Šodien iAuto piedalās konferencē! Jautājums:
Vai Latvijā virzāmies uz ilgtspējīgu autoceļu politiku, kas ir izdarīts un kādi darbi vēl darāmi? Vai PPP projekti autoceļu nozarē ir iespējami un perspektīvi? Kāda ir kaimiņvalstu pieredze šajā jomā?
Jā, šis priekšlikums ir jau bijis vairākas reizes, tomēr iepriekš bija lēmums to nemainīt. Reitingu tas neceļ, bet gan lapas skatījumu skaitu. Taču mums nav komentāri sadalīti pa lapā, bet visi atveras vienā skatā. Šo tēmu tad iekšēji vēlreiz pārrunāsim. Bet tad pastāv iespēja, ka vienā lapā būs pa 20 komentāriem.
Satiksmes ministrs Anrijs Matīss uzsver: „ Ceļu satiksmes noteikumi ir vienmēr attīstījušies līdz ar laiku. Kopā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju, profesionālajām un nevalstiskajām organizācijām esam nopietni strādājuši, lai sagatavotu jauno noteikumu versiju. Mums ir jārūpējas par mazaizsargātāko satiksmes dalībnieku drošību, un tieši tas ir viens no galvenajiem aspektiem, kurā iestrādātas plašākās izmaiņas.” www.iauto.lv/pie-stures/satiksmes-drosiba/19283-apstiprinasanai-valdiba-iesniegts-jaunais-celu-satiksmes-noteikumu-projekts
Par Sadauski ir divas versijas, viena, ka varētu būt iesnaudies, otra, ka dzīvībai bīstamās traumas ieguva kūleņojot, jo nebija piesprādzējies un izsita no sēdvietas
Paldies par atsauksmi, es personīgi ļoti gaidu pirmo testa braucienu ar Renault Espace, eksterjers un interjers lielisks, dīzelim arī jābūt labam, bet kā tas viss strādās kopā ir vēl jautājums. Piemēram, jaunos VoIvo XC90 sen jau ražo, bet esot problēmas ar programmatūru, tāpēc piegādes kavējas.
Noteikumu neievērošanu var veicināt arī neadekvātas ceļa zīmes vai ierobežojumi. Piemēram, Rīga - Jūrmala 90 km/h!?
Vācijā, kad remontē ceļus un divās joslās knapi vari iespraukties, bet, ja brauc fūre, tad baidies pat apsteigt - ātruma ierobežojums ir 80 km/h... mums 30 km/h
Info no BT1:
Ar vairāk nekā 35 tūkstošu cilvēku apmeklējumu noslēgusies starptautiskā autoizstāde “Auto 2015”, kas no 10. līdz 12. aprīlim norisinājās Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu nedaudz ir pieaudzis ne tikai apmeklētāju (35 042), bet arī izstādes dalībnieku skaits (197).
Tātad skaitļi pagājušajā gadā pārdoti 15 000 automobiļi, 2006 vai 2007 bija pāri par 30 000.
Bet galvenais tagad, lai pārdotu auto bieži ir atlaides, akcijas utt. Kas samazina dīleru peļņu - mazāk līdzekļu arī mārketingam.
Igaunijā, kur ir mazāk par 1000 000 iedzīvotāju, jaunu auto tirgus ir lielāks aptuveni par 40 %, re kur jaunu auto tirgus februāri www.iauto.lv/zinas/pasaule/19051-jaunu-automasinu-registracija-eiropa-februari-2015 paskaties absolūtas skaitļus
PS: Mercedes-Benz bija pārstāvēts ar s-sēriju un vēl 3 auto, tai skaitā jaun S kupeju, ne no dīlera bet bija jaunais BMW X6 un Audi
Igaunijā Tartu esot reizi divos gados un Lietuvā citas izstādes laikā arī sāk kaut kas līdzīgs attīstīties, tā kā reāli mums Baltijā ir labākā, lielākā utt
Pa lielam, kā jau rakstīju teorētiski mūsu tirgū izstāde var augt nedaudz pa 10-20%, bet pa lielam būs tāda, kāda ir šogad.
Katra paša ziņa ir iet vai neiet. No dīleru puses zinu, ka uz salonu esot līdz pat 500 kontaktu, kas realizējas līdz 10 auto iegādes darījumiem. Ja tas atpērk dalību izstādē - ļoti labi
Izstāde ir absolūti atbilstoša mūsu tirgum un tā atdevei. Es pat teiktu, ka labāka ja var vaimanāt par 6 EUR. Konceptus varbūt atvedīs vienu pa divdesmit gadiem, dārgie zīmoli... ko tiem te darīt?
Auto izstāde vairāk jāuztver kā tāds auto salons, kur ātri un ērti vari izdarīt galīgo izvēli pirms pirkuma
Atvēli 400-600 EUR un brauc uz Ženēvu www.iauto.lv/zinas/pasaule/19044-zenevas-autoizstades-atskanas-foto tur būs labi
un tā 2 ielūgums uz izstādi ''AUTO 2015'' no iAuto.lv saņem :
VWfans, jo starp pretendentiem ir visvairāk iAuto lojalitātes punkti - Litri: 3837
un izloze atkal krīt par labu seaman
Apsveicu, ielūgumus nosūtīsim uz e-pastu
Portāls iAuto piedalās izstādē "Auto 2015" ar konkursa "Latvijas Gada auto" stendu. Uztaisām varbūt arī vienu kopā sanākšanu izstādes laikā? Vienojamies par laiku un aidā
ļoti labi: 13. Volvofans
Šodien viss notiek un pirmajai vietai iAuto boulinga turnīrā (vienā spēlē visvairāk gūtie punkti) balvā .... ir .....
Jaunais Jeep Renegade uz nedēļas nogali ar pilnu bāku!
Par datumiem jāvienojas atsevišķi un pēc svētkiem
Tā lūk mēs ieskandinām iAuto 14 gadu jubileju