Visi vēl nav atsūtījuši mums uz iAuto e-pastus par laimētajām biļetēm, tā kā, ja vajag rīt (ceturtdien) ir pēdējā diena, kad tos var vēl saņemt.
Visi, kas jau saņēma ielūgumus vai vienkārši apmeklēs izstādi, aicinu mūs apciemot Latvijas Gada auto stendā! 
Auto Īle katru gadu tā dara ar Subaru.
Protams, visi laipni lūgti 
iAuto visai saziņai un prese relīzēm ir viens epasts iAuto at iAuto un .lv 
Kādas atsauksmes par izstādi?
2 biļetes ir 12 EUR 
Ja vēl kāds vēlas ielūgumus uz izstādi, tad var te vēl pieteikties, jo iespējams visi netiks izņemti šeit www.facebook.com/iAutolv
Iesaku uzreiz sūtīt arī e-pastu mums, lai varam pēc iespējas ātrāk tos sestdien nosūtīt!
Tas tāds bonus iAuto forumam!

sviestdienis rakstīja: 1. reizi uz iauto aizsūtīju jau pasen,tikko tēmu publicēja,tikko aizsūtīju jau OTRO reizi. uz iauto no iauto mājas lapas,ir tāda iespēja.
2. no privātā epasta(tvnet) uz iauto NEVAR aizsūtīt-adresāts nepareizs.
3.Mēģinu no otra, inbox(tikko).
Paldies par Tavu aktivitāti iAuto - 2 ielūgumi uz izstādi ir nosūtīti uz inbox epastu 
lynx85 rakstīja: Es ar nupat aizūtīju, bet ja nav saņemts, tad mans meils ir tāds pats kā niks šeit at inbox elvee.
Jau iepriekš - paldies!
Paldies par Tavu aktivitāti iAuto - 2 ielūgumi uz izstādi ir nosūtīti 
ir saņemts, šodien pēc pusdienām nosūtīšu!
kā tā: "no privātā epasta(tvnet) uz iauto NEVAR aizsūtīt-adresāts nepareizs" - ir saņemts e-pasts
Atsūti lūdzu mums e-pastu ar niku, lai varam ielūgumu nosūtīšu, turklāt Tev kā ļoti aktīvajam būs pat 2 ielūgumi!
Pagaidām uz visiem 10 ielūgumiem forumā pieteikušies ir, no kuriem 6 jau ir pie īpašniekiem.
Gaidu e-pastus no lynx85 un sviestdienis, lai varu nosūtīt ielūgumus. Ja to nebūs, tad atbrīvojušos ielūgumus varēsim uzdāvināt citiem 
2 ielūgumi ir nosūtīti uz Tavu e-pastu
2 ielūgumi ir nosūtīti uz Tavu e-pastu
Tev arī 2 ielūgumu no mums, gaidu e-pastu! Tikai niku atšifrējam
Būs! Tikai vajag atsūtīt arī e-pastu mums!
Forši, atsūti uz iauto at iauto e-pastu, lai zinu uz kuru pastu nosūtīt ielūgumus! 
Portāls iAuto pirmajiem 5 foruma biedriem, kuri pieteiksies šeit diskusijā, dāvinās pa 2 ielūgumiem uz šo izstādi! Pēc tam tikai, lūdzu atsūtīt e-pastu uz iauto @ iAuto.lv vēstuli, lai varam tos nosūtīt 
Izstāžu darba laiks:
1., 2. aprīlī 10.00–19.00
3. aprīlī 10.00–17.00
Biļešu cenas:
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Pieaugušajiem – 5,00 EUR
Pensionāriem, studentiem – 3,50 EUR
Bērniem no 8 līdz 18 gadiem – 3,00 EUR
Autostāvvieta – 3,00 EUR
Biļetes var iegādāties arī iepriekšpārdošanā internetā: sports-lv.ticketforevent.com/
Īpaši draudzīgs piedāvājums! Ģimenes biļete – 12,50 EUR (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni)
Autostāvvieta – 4,00 EUR
paldies, šis vislabāk palīdz