Vai brauciens ar Fiat 500 ir sācies?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Dalību ir apstiprinājuši: TDIOTS ZZZZ Bucefals sirga VWfans Shiirs award COSIE autoparts777 Janis_R Maris olka4ik MarchiksDucati Vernons Atis Jansons Juris_Zvirbulis boriss_sebjakins
Labi, lieku sarakstā. Ceru, ka būsi arī aktīvs iAuto foruma diskusijās!
"iAuto boulinga turnīru 2" 10. decembrī 2014. gads (trešdiena) Sākam plkst. 18:00 - 21:00, ierodamies no 17:40 Fantasy Park boulingā t/c Riga Plaza, Mūkusalas 71 Boulinga laukumu un apavus uzsauc iAuto.lv Dalību ir apstiprinājuši: TDIOTS ZZZZ Bucefals sirga VWfans Shiirs award COSIE autoparts777 Janis_R Maris Vēl var droši pieteikties, spēlēt dabūs visi!
Par konkurentu maigi teikts! Aizbrauca no iepriekšējā iAuto boulinga turnīra ar galveno balvu!
Astoņi finālisti ir zināmi: „Citroën C4 Cactus”; „Ford Mondeo”; „Mazda3”; „Nissan Pulsar”; „Nissan Qashqai”; „Renault Twingo”; „Škoda Octavia Scout”; „Volkswagen Passat” Viss raksts www.iauto.lv/zinas/latvija/18491-zinami-visi-8-finalisti-kuri-turpina-cinu-par-latvijas-gada-auto-2015-titulu-foto
Galvenā balva tiks lielāko punktu guvējam vienā spēlē un tā ir šī gada konkursa "Latvijas Gada auto 2015" pretendents Fiat 500L Trekking uz nedēļas nogali ar pilnu bāku!

Lai statistika skaitītos ir jābūt ievietotam katrā lapā kodam, Top.lv un visu tamlīdzīgo kantoru kodi no iAuto ir izņemti. Mēs izmantojam tikai Latvijās vadošo Gemius statistiku: Traffic un Audience, starp kurām ir būtiskas atsķirības pēc metodoloģija, bet par to Tev lieki skaidrot un Google Analytic.
Nu jau, nu jau. Tā jau visu uzsaucam! Kā iepriekšējā reizē, arī 10.decembrī būs sulas un augļi, es gan neuzskatīju to par nepieciešamu pieminēt.
Ir skaidrība par iAuto boulinga 2 turnīru - BŪS! Ja nu vēl vēlies paust savu viedokli, tad to vēl var izdarīt aptaujā šeit www.visidati.lv/aptauja/1001543569/ tas gan būs vairāk zināšanai. Ņemot vērā aptaujas rezultātus, vēlamās dienas,spēles sākuma laiku un ilgumu: Uzaicinu visus iAuto foruma reģistrētos lietotājus uz "iAuto boulinga turnīru 2" Kad? 10. decembrī 2014. gads (trešdiena) Cikos? Sākam plkst. 18:00 - 21:00, veselas trīs stundas. Ierodamies no 17:40. Kur? Fantasy Park boulingā, t/c Riga Plaza, Mūkusalas 71 Izmaksas? Boulinga spēli un apavus apmaksā iAuto.lv Paldies, ka esi iAuto kluba biedrs! Savu dalību, lūdzu apstiprināt šajā tēmā vai sūtot e-pastu uz iauto at. iAuto.lv
Tīri zināšanai iAuto unikālo lietotāju apmeklējums pēc Gemius Traffic:
2013. gads
Septembrī 54 592 unikālie lietotāji mēnesī
Oktobrī 58 637 unikālie lietotāji mēnesī
2014. gads
Septembrī 128 406 unikālie lietotāji mēnesī
Oktobrī 128 830 unikālie lietotāji mēnesī
GB12 jau daudzas lietas uzrakstīja, vienīgi gribētu precizēt, ka mēs ļoti vērtējam lietojamības ērtumu, pārskatāmību utt. Lai to nodrošinātu nākas attiekties arī no vienas daļas ieņēmumiem. Protams, visas vecās maksas SMS ir noņemtas, bet mēs attiecāmies arī no uzlecošajām, peldošajām reklāmām visā iAuto portālā. Tas samazina ieņēmumus, bet, ja tas būtiski traucē lietošanas ērtumu, tad noņēmām tās pavisam nost.
PS: spēruši kāju viņi gan te ir ![]()
Forši, ka Tu visu laiku ienāc un tāpēc mums ir uber trūper statistika!
Atnāc uz boulingu iAuto foruma dalībniekiem, izrunāsim. Par datumu informēšu vēlāk.
Šajā tēmā vairāk par foruma jautājumiem, bet to Tev izskaidrot būs pagrūti. Atbilde: Nē, tā nav. Nejauc IZCELTĀS ziņas ar JAUNĀKAJĀM. Jaunākās ziņas ir šeit www.iauto.lv/jaunakie/ kā redzi pat sestdienā ir 4 jaunas ziņas.
Ierakstu dubultošana arī nav risinājums, tad vēl lielāks bardaks būtu. Varbūt uzlikt laika limitu pēc kura jaunus ierakstus atbildēt ar atkāpi vairs nevar?
Citāta koriģēšana ir, jo daži vēlas dot atbildi uz vienu konkrētu frāzi un pārējo tad izdzēš
Saprotu problēmu, bet tad mums jāatsakās no atbildēšanas funkcijas uzreiz pie ziņojuma, vai arī jāvienojas, ka foruma lietotāji atbild tikai pie aktīvas diskusijas.
Tas, ka (ja) foto pazuda ir slikti un tas nav pareizi, labprāt izlabotu, kurā tēmā un ierakstā tas notika?
Dekster! Es nevaru Tev palīdzēt, bet prieks, ka ienāci arī kā reģistrēt lietotājs...;) Mums lietotāju viedoklis interesē, bet tas nenozīmē, kas katra individuālā vēlme tiks īstenota un uzreiz. Izvērtējam, testējam utt. Pārsvarā patstāvīgajiem lietotājiem, piemēram, ar savu ierakstu labošanu nav problēmu, kāpēc Tu nevarēji iebraukt!?... pats, laikam, zini labāk.