Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Izstāde "Auto 2016" Ķīpsalā

Visi vēl nav atsūtījuši mums uz iAuto e-pastus par laimētajām biļetēm, tā kā, ja vajag rīt (ceturtdien) ir pēdējā diena, kad tos var vēl saņemt. Visi, kas jau saņēma ielūgumus vai vienkārši apmeklēs izstādi, aicinu mūs apciemot Latvijas Gada auto stendā!

Tēma: Izstāde "Auto 2016" Ķīpsalā

Konkursu šeit beidzam un visi, kuri pieteicās un vēl nedabūja no iAuto ielūgumu, to tagad dabūs, raksti tikai mums uz e-pastu un mēs tos atsūtīsim! Izņemot Uggga, kuram ir 2 ielūgumi, jo Tev ir visvairāk iAuto degvielas litru! Par katru ierakstu forumā tie pieskaitās automātiski un ja par tavu ierakstu balso, tad arī nāk klāt Par saturīgām diskusijām!

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

Auto Īle katru gadu tā dara ar Subaru.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2016

Protams, visi laipni lūgti

Tēma: Izstāde "Auto 2016" Ķīpsalā

iAuto visai saziņai un prese relīzēm ir viens epasts iAuto at iAuto un .lv

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

Kādas atsauksmes par izstādi?

Tēma: Izstāde "Auto 2016" Ķīpsalā

2 biļetes ir 12 EUR

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

Ja vēl kāds vēlas ielūgumus uz izstādi, tad var te vēl pieteikties, jo iespējams visi netiks izņemti šeit www.facebook.com/iAutolv Iesaku uzreiz sūtīt arī e-pastu mums, lai varam pēc iespējas ātrāk tos sestdien nosūtīt! Tas tāds bonus iAuto forumam!

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

sviestdienis rakstīja: 1. reizi uz iauto aizsūtīju jau pasen,tikko tēmu publicēja,tikko aizsūtīju jau OTRO reizi. uz iauto no iauto mājas lapas,ir tāda iespēja. 2. no privātā epasta(tvnet) uz iauto NEVAR aizsūtīt-adresāts nepareizs. 3.Mēģinu no otra, inbox(tikko).

Paldies par Tavu aktivitāti iAuto - 2 ielūgumi uz izstādi ir nosūtīti uz inbox epastu

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

lynx85 rakstīja: Es ar nupat aizūtīju, bet ja nav saņemts, tad mans meils ir tāds pats kā niks šeit at inbox elvee. Jau iepriekš - paldies!

Paldies par Tavu aktivitāti iAuto - 2 ielūgumi uz izstādi ir nosūtīti

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

ir saņemts, šodien pēc pusdienām nosūtīšu!

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

kā tā: "no privātā epasta(tvnet) uz iauto NEVAR aizsūtīt-adresāts nepareizs" - ir saņemts e-pasts

Tēma: Izstāde "Auto 2016" Ķīpsalā

Atsūti lūdzu mums e-pastu ar niku, lai varam ielūgumu nosūtīšu, turklāt Tev kā ļoti aktīvajam būs pat 2 ielūgumi!

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

Pagaidām uz visiem 10 ielūgumiem forumā pieteikušies ir, no kuriem 6 jau ir pie īpašniekiem. Gaidu e-pastus no lynx85 un sviestdienis, lai varu nosūtīt ielūgumus. Ja to nebūs, tad atbrīvojušos ielūgumus varēsim uzdāvināt citiem

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

2 ielūgumi ir nosūtīti uz Tavu e-pastu

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

2 ielūgumi ir nosūtīti uz Tavu e-pastu

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

Tev arī 2 ielūgumu no mums, gaidu e-pastu! Tikai niku atšifrējam

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

Būs! Tikai vajag atsūtīt arī e-pastu mums!

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

Būs!

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

Jā, ir kopā! Atsūti mums savu epastu! www.iauto.lv/zinas/pasaule/21353-m-sumaheram-gatavoto-amg-mercedes-1986-pardod-par-300-000-eiro-foto

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

Ir nosūtīti

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

Forši, atsūti uz iauto at iauto e-pastu, lai zinu uz kuru pastu nosūtīt ielūgumus!

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

Portāls iAuto pirmajiem 5 foruma biedriem, kuri pieteiksies šeit diskusijā, dāvinās pa 2 ielūgumiem uz šo izstādi! Pēc tam tikai, lūdzu atsūtīt e-pastu uz iauto @ iAuto.lv vēstuli, lai varam tos nosūtīt

Tēma: Izstāde ''Motocikls 2016'' Ķīpsalā

Izstāžu darba laiks: 1., 2. aprīlī 10.00–19.00 3. aprīlī 10.00–17.00 Biļešu cenas: Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas! Pieaugušajiem – 5,00 EUR Pensionāriem, studentiem – 3,50 EUR Bērniem no 8 līdz 18 gadiem – 3,00 EUR Autostāvvieta – 3,00 EUR Biļetes var iegādāties arī iepriekšpārdošanā internetā: sports-lv.ticketforevent.com/ Īpaši draudzīgs piedāvājums! Ģimenes biļete – 12,50 EUR (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) Autostāvvieta – 4,00 EUR

Tēma: iAuto portāla jaunumi

paldies, šis vislabāk palīdz

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti