Paldies par atsauksmi, es personīgi ļoti gaidu pirmo testa braucienu ar Renault Espace, eksterjers un interjers lielisks, dīzelim arī jābūt labam, bet kā tas viss strādās kopā ir vēl jautājums. Piemēram, jaunos VoIvo XC90 sen jau ražo, bet esot problēmas ar programmatūru, tāpēc piegādes kavējas.
Noteikumu neievērošanu var veicināt arī neadekvātas ceļa zīmes vai ierobežojumi. Piemēram, Rīga - Jūrmala 90 km/h!?
Vācijā, kad remontē ceļus un divās joslās knapi vari iespraukties, bet, ja brauc fūre, tad baidies pat apsteigt - ātruma ierobežojums ir 80 km/h... mums 30 km/h
Info no BT1:
Ar vairāk nekā 35 tūkstošu cilvēku apmeklējumu noslēgusies starptautiskā autoizstāde “Auto 2015”, kas no 10. līdz 12. aprīlim norisinājās Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu nedaudz ir pieaudzis ne tikai apmeklētāju (35 042), bet arī izstādes dalībnieku skaits (197).
Tātad skaitļi pagājušajā gadā pārdoti 15 000 automobiļi, 2006 vai 2007 bija pāri par 30 000.
Bet galvenais tagad, lai pārdotu auto bieži ir atlaides, akcijas utt. Kas samazina dīleru peļņu - mazāk līdzekļu arī mārketingam.
Igaunijā, kur ir mazāk par 1000 000 iedzīvotāju, jaunu auto tirgus ir lielāks aptuveni par 40 %, re kur jaunu auto tirgus februāri www.iauto.lv/zinas/pasaule/19051-jaunu-automasinu-registracija-eiropa-februari-2015 paskaties absolūtas skaitļus
PS: Mercedes-Benz bija pārstāvēts ar s-sēriju un vēl 3 auto, tai skaitā jaun S kupeju, ne no dīlera bet bija jaunais BMW X6 un Audi
Igaunijā Tartu esot reizi divos gados un Lietuvā citas izstādes laikā arī sāk kaut kas līdzīgs attīstīties, tā kā reāli mums Baltijā ir labākā, lielākā utt
Pa lielam, kā jau rakstīju teorētiski mūsu tirgū izstāde var augt nedaudz pa 10-20%, bet pa lielam būs tāda, kāda ir šogad.
Katra paša ziņa ir iet vai neiet. No dīleru puses zinu, ka uz salonu esot līdz pat 500 kontaktu, kas realizējas līdz 10 auto iegādes darījumiem. Ja tas atpērk dalību izstādē - ļoti labi
Izstāde ir absolūti atbilstoša mūsu tirgum un tā atdevei. Es pat teiktu, ka labāka ja var vaimanāt par 6 EUR. Konceptus varbūt atvedīs vienu pa divdesmit gadiem, dārgie zīmoli... ko tiem te darīt?
Auto izstāde vairāk jāuztver kā tāds auto salons, kur ātri un ērti vari izdarīt galīgo izvēli pirms pirkuma
Atvēli 400-600 EUR un brauc uz Ženēvu www.iauto.lv/zinas/pasaule/19044-zenevas-autoizstades-atskanas-foto tur būs labi
un tā 2 ielūgums uz izstādi ''AUTO 2015'' no iAuto.lv saņem :
VWfans, jo starp pretendentiem ir visvairāk iAuto lojalitātes punkti - Litri: 3837
un izloze atkal krīt par labu seaman
Apsveicu, ielūgumus nosūtīsim uz e-pastu
Portāls iAuto piedalās izstādē "Auto 2015" ar konkursa "Latvijas Gada auto" stendu. Uztaisām varbūt arī vienu kopā sanākšanu izstādes laikā? Vienojamies par laiku un aidā
ļoti labi: 13. Volvofans
Šodien viss notiek un pirmajai vietai iAuto boulinga turnīrā (vienā spēlē visvairāk gūtie punkti) balvā .... ir .....
Jaunais Jeep Renegade uz nedēļas nogali ar pilnu bāku!
Par datumiem jāvienojas atsevišķi un pēc svētkiem
Tā lūk mēs ieskandinām iAuto 14 gadu jubileju
Forši, rīt viss notiek, šobrīd savu dalību apstiprinājuši un reģistrēti ir:
1. VWfans
2. sirga
3. martinslusis
4. autoparts777
5. ZZZZ
6. Maris
7. DidzisKalnietis
8. COSSIE
9. aigarsZ
10. ojohans
11. SA77
12. miksm
Droši vēl var pieteikties, jo celiņi ir vairāki!
Un galvenā balva ir jauns auto un nedēļas nogali ar pilnu bāku - bet kurš?
"iAuto boulinga turnīrs 3"
KAD? 2. aprīlī 2015. gads (ceturtdiena)
CIKOS? Ierodamies no 17:40, sākam plkst. 18:00 - 21:00
KUR? Fantasy Park boulingā t/c Riga Plaza, Mūkusalas 71
KAS? Aicināti piedalīties visi aktīvie iAuto foruma dalībnieki!
KĀ PIETEIKTIES? Savu dalību var pieteikt vienkārši piesakoties šajā foruma tēmā vai arī rakstot uz e-pastu iAuto at iAuto .lv
Boulinga celiņus un apavus uzsauc iAuto.lv
Šobrīd savu dalību apstiprinājuši un reģistrēti ir:
1. VWfans
2. sirga
3. martinslusis
4. autoparts777
5. ZZZZ
6. Maris
7. ezis71
8. DidzisKalnietis
9. COSSIE
Šajā nedēļā - vienam no iAuto foruma lietotājiem izlozēsim 2 ielūgumus uz izstādi "Auto 2015"!
un vēl 2 ielūgumus garantējam iAuto foruma lietotājam ar lielāko degvielas litru skaitu, kurš te pieteiksies.
Visi, kas vēlas doties piesakās šajā tēmā un brīvdienās izlozēsim