iAuto studijā! Ko sakiet par šo ideju? Kādi priekšlikumi formātam? Ko aicināt uz sarunu - interviju?
Ja nu kāds nevar atjaunot savu veco foruma pieeju, tad te tēma par to, kā to tomēr var izdarīt!
Par grābakli piekritīšu, jo Touareg cena no 58 000 EUR iespārda. Es sēdēju eksemplārā, kura cena sniedzās pāri 90 000 eur... par to vispār bez komantāriem arī ar visu infrasarkano kameru, kura naktī rāda cilvēkus u.c.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Apsveicu ar E ikonu - EKSPERTS! Un paldies par aktivitāti!
Šobrīd ir veikti vairāki drošības uzlabojumi, ja Tev tagad ir grūtāk ko ievietot forumā vai ziņās, lūdzu raksti šeit! Svarīgi, lai mūsu lietotājiem viss ir viegli, bet spameriem grūti!
Viss salabots, gaidām ciemiņus vēlāk atkal un cerams, ka bez bojājumiem!
Parādi man tehnoloģiski labāku forumu Latvijā! Ko Tev par Delfi saka?
Tā mums gāja 2017 gadā: “Smart Club Latvia” izcīnīja pirmo vietu un "iAuto boulinga čempionāta auto klubiem" kausu (+ FOTO) www.iauto.lv/zinas/latvija/29782-smart-club-latvia-izcinija-pirmo-vietu-un-iauto-boulinga-cempionata-auto-klubiem-kausu-foto

Lieliski, lūgums šo informāciju par pasākumu izplatīt tālāk, iekopēt savās FB grupās un forumos!
Bija piedāvāti datumi: 23.11 (piektdiena), vai 24.11 (sestdiena) vai 25.11 (svētdiena) 2018. gads (novembrī). Var arī nedēļu vēlāk (30.11-2.12)! REZULTĀTI - organizējam boulingu 24.novembrī 2018 sestdien!
Neatkarīgi no dalībnieku skaitā, bet šoreiz boulingu organizējam un tad jau redzēs, aicinu piedalīties un pieteikties! Šonedēļ bezmaksas!
*1 PAR DALĪBAS MAKSU! - DALĪBAS MAKSA? BEZMAKSAS, ja piesakies šeit pat forumā līdz 4.novembrim (celiņus un apavus uzsauc iAuto.lv) 5 EUR, ja pieteiksies šeit pat forumā no 5 - 10. novembrim 10 EUR no 11.novembra, japiesakās šeit pat forumā