Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto portāla jaunumi

iAuto rakstīja: iAuto statistiku pēc Gemius Traffic.

Jūlijs 2014 ir 90 572

Respektīvi jūlijā sasniedzām iAuto pēdējo gadu apmeklējuma rekordu!

Nopublicēti tagad arī Gemius Audience dati un pēc statistikas sanāk, ja Jūlijā (53 233) iAuto sasniedz augstāko unikālo lietotāju skaitu kopš 2009. gada maija (56 583). Tātad sanāk 5 gadu rekords.

Vēsturiski lielākais fiksētais iAuto apmeklējuma rekords ir 2006. gada oktobrī (85 352) pēc Gemius Audience. Par to vēl jāpacīnās Visu šo statistiku par apskatīties tiešsaistē šeit www.audience.gemius.lv/...

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

iAuto rakstīja: Kopsavilkums!

iAuto boulinga turnīrs 2014

Kad? 4. septembrī (ceturtdiena) 2014.

Cikos? Plkst. 18:00, ierodamies no 17:40 (apmēram līdz 21:30)

Kur? Fantasy Park boulingā, t/c Riga Plaza, Mūkusalas 71 riga.fantasypark.lv/...

Aicināti piedalīties visi aktīvie iAuto foruma dalībnieki, kam ir pozitīvs reitings!

Savu dalību var pieteikt vienkārši piesakoties šajā tēmā vai arī rakstot uz e-pastu iAuto at iAuto .lv

Šobrīd dalību ir apstiprinājuši :

Conqueror

Shiirs

sirga

nomiks

bobcat

ZZZZ

Xx89

Vernons

DidzisKalnietis

MarchiksDucati

Normunds

Atis Jansons

Maris

Sanāk 13 spēlētāji, lūdzu pieteikties vēl aktīvāk, jo uz iAuto vārda esmu rezervējis 6 celiņus.

Visas sportiskās aktivitātes + vieglas uzkodas un dērienus uzsauc iAuto! Piesakies un tiekamies!

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

Kopsavilkums!

iAuto boulinga turnīrs 2014

Kad? 4. septembrī (ceturtdiena) 2014.

Cikos? Plkst. 18:00, ierodamies no 17:40 (apmēram līdz 21:30)

Kur? Fantasy Park boulingā, t/c Riga Plaza, Mūkusalas 71 riga.fantasypark.lv/...

Aicināti piedalīties visi aktīvie iAuto foruma dalībnieki, kam ir pozitīvs reitings!

Savu dalību var pieteikt vienkārši piesakoties šajā tēmā vai arī rakstot uz e-pastu iAuto at iAuto .lv

Tēma: divciparu numuri beigušies?

hmmm, man ir divu ciparu ....

Tēma: Auto nomāšana Milānā

Tieši Itālijā ar auto nomu ir vissliktāk.

Jā, par kredītkartēm piemirsu, tā ir, debetkartes neņem. Lai arī Sixtman or platinium karte, izvēlējos Hertz, jo cena un pārējie noteikumi bija labāki.

Tā apdrošināšana ir baigā naudas kāšana, labāk tomēr pārbaudīt auto, lai nav noskrāpēts pieņemot un visu atzīmēt. Un jā, atdodot es vēl to no visām pusēm auto nofotografēju, neticās, ka tas ir par Itāliju...

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

Jā, viss notiek.

Tēma: Auto nomāšana Milānā

Itālijā ir sava specifika, prasa diezgan lielu drošības naudu. Mums kartei nobloķēja vairāk kā 1000 EUR, kas neiepriecināja. Insignias vietā tikām pie Renault Scenic, bijām ļoti apmierināti, īpaši degvielas patēriņš.

Vēl viena specifika Itālijā ir ļoti jāpievērš uzmanība auto bojājumiem, oblīgāti jāpārbauda un, ja tie nav fiksēti, tad tie ir jānorāda pie auto pieņemšanas. Itālijā esot tendence uz to piepelnīties.

Pēc kādiem diviem mēnešiem tomēr saņēmām kaut kādu mistisku sodu par mūsu informācijas sniegšanu (kā saka par pakalpojumu) vienas pašvaldības policijai, bet pašu policijas sodu nesaņēmām

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

Shiirs rakstīja: Eu prieksniek?! Kas tie taadi par nepazistamiem juuzeriem?

Xx89 ir Jānis Grīnhofs raksta iAuto par autokrosu

Vernons ir Vernons

DidzisKalnietis ir braucis rallijā un agrāk vadīja Kia dīleri

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

Epastā esmu sāņēmis atbildes, ka ceturtdien uz boulingu būs arī:

Xx89

Vernons

DidzisKalnietis

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

ZZZZ rakstīja: Piesakos, ja ņemsiet....reitings neder.

Jau der ! ir 10

VIETA: Fantasy Park boulingā, t/c Riga Plaza, Mūkusalas 71riga.fantasypark.lv/...

"iAuto kluba boulinga turnīru"!

4. septembrī (ceturtdiena) 2014.

Sākam plkst. 18:00

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

Šodien dabūju info no imoprtiera, ka būs pieejams uz testu jaunais Nissan Qashqai, to varēs apčamdīt paralēli boulinga spēlei.

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

Datums un laiks ir skaidrs, tāpēc aicinu pieteikties uz

iAuto boulinga turnīrs 4. septembrī (ceturtdiena) 2014.

Sākam plkst. 18:00

Piedalīties var visi iAuto (kluba biedri) reģistrētie lietotāji, kam foruma reitings ir virs 10 punktiem.

Pirmie pieteikumi jau saņemti, ja vēlies ņemt dalību raksti komentāru šajā tēmā vai arī sūti e-pastu uz iauto (at) iauto.lv ar nosaukumu "iAuto kluba boulinga turnīrs"!

Potenciālā norises vieta Rīgā, pārdaugavā Fantasy Park, Bowlero vai Zelta boulings. Kur labākie celiņi?

Tēma: Kā pārsūdzēt policijas sodu un lēmumi

Vernons atsūtīja vienu spriedumu, gribēja par to padiskutēt! Baigi garais, nevaru noīsināt.

Tēma: Auto mazgāšana ar Kastani (veļai)

Palaidniex rakstīja: principā var mazgāt ar dezinficējošajām ziepēm, veļas pulveri, smilšu strūklu ar dajebko.

Kā tur bija - vakarnakt no Teikas mikrorajona aizdzīta 1979. gadā ražotā a/m IŽ-412. Tiek noskaidtota notikušā jēga...

Jēga

Tēma: Auto mazgāšana ar Kastani (veļai)

viuksuns rakstīja: Ko jūs sakāt par automašīnas mazgāšanu ar Kastani, auto šampūnu vietā. Man ir zināms cilvēks, kas to dara.

Paldies par atsaucību.

Vīri? Ir viedoklis ?!?

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

Papļāpāt jau var arī iAuto birojā pārdaugavā, nekādā lielā stāvvieta nav vajadzīga vēl.

Labāk tomēr to visu atzīmēt ar burziņu,ja kas izdevumi uz mums!

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

Tad paliekam pie septembra sākuma - iAuto boulinga turnīrs!

4.septembris (ceturtdiena) vai 5.septembris (piektdiena)?

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

Šī ir laba ideja. To varētu darīt pēc jaunās foruma platformas palaišanas. Ļoti gribas to palaist.

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

Shiirs rakstīja: Es ari varbut pat ierastos, tad beidzot vareetu nodirst lohus klaatienee.

Tas jau izklausās labi.

Ir kādi komentāri par datumiem? "4,5 vai 11,12 septembris vai...."

Tēma: iAuto sociālajos tīklos

superb rakstīja: Nu kāda jēga visu laiku atgādināt un stāstīt par sekotāju skaitu un reitingiem, ja skaidri redzams, ka portāls savu ietekmi un popularitāti tā arī nespēj atgūt. Bēdīgākais - nav jau arī daudz kur doties, LV valodā izvēle maza....

Svarīga ir attīstība, internetā vairākus rādītājus var viegli izmērīt, tos tad arī publicējam.

Tēma: iAuto sociālajos tīklos

ak rakstīja: Kāpēc man būtu jāseko cauri svešām lapām iauto Es sekoju šeit pat, www.iauto.lv , nav nekādas vajadzības tērēt laiku un sekot citur. Kad gribēšu sekot facebook'am, tad sekošu www.facebook.com.

Jā, patiešo ir vislabāk

Tēma: iAuto sociālajos tīklos

iAuto lapai draugos jau 6 000 sekotāju

www.draugiem.lv/iAutolv

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Ukrainas bruņumašīna uzsprāgst uz mīnas

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

bobcat rakstīja: interesanta doma, satikties.

vai kā kaut kāds tematiskais vakars vai vienkārši bumbas paripināšana un šķidruma patrērēšana?

Ir gan viens temats padomā, negribēju to tieši vēl atzīmēt, bet ir klusa cerība to darīt par godu jaunajai iAuto FORUMA platformai, bet tas tāds tomēr nenoteikt datums.

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

Shiirs rakstīja: Kad tad buus tas tusins?

Iespējamie datumi 4,5 vai 11,12 septembris (var mainīties).

Vairāk info uz iauto (at iauto . Lv

Lasītākie raksti

Jaunie raksti