Te autoserviss "Rolis" vadītāja Ulda Roļa komentārs
VIDEO
Pameklēju no kurienes šiem 80 % aug kājas un re kur ir
www.iauto.lv/zinas/latvija/23389-csdd-stasta-ka-latvijas-autoparks-ir-kritiska-stavokli-bet-iauto-lv-nepiekrit-j-liepina-interpretacijai
Raksta beigās arī mans komentārs. Uzskatu par ļoti nekorektu interpretāciju ņemt datus no "Tehniskās apskates nakts". Ar to mediju vidi ir tā, ka Tu pasaki un tad cilvēkiem nosēžas apziņā tikai tie 80%, kas būtu pat kliedzošs skaitlis. bet tik un tā daudzi neiziet ar pirmo reizi, pēc tā paša Liepiņa teiktā tie ir 45%
Tie 80% gan nav pareizs skaitlis, laikam sajuka ar statistiku no tehniskās apskates nakts, bet to nav jēga vispār ņemt jebkādos apsvērumos.
Nav prātīga ideja. Es kā reiz biju ar šo auto Frankfurtē un ļoti negribētu atkārtot šo piedzīvojumu. Šāda vajadzībai šis auto nav domāts.
Ierakstījām Oskara Irbīša viedokli par šo tēmu!
VIDEO
Biju ar šo auto cenā ta ap 19 000 eur līdz Frankfurtei un atpakaļ. Tādiem braucieniem šis auto nebija domāts, lai gan līdz 130 km/h bija pat stabils un līdz 110 km/h apetīte bija pie 6.5 litriem uz 100
Man arī C-HR patīk
Te mūsu video, kuram www.youtube.com/jauniAuto jau ir pāri par 20 000 skatījumiem!
VIDEO
Aicinu abonēt mūsu youTube kanālu!
Paskaties šeit, kā zēni ir lauzuši galvas autoasociacija.lv/files/klasifikators/klasifikators.pdf
Tas tiešām nav bijis viegli - sadalīt mūsdienu auto pa klasēm!
Paldies visiem par komentāriem un viedokļiem - mēs uzsākam kampaņas publisko pusi:
"Ja Tevi apsteidz pa labo pusi, Tu esi ĀMURS! Neesi ĀMURS!
Te otrais raksts par šo tēmu www.iauto.lv/pie-stures/satiksmes-drosiba/23347-ivars-caune-un-iauto-lv-aicina-nebut-amuriem-brauc-tuvak-labajai-malai-video
Pēc pieredzes ar moci, ja starpība starp Tevi un satiksmi ir lielāka par 20 km/h - bīstamas situācijas rodas daudz biežāk.
Jau sen savu vēlmi apsteigt rādu ieslēdzot kreiso pagriezienu - ļoti labi strādā un viss mierīgi, bez stresa.
Šovakar ieliku tiešraidi no Ceļu policijas darba uz Krasta ielas, ķer uz ātrumu, jo 50 km/h, kāpēc tur ir 50???
facebook.com/iAutolv
Es arī braucu tajos ātrumos, bet negribu pārkāpt zīmes. Tad labāk nomainām tās, lai var ticēt, kad tiešam uz 50 jābrauc
Jā, šitas profesionālais, budžets arī lielāks.
Te pirmais video par šo tēmu!
VIDEO
Šodien ap 16:00 atdevu jauno Tiguan, visu laiku braucu ar Auto Hold. Lukturus gan negāju pārbaudīt...