Forši, kuru dienu vēlies un no cikiem līdz cikiem!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Forši, kuru dienu vēlies un no cikiem līdz cikiem!
Kurš ir gatavs un vēlas auto izstādē pastāvēt un prezentēt iAuto
?
No 1. aprīļa iebraukšanai Jūrmalā jāpērk caurlaides - tagad arī motocikliem www.iauto.lv/zinas/latvija/24774-no-1-aprila-iebrauksanai-jurmala-japerk-caurlaides-tagad-ari-motocikliem
Jūrmalas pašvaldība pērn par iebraukšanas caurlaidēm iekasējusi 2,1 miljonu eiro www.iauto.lv/pie-stures/celu-reportieris/24761-jurmalas-pasvaldiba-pern-par-iebrauksanas-caurlaidem-iekasejusi-2-1-miljonu-eiro
Ir šāds dizaina priekšlikums stenda aizmugurējai sienai, komentāri?!

Bils rakstīja: SUPER! Liels Paldies! Noteikti iegriezīšos iAuto stendā! e-pasts ir pareizs.
Ielūgumi nosūtīti! Ja vēl kāds vēlas ielūgumus uz izstādi iAuto, tad paliek tikai konkursi facebook.com/iAutolv
Tīri zināšanai - Mums ir līgums ar Leta un katru mēnesi atskaitam eirikus
Spilgtākie momenti - video Mairis Briedis vs Marko Huks
Ļoti interesanti auto salikt, kāpēc tur vēl nepieliki Toyota Rav4? Smukaks X-trail, turklāt rudeni facelifts, bet ar Hondu bēdu nezināsi un vērtības kritums arī mazāks.
Tad Tev 2 ielūgumi no iAuto
paskaties tikai vai reğistrētais epasts ir pareizs, tur arī nosūtīšu!
Transporent tagad saucas Sixt - visibpolicijas Opel caur viņiem tika iegādāti. Vēl ar šo nodarbojas ALD (varētu būt Latvijā lielākie) un Avis. Tas tāds Top3
Atsauksmes par "Jeep Cherokee" (+ foto) www.iauto.lv/zinas/testi/24758-atsauksmes-par-jeep-cherokee-foto

Tēma: iAuto portāla jaunumi
iAuto nedēļas raksts ar aktuālākajiem jaunumiem + TOP ziņas archive.mailigen.com?u=804744efa56a95c2951a74798871f9e0&id=150809f0
Un vēl Tu vari būt pateicīgs tiem pašiem krievijas video, jo to ieņēmumi sedz arī Tev interesējošo rakstu tapšanu!
Ja Tu zinātu, cik daudz tos skatās! Mēs neliktu, ja nebūtu intereses, bet no Top3 skatītākajiem rakstiem - viens ir tas. Kā Tu iespējams saproti saktījumu skaits ietekmē ieņēmumus.
Izlozēsim papildus vēl 2 ielūgumus uz izstādi "Auto 2017" (7.-9.aprīlis) iAuto foruma dalībniekiem. Vienkārši jāpiesakās šeit pat forumā un izloze jau pēc dažām dienām
PS: Visi, kuru piedalīsies izstādē iAuto stendā automātiski 2 ielūgumi, bet tas citā foruma diskusijā www.iauto.lv/forums/topic/27045-portala-iauto-lv-stends-izstade-auto-exotica-2017
Kas tagad ar plazmu notiek, vēl tiek lietots, cik pxl izdeguši un vai ir kāds TV logo dziļāk palicis?
man jau patīk pa TV noskatīties kādu mūsu Youtube video - arī HD ![]()
Es par, bet uz ziemas braukšanu ieradās 7 auto
Tātad iAuto raksta par:
AUTO
MOTO
VELO
UZ ŪDENS
TEHNOLOĢIJAS
varam arī velo ielikt stendā, bet ekskluzīvu kādu!
Vai arī iAuto ralliju, vai auto klubu vasaras sorta spēles utt
Viena ideja varētu būt uzorganizēt auto klubu boulinga turnīru un izstādē varētu prezentēt šo pasākumu?!
Sava daļa humora un pašironijas jau tur ir