Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Portāla iAuto.lv stends izstādē Auto Exotica 2017

Varam moci, tas arī vietu aizņem mazāk

Tēma: Portāla iAuto.lv stends izstādē Auto Exotica 2017

Ideja laba, bet kvalitatīvā redzēt būtu uz TV

Tēma: Portāla iAuto.lv stends izstādē Auto Exotica 2017

Nu bet šito gan varētu, paldies laba ideja

Tēma: Portāla iAuto.lv stends izstādē Auto Exotica 2017

Ņikita Līcijs piedāvā novietot savu Formulas 4 laivu stendā!?

iAuto ir viens no sportista atbalstītājiem!

Tēma: Izstāde "Auto 2017" Ķīpsalā

Mēs piedalīsimies Auto izstādē Exoticas daļā ar savu iAuto stendu, aicinu visus interesentus ņemt aktīvu dalību gan ar idejām, gan ar personīgu dalību! Vairāk diskusija šeit www.iauto.lv/forums/topic/27045-portala-iauto-lv-stends-izstade-auto-exotica-2017 iAuto ir viens no izstādes atbalstītājiem!

Tēma: Izstāde "Auto 2017" Ķīpsalā

aigi rakstīja: Es piedalos.

Šoreiz izlozē izkrita pats pirmais cipars - 1 un tas nozīmē, ka aigi laimē no iAuto 2 ielūgumus uz izstādi! Ielūgumi Tavā e-pastā

Tēma: Izstāde "Auto 2017" Ķīpsalā

iAuto rakstīja:

nomiks rakstīja: Es arī droši vien esmu pietiekoši vecs lietotājs, bet ne tik vecs kā VWfans. JA būtu ielūgumi, dorši vien, ka aizietu uz izstādi, bet nav tā, ka ir milzīgs iekāriens. JA kādam gribas vairāk par mani, tad man nav žēl :D

Nomikam paldies par aktivitāti un arī papildus 2 ielūgumi uz izstādi "Auto 2017"

2 ielūgumi uz izstādi nosūtīti uz Tavu e-pastu, paldies par aktivitāti iAuto!

Tēma: Izstāde "Auto 2017" Ķīpsalā

Kanibaals rakstīja: Paldies, man veicas

2 ielūgumi uz izstādi nosūtīti uz Tavu e-pastu, paldies par aktivitāti iAuto!

Tēma: Portāla iAuto.lv stends izstādē Auto Exotica 2017

viencexperc rakstīja: Centrā būs Vernona fotogrāfija?

ideja laba

Tēma: Portāla iAuto.lv stends izstādē Auto Exotica 2017

Pirmās idejas uz grīdas zils paklājs, aizmugurē pa sienu varētu būt kāda vizualizācija ar iAuto logo zīmolu + info utt Ūdeni vajadzētu - Venden. Domāju, ka var arī kaut kādu mūziku! Ko vēl! Kurš ir gatavs kādu laiku pastāvēt stendā?

Tēma: LG oled televizori, atsauksmes

Proti, tie ekrāni izbalē!? Tas nav uz ilgu tātad. Bet sākumā gan bilde skaista

Tēma: Philips - pasaulē pirmais oled 4K televizors ar ambilight

Par gaismiņām piekrītu. Kā paslīd kāja uz Philips, tā tomēr kaut kādas problēmas izlec. Es TV priekšroku dodu Samsung!

Tēma: Jaunumi LV auto/moto tirgū

Būs arī jauns Mercedes-Benz autoserviss Pārdaugavā pie Spices. Tur arī būs blakus Jaguar un Land Rover salons.

Tēma: Automobilis ar autopilotu būs jau drīzumā mūsu ikdiena!

"Uber" bezpilota auto iekļūst avārijā ASV; automašīnu izmantošanu aptur www.iauto.lv/tehnologijas/dazadi/24717-uber-bezpilota-auto-ieklust-avarija-asv-automasinu-izmantosanu-aptur

Tēma: Anti Vernona kampaņa.

Tas gan nebūtu prātīgi, jo pats ar interesi lasu diskusiju un gūstu jaunas atziņas. Turklāt redzu, ka vienam un tam pašam cilvēkam mainās izpratne - tātad ir vērts ir, ir arī garām lietas, bet dzēst gan nē.

Tēma: Anti Vernona kampaņa.

Jautājums - vai būtu zolīdi šīs foruma tēmas nosaukumu pārsaukt? Ja jā, tad uz kādu?

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Būtu interesanti Tevi satikt

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Ieskats iAuto boulinga turnīrā 22.03.2017

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Tad jānāk uz boulingu

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Te viens foto

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Kā bija labāk 4 vai 5 uz viena celiņa?

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Paldies, pielaboju

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Tu jau uz beigām biji nost , bet jā, laiks pagāja ļoti ātri.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Paldies visiem par dalību un sportisko garu

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

iuziite rakstīja: Ja paspēšu visu izdarīt un izbraukāt, aizbraukšu apsveicināties un paskatīties uz jums dzīvē )

Ļoti laba doma! Nav jau jāspēlē, varam satikties! Balvā būs Renault Megane uz nedēļas nogali ar pilnu degvielas bāku!

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti