iAuto rakstīja: iAuto statistiku pēc Gemius Traffic.
Jūlijs 2014 ir 90 572
Respektīvi jūlijā sasniedzām iAuto pēdējo gadu apmeklējuma rekordu!
Nopublicēti tagad arī Gemius Audience dati un pēc statistikas sanāk, ja Jūlijā (53 233) iAuto sasniedz augstāko unikālo lietotāju skaitu kopš 2009. gada maija (56 583). Tātad sanāk 5 gadu rekords.
Vēsturiski lielākais fiksētais iAuto apmeklējuma rekords ir 2006. gada oktobrī (85 352) pēc Gemius Audience. Par to vēl jāpacīnās Visu šo statistiku par apskatīties tiešsaistē šeit www.audience.gemius.lv/...
Jā, par kredītkartēm piemirsu, tā ir, debetkartes neņem. Lai arī Sixtman or platinium karte, izvēlējos Hertz, jo cena un pārējie noteikumi bija labāki.
Tā apdrošināšana ir baigā naudas kāšana, labāk tomēr pārbaudīt auto, lai nav noskrāpēts pieņemot un visu atzīmēt. Un jā, atdodot es vēl to no visām pusēm auto nofotografēju, neticās, ka tas ir par Itāliju...
Itālijā ir sava specifika, prasa diezgan lielu drošības naudu. Mums kartei nobloķēja vairāk kā 1000 EUR, kas neiepriecināja. Insignias vietā tikām pie Renault Scenic, bijām ļoti apmierināti, īpaši degvielas patēriņš.
Vēl viena specifika Itālijā ir ļoti jāpievērš uzmanība auto bojājumiem, oblīgāti jāpārbauda un, ja tie nav fiksēti, tad tie ir jānorāda pie auto pieņemšanas. Itālijā esot tendence uz to piepelnīties.
Pēc kādiem diviem mēnešiem tomēr saņēmām kaut kādu mistisku sodu par mūsu informācijas sniegšanu (kā saka par pakalpojumu) vienas pašvaldības policijai, bet pašu policijas sodu nesaņēmām
Datums un laiks ir skaidrs, tāpēc aicinu pieteikties uz
iAuto boulinga turnīrs 4. septembrī (ceturtdiena) 2014.
Sākam plkst. 18:00
Piedalīties var visi iAuto (kluba biedri) reģistrētie lietotāji, kam foruma reitings ir virs 10 punktiem.
Pirmie pieteikumi jau saņemti, ja vēlies ņemt dalību raksti komentāru šajā tēmā vai arī sūti e-pastu uz iauto (at) iauto.lv ar nosaukumu "iAuto kluba boulinga turnīrs"!
Potenciālā norises vieta Rīgā, pārdaugavā Fantasy Park, Bowlero vai Zelta boulings. Kur labākie celiņi?
superb rakstīja: Nu kāda jēga visu laiku atgādināt un stāstīt par sekotāju skaitu un reitingiem, ja skaidri redzams, ka portāls savu ietekmi un popularitāti tā arī nespēj atgūt. Bēdīgākais - nav jau arī daudz kur doties, LV valodā izvēle maza....
Svarīga ir attīstība, internetā vairākus rādītājus var viegli izmērīt, tos tad arī publicējam.
ak rakstīja: Kāpēc man būtu jāseko cauri svešām lapām iauto Es sekoju šeit pat, www.iauto.lv , nav nekādas vajadzības tērēt laiku un sekot citur. Kad gribēšu sekot facebook'am, tad sekošu www.facebook.com.
vai kā kaut kāds tematiskais vakars vai vienkārši bumbas paripināšana un šķidruma patrērēšana?
Ir gan viens temats padomā, negribēju to tieši vēl atzīmēt, bet ir klusa cerība to darīt par godu jaunajai iAuto FORUMA platformai, bet tas tāds tomēr nenoteikt datums.