Ir jau arī tādas uzlīmes
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Citu resursu saites nav un vairāk nebūs aktīvas iAuto, interesenti var to vienkārši iekopēt pārlūkā. iAuto linkiem gan jābūt aktīviem. Te būs šīs tēmas foto

Tēma: Saeimas vēlēšanas 2014
Pārsteidz ZZS rezultāts, par pārējiem tikai prieks. Vienotība pat varēja būt pirmā.
Tēma: Saeimas vēlēšanas 2014
Pašlaik ir saskaitītas balsis 1000 no 1054 iecirkņiem Latvijā un ārvalstīs. Kopumā vēlēšanās nobalsojuši 912 050 vēlētāji. "Saskaņa" - 208 522 jeb 23,26%, 25 deputātu vietas (līdz šim 31, tātad -6); "Vienotību" 193 754 jeb 21,62%, 23 deputātu vietas (+3); "Zaļo un zemnieku savienība" 176 922 jeb 19,74%, 21 deputātu vietas (+8); "Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK" 147 880 jeb 16,5%, 17 deputātu vietas (+3) pārstāvji; "No sirds Latvijai" 61 948 jeb 6,91%, 7 deputātu vietas; "Latvijas Reģionu apvienību" 58 014 jeb 6,47%, 7 deputātu vietas. "Latvijas Attīstībai" - 8039 jeb 0,90%; "Suverenitātei" - 1011 jeb 0,11%; "Brīvība. Brīvs no naida, bailēm un dusmām" - 1713 jeb 0,19%; "Izaugsmei" - 1495 jeb 0,17%; "Vienoti Latvijai" - 10633 jeb 1,19%; "Jaunā konservatīvā partija" - 6203 jeb 0,69%; "Latvijas Krievu savienībai" - 14 273 jeb 1,59%.
Tēma: Saeimas vēlēšanas 2014
Ja šādi būtu reālie rezultāti, tad gandrīz vai labākais iespējamais variants. Katras vēlēšanas esmu priecīgs, kā vēlētājs aug un pirmais nopietnais solis bija savā laikā Latvijas Ceļa neievēlēšana. Tā tik turpināt!
sarashkins rakstīja: Kas notiek, kad sasniedz 5.? Nepiedāvās opciju "Atbildēt", vai arī vairs nenobīdīs atbildi tālāk pa labi?
Atkāpes ir salabotas! 19 atbildes spamot bija lieki ...
Nokopē bilde URL adresi un piespied pogu "Pievienot bildi" izlec uznirstošais logs, kurā iekopē URL adresi un apstiprinu savu komentāru.
kasinsh79 rakstīja: Nu, man tās būs mega atmiņas uz ļooti ilgu laiku ;)
Tāds lielais tests būs jaunnedēļ 11.oktobrī pie tc Mols ar "Latvijas Gada auto 2015" pretendentiem www.iauto.lv/zinas/latvija/18163-iejuties-latvijas-gada-auto-zurijas-loma-un-noverte-pretendentus
Tēma: Trakie tramvaji! :D
andzins1111 rakstīja: Rītdien, visi ņemam līdzi pases (lai pa ceļam dotos balsot jauno LV valdību) un braucam baudīt rudeni Daugavpilī un jaunos tramvajus.
Vai tad tramvaju piegāde notika pēc skandalozā līguma, kuru medijos aprunāja?
Šitas tagad ir nobrucis, jābūt 5. Labo jau!
andzins1111 rakstīja: Jaunais foruma dzinis, kur atbildes parādās koka struktūrā prasās pēc uzlabošanas. Būtu feini, jau jaunās atbildes tiktu kaut kā izceltas, lai ir pārskatāmi.
Tagad var arī citēt un jaunais ziņojums ir beigās!
Bija doma tā taisīt, bet beigās nolēmām, ka nē. Pamēģini, paskaties cik litri ir pirms, tad īkšķis gaisā, atjaunini lapu un redzi, ka par vienu litru vairāk
!
Vēlējos uzsvērt vienu labu jaunu iespēju iAuto. Agrāk bija tikai Ziņās, bet tagad ir arī Forumā, ka var vērtēt konkrētu lietotāju ierakstus. Ja redzi labu ierakstu iAuto forumā, tad lūdzu novērtē to ar īkšķi gaisā un tā autors tiks pie papildus degvielas litra savā virtuālajā iAuto bākā!
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Tas nu ir noticis! Septembrī iAuto ir pāri pa 100 000 unikālajiem lietotājiem
Paldies visiem, kas lasa mūsu ziņas un ir aktīvi iAuto foruma dalībnieki!
Kā ar ziņām mobilajā versijā, ieteikumi ir?
Man pašam mobilajā ziņas patīk skatīties iAuto pilnajā versijā, vai tiešām neērti?
Jau drīz būs arī citēšana un katrs lietotājs pats varēs izvēlēties kuru no iespējām lietot.