Kārtot: Augošā secībā

Tēma: BMW Ginesa rekorda uzstādīšana.

Bet labāk ir ielikt otru tēmu nekā nokluset te mums darbiņš, lai varētu apvienot temas nezaudējot saturu.

Tēma: BMW Ginesa rekorda uzstādīšana.

Re kur bija tēma www.iauto.lv/forums/topic/26767-bikerniekos-plano-uzstadit-ginesa-rekordu-ar-bmw-automobiliem

Tēma: Uzmanību! Netrafarēts policijas auto Katlakalnā.

Šodien baltā Opel Insignia strādāja uz Rīgas-Jūrmalas šosejas

Tēma: Aptauja par pilnīgi jaunu automašīnu iegādāšanos.

Tas gan! Sāvā laikā tirgoju Opel Insignia dizelis automāts Cosmo komplektacijā (lielisks auto) un cenai vajadzēja būt 17000 - 18000 eur. Pārdot varēju tikai par 14500 eur.

Tēma: Kādas ir jūsu domas par driftu?

Paskaties youtube.com/jauniAuto

Tēma: Kādas ir jūsu domas par driftu?

Tās šobrīd ir sacensības, kuras spēj pulcēt vislielāko skatītāju skaitu!

Tēma: Biķerniekos plāno uzstādīt Ginesa rekordu ar BMW automobiļiem

Mēs plānojam tur būt, vai no iAuto foruma kāds tur piedalās?

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Zaudējumu pieaugums galvenokārt tiek skaidrots ar lielākiem izdevumiem, uzņēmumam cenšoties paātrināt ražošanu saistībā ar elektrisko automašīnu pieprasījuma palielināšanos. Tikmēr "Tesla" tirdzniecības apjoms ceturksnī palielinājies no 955 miljoniem eiro līdz 1,27 miljardiem eiro. www.iauto.lv/zinas/pasaule/22627-ceturksni-pieaugusi-tesla-zaudejumi-tikmer-tirdzniecibas-apjoms-palielinajusies

Tēma: Futbols .

Pirmo reizi dzirdu par šo, brīnos, ka kāds viņus vēl aicina un ļauj piedalīties

Tēma: Uzmanību! Netrafarēts policijas auto Katlakalnā.

Par šo tēmu būs raksts iAuto, jo šādu auto būs daudz.

Tēma: Tehniskā apskate reizi divos gados - Jā vai Nē?

Šo jautājumu, tad vajadzētu ielikt attiecīgajā tēmā, lai nejauktu šo diskusiju. Pretenzijas pret apskates darbinieku darbu, man liekas, būtu jāiesniedz rakstiski attiecīgajā nodaļā!

Tēma: Renault Talisman 2016 iespaidi un tests

Kāda cena šiem abiem auto bija?

Tēma: Nelegālā degviela, kurš to tirgo un cik maksā?

Un viss notiek? Viss strādā?

Tēma: Aptauja par pilnīgi jaunu automašīnu iegādāšanos.

Šis ir labs

Tēma: Nelegālā degviela, kurš to tirgo un cik maksā?

2016.gada oficiālie dati: Šī gada piecos mēnešos kopumā Latvijā realizētas 489 050 tonnas naftas produktu (degvielas), kas ir par 8353 tonnām jeb 1,74% vairāk nekā 2015.gada piecos mēnešos, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) apkopotie akcīzes preču aprites rādītāji. Par 7,56% piecos mēnešos ir palielinājies mazumtirdzniecībā realizētās degvielas apjoms. Savukārt samazinājusies realizācija lietotājiem vairumtirdzniecībā un iezīmētās jeb marķētās degvielas realizācija tās lietotājiem, kā arī savam patēriņam un citiem mērķiem izmantotās degvielas apjoms. Vislielākais realizētais apjoms piecos mēnešos ir dīzeļdegvielai - 332 319 tonnas, tai seko biobenzīns - 70 317 tonnas un autogāze - 22 642 tonnas.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Pastāsti par šo vairāk šeit www.iauto.lv/forums/topic/26764-nelegala-degviela-kurs-to-tirgo-un-cik-maksa

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Visi, kas reģistrējas iAuto ir mūsējie Bet pagaidām nav nekāda lielāka sakara. Ja ir interese, tad tik uz priekšu!

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

mums tagad atkali ir SHELL

Tēma: iAuto portāla jaunumi

nomiks rakstīja: Manuprāt, galvenās lapas izmaiņas ir tik nemanāmi veiktas, ka man pie jaunā izkārtojuma pat nebija jāpierod, kā tas parasti ir vizuālo izmaiņu gadījumā. Tas nozīmē, ka paveikts ļoti labi. Attiecībā uz lietām, kas man joporjām nepatīk, sanāk citēt 11.martā rakstīto: "Forumā nepatīk tas, ka, ja kāds ir atbildējis uz komentāru kaut kur komentāru sākumā vai vidū, nav iespējams ātri tos atrast." Joprojām nesaprotu, kāpēc ik pa laikam ir jālogojas iekšā. Kādu nedēļu var nelogoties, bet pēc tam atkal jālogojas. Nav tā, ka reāli kaitina, bet nu vrētu tā arī nebūt. Patīk, ka diskusijas un komentāri ir kļuvuši daudz jēdzīgāki, ir mazāk savstarpēju apvainojumu, vide kļuvusi kulturālāka!

Par ielogošanos! Izmaiņas ir veiktas -tagad ielogoties iAuto forumā prasīs vēl retāk, tā kā ir uzklausīts un izdarīts. Pie atbildēšanas forumā vēl strādājam, bet piedāvāju rakstot atbildi atzīmēt "CITĀTS" un būs tā, kā vēlējies (tā es darīju šajā ziņojumā) Ja ir vēl kādas idejas, droši rakstiet un iesakiet. Izvērtēsim un labākās realizēsim.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2016

Rudenī boulings būs, bet varbūt vēl šogad sanāks pludmales volejbols ar pirti!

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Man tikai viens lūgums, paskatīties arī vecās tēmas pirm taisīt jaunu! Ja līdzīga jau ir - tad to atjaunot

Tēma: Jūsu domas, kura automašīna ir piemērotāka priekš Latvijas ?

Braucu ar Tivoli, sajūta tāda, ka 100 000 nedavilks.

Tēma: Jūsu domas, kura automašīna ir piemērotāka priekš Latvijas ?

Neder visi rus ražojumi, Citroen un SsangYong, pārējie visi ok no tiem, kurus šeit tirgo.

Tēma: Renault Talisman 2016 iespaidi un tests

iAuto.lv lasītāji vērtē "Gada auto" pretendentus Renault Megane un Renault Talisman (+ foto) www.iauto.lv/zinas/testi/22215-iauto-lv-lasitaji-verte-gada-auto-pretendentus-renault-megane-un-renault-talisman-foto

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

777Gotfather rakstīja: Kādēļ citiem lasītājiem lietotājiem "litri " ir krietni mazāk, taču līmens augstāks? Kā veidojas līmenis? Paldies!

Lietotāju līmenis ir piesaistīts laikam no pirmās reģistrācijas, jo vecāks, jo augstāks līmenis un līdz ar to "veikalā" pieejamas papildus iespējas apmaiņai pret litriem

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti