Varam uztaisīt 10+
Respektīvi piešķirt tiem, kuri ir vairāk kā 10 gadus iAuto forumā!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Varam uztaisīt 10+
Respektīvi piešķirt tiem, kuri ir vairāk kā 10 gadus iAuto forumā!
Tēma: iAuto TOP rakstu izlase!
Vai saņēmi šodien epastu no iAuto? Šo: archive.mailigen.com?u=804744efa56a95c2951a74798871f9e0&id=fee870ef
E statuss ir sarežģītāk, ja esi speciālists, kādā ar autonozari saistītām sfērām, tad šeit uzraksti, kur esi un mēs to ņemsim vērā. Ar E mēs saprotam arī, ja esi meistars autoservisā vai tirgo eļļas utt
PS: iAuto datubāzē ir 17 109 reģistrēto lietotāju!!!
Statusu piešķiršana nenotiek automātiski, tagad autorizēta lietotāja vai kluba biedra statuss ir piešķirts
Tā, ka tas notiek manulāli, skatos pēc pēdējo ierakstu aktivitātes un vēl viena svarīga lieta, lai nav tā briesmīgā jautājumu zīme, kā profila bilde.
Acinu visus atjaunot savas profila bildes savā profilā, standarta tā ir kvadrāts. Ja nav kvadrāts, tad attēls automātiski tiks samazināts, lai iekļautos parametros!
Tēma: iAuto TOP rakstu izlase!
Šodien pēc ilgāka laika izsūtīsim iAuto nedēļas rakstu uz e-pastu foruma biedriem! Rakstām atsauksmes šajā diskusijā ![]()
Mums neizdevās viņus sazvanīt, varbūt padod ziņu, lai ieliek info par sevi šeit www.iauto.lv/trases/
Ir palaists, kā patīk jaunais risinājums?
Zilā zīme ar ķeksi - iAuto autorizētais lietotājs vai arī iAuto kluba biedrs
E - Eksperts saistīts ar autonozari, kā autožurnālists, autoserviss, drošas braukšana utml.
Gada Auto - Konkursa "Latvijas Gada auto" žūrijas biedrs!
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Tagad drīz būs veikti vairāki uzlabojumi portālā iAuto.lv, tāpēc aicinu visus foruma biedrus izteikties, kas patīk un kas nepatīk, lai varam turpināt uzlabot portāla darbību! Ceru, ka novērtējat līdz šim paveikto
Un vēl lūdzu piedalīties šajā aptaujā >>> www.visidati.lv/aptauja/1238597338/
Jau drīzumā iAuto forumā parādīsies blakus profila bildei dažādas zīmes, piemēram, iAuto autorizētais lietotājs un, vai eksperts un, vai Gada auto žūrijas biedrs. Mērķis ir parādīt, ka attiecīgā ieraksta autors ir tas, par ko uzdodas un komentāram ir vērts pievērst papildus uzmanību.
Pirmo reizi, ko tādu redzu. Es piedāvāju Tev to atvērt kādā attēlu rediģēšana programmā un mēģināt to pagriezt un tad saglabāt.
Testa raksts par Volkswagen Tiguan www.iauto.lv/zinas/testi/24011-latvijas-apvidus-auto-2017-ir-volkswagen-tiguan-foto?cview=all#comments

Skan labi. Man bija tāds nano, kas bija jārīvē un bez maz vai jāspodrina, lai uzklātu.
Atgādinu par profila bildes nomaiņu - būtu labi no tām jautājumu zīmēm tikt vaļā
Kāds jau ir pabijis kādā trasē vai stāvlaukumā?
Tēma: Dakāra 2017 rallijreids
Mums te kā reiz viena karsta diskusija par Dakāru un Sainsu! Sainss savā laikā, kad vēl brauca sacensības notika Āfrikā, esot nepiestājis pie vienas ekipāžas, kurai kaut kas bija noticis. Labais tonis ir piestāt un pajautāt, vai nevajagot palīdzēt. Kāds var pateikt, kas tur bija?
Tēma: Dakāra 2017 rallijreids
Dakāras rallijreida ceturtajā posmā spāņu pilots Karloss Sainss ar Peugeot 3008 DKR piedzīvoja šaušalīgu avāriju, kas varēja kļūt liktenīga arī diviem skatītājiem + VIDEO www.iauto.lv/sports/kross/23998-dakara-2017-karlosa-sainsa-sauminosa-avarija-video
Tēma: iAuto sociālajos tīklos
Paskatīsimies, ko esam sastrādājuši ar iAuto sociālajos tīklos un jāteic, ka rezultāti ir diezgan labi un pat vairākos punktos
Facebook.com/iAutolv ir 11 694 sekotāji
Draugiem.lv/iAutolv ir 82 152 sekotāji
Twitter.com/iAutolv ir 2 000 sekotāji
Youtube.com/jauniAuto ir 452 sekotāji
www.instagram.com/iAutolv ir 1 995 sekotāji
Jāatzīst, ka tieši šodien mum Twitterī ir 2000 sekotājs.
Bet lielākais pārsteigums
ir par visu Latvijas mediju ietekmi sociālajos tīklos, kuru veido Zīmolu Tops. Šajā pētījumā portāls iAuto.lv ir TOP 5 vietā un mēs pat apsteidzam Delfi un Tvnet
Re:

Vairāk un pats pētījums šeit www.zimolutops.lv/ietekmigakie-zimoli/iesaiste/mediji/
Vai šis paziņojums tagad vēl ir?
Laukā - 20. Šorīt dīzelis pieleca ar pirmo, akumulatora nomaiņa pirms 2 gadiem - Varta. Es gan tomēr 2x aizdedzi pagriezu līdz pusei, lai sveces uzsilst.
IESAKU - pie reizes nomainīt paroli, vecajā sistēmā tās nebija drošas, tagad ir kodētas utt.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
kasinsh79 rakstīja: Visu cieņu ![]()
Re kāds bija Tavs pirmais ieraksts iAuto forumā un tas bija 2003 gadā: Pagājušajā vasarā es savam autiņam nopirku SUMITOMO riepas. Lai arī nedaudz baidīja, ka tās nav tik zināmas, riskēju - un vinnēju. Gan cenas ziņā, gan klusuma ziņā, gan braukšanas kvalitātē. Negribas iet skatīties pie auto, kāds tas ir par modeli, taču ļooti agresīvu lietus rievu dizainu. Nepilnu divu sezonu laikā (~ 60000 km) protektors nodilis labi ja uz pusi ( pakaļējās - patr 1/3), un lietus laikā nejūtu konkurenci. Cena - manam izmeram 195/60R14 maksāja 39 LVL/gb. un tādas tirgo LATAKKO.