Rīgas Motormuzeja darba laiks no 2.jūlija ir katru dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00.
Biļetes pieaugušajiem maksā 10 EUR, bērniem līdz 6.gadu vecumam bezmaksas, bet bērniem no 7.gadiem 5 EUR!
Īpašais piedāvājums iAuto foruma apmeklētājiem - laimē 2 biļetes uz jaunatklāto Rīgas Motormuzeju šeit pat diskusijā uzrakstot savu retro spēkratu TOP 3 vai uzrakstot interesantu stāstu par Motormuzeju, vai kādu vēsturisku auto no Latvijas, vai vienkārši piesakoties uz biļetēm!
Laimē braucienu ar Ferrari F360 400 Zs vai Lamborghini Gallardo 520 Zs pēc Tavas izvēles!
Konkurss noteik šeit facebook.com/iAutolv un twitter.com/iAutolv Ar kuru no šiem Tu gribētu izbraukt?
Kas par daudz, tas par skādi!
Diemžēl mēs redzam visus Tavus ierakstus un tie, kas tiek identificēti kā reklāma tiek dzēsti!
Žēl, ka ar savu darbību arī pavilki zem ūdens vecā kolēģa Oļega ierakstus, tur pat daži strādāja kā saites, bet ne vairs!
Ja turpināsi tādā stilā, tad pilnīgi visi ieraksti ar attiecīgo kantori no šī foruma tiks dzēsti!
Priekšpēdējo reizi Polijā ar auto biju, kad bāni tikai sāka būvēt, bet pedējo nesen uz Frankfurtes auto izstādi. Viens virziens bija ap 20 eur, bet tas, protams, ir to vērts. Vakar nobraucu kādus 200km Horvātijā pa bāni un 10 eur samaksāju.
IR
"Valmiera"/ORDO trešdien savā laukumā ar rezultātu 78:65 pārspēja "VEF Rīga", sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām LBL čempionu titulu izcīnot ar 4-3. Valmieras komanda pirmo reizi spēlēja LBL finālā un izcīnīja savu lielāko panākumu kluba vēsturē.
Mizgrauzis rakstīja: Vēlreiz par to pašu - it kā pats par sevi saprotams, ka tehpase ir klāt CSDD dzimtsarakstu nodaļā, ja piedalās abi ceremonijas dalībnieki. Taču tajā e-vidē visu kārtojot, autiņu var savākt arī no kāda tirgotāju plača un tas moments ar veco laulības apliecību var piemirsties. Portālis, ja reiz sola gatavot rakstu par šo megainovāciju, pie viena varētu noskaidrot, kakova h... tā vecā teh. pase joprojām ir jāatdod CSDD. Un ko darīt, ja iepriekšējais īpašnieks pie tikšanās (autiņu nododot) paziņo, ka tā ir pazudusi, taču elektroniski īpašuma tiesības jau reģistrētas jaunajam īpašniekam??
Te atbilde no CSDD:
Ja transportlīdzeklim mainījies īpašnieks un nozaudēta reģistrācijas apliecība, pirms īpašnieka maiņas reģistrācijas transportlīdzeklis būs obligāti jāuzrāda CSDD darbiniekam agregātu numuru salīdzināšanu. Iepriekš izsniegtā reģistrācijas apliecība jānodod CSDD, jo pēc jaunas reģistrācijas apliecības izsniegšanas iepriekš izsniegtā transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība kļūst nederīga.
Hei! Mums šodien 15 gadi! Apsveicu visus iAuto lasītājus šajā jubilejā!
iAuto ir nācis klāt jauns saturs un jauna ziņu sadaļa - Tehnoloģijas www.iauto.lv/tehnologijas/
Par telefoniem, datoriem, aplikācijām utt.
Un jauns ziņu izkārtojums galvenajā lapā un apakškategorijās, kā
Ziņas www.iauto.lv/zinas/
Sports www.iauto.lv/sports/ - tagad arī vairāk un ātrāk jaunu ziņu, rezultātu!
Pie stūres www.iauto.lv/pie-stures/
Video www.iauto.lv/video-tv/
Aicinu apskatīt un novērtēt jauno iAuto - paskrolējam tagad ziņu lapu zemāk
Iesaku tagad skatīties TV vai LMT straume izšķirošo basketbola spēli. Ceru uz jaunu lappusi Latvijas basketbola vēsturē un Valmieras uzvaru! (19 Val:12 VEF pēc 1.cet.)
GB12 rakstīja: Par šo VID ir devis skaidrojumu. Neatceros vairs precīzi ciparus, bet bija vairāk kā 2 mašīnas gadā vai 3 divos gados... kaut kas tāds. Ja vari parādīt kādu, kuru VID ir "saucis pie atbildības" īpašniekus, kas iekļaujas rāmītī, tiec velkomēts dalīties ar faktiem, ar uzsvaru uz "faktiem", nevis - tā ir, jo es tā saku...
Vairāk par 3 auto gadā, vai vairāk par 5 auto 3 gados - tad tā ir saimnieciskā darbība