Tagad izskatās, ka esam gala fāzē ar jauno iAuto foruma platformu. Runājot konkrētāk: Jūlijs - Augusts. Tātad platforma ir pilnībā no jauna izstrādāta un no vecā foruma būs tikai vecais saturs un vēsture.
Paldies par jau rakstītajiem ieteikumiem, tos esam ņēmuši vērā un liela daļa no tiem ir realizēti jaunajā platformā. Bet, ja ir vēl kādas konkrētas lietas, ieteikumi utt iAuto forumam, lūdzu rakstīt šeit forumā vai sūtīt mums uz e-pastu!
iAuto rakstīja: Jaunajā gadā skatāmies, kā aizvadīts 2013. gads, lūk viens rādītājs - iAuto.lv unikālo lietotāju apmeklējums 2013 pēc Gemius Traffic:
Jan 49839
Feb 42193
Mar 59415
Apr 57244
May 48514
Jun 42438
Jul 45098
Aug 48223
Sep 54592
Oct 58637
Nov 60724
Dec 64093
Decembris bija labākais!
iAuto.lv 2014. gada statistika pēc Gemius Traffic datiem (unikālie lietotāji mēnesī):
Janvāris 79 499
Februāris 66 581
Marts 86 804
Aprīlis 80 115
Maijs 73 380
Jūnijs 89 763
01/06/2014 iAuto palika 13.gadi un redakcijas vārdā izsaku pateicību visiem mūsu pastāvīgajiem lasītājiem un apmeklētājiem! Jubilejas reklāmas kampaņas rezultātā sasniedzām jaunu pēdējo 3. gadu rekorda apmeklējumu!
iAuto paplašinātā lokā šogad līgos Salacas krastā, varēsim pārliecināties par izziņotajiem reidiem un varbūt tikšu pat pie dāvanas no policijas - ūdens
Sandis_UR rakstīja: Taatad ir doma par 4x4 braucamo budzetā 4-8k.
Kandidāti - freelander, opel frontera sport, xc90, pajero, vitara, discovery,cherokee, wrangler. range rover. Subaru forester.
Kādas domas, pieredze. Vajag tā lai ziemā arī sniegotā pļava var iebraukt-izbraukt.
Sveiks, visi džipi ir labi- sākot no "parketnieka" lidz bezceļu "karalim". "Parketnieki" ir komfortablāki un ērtāki ikdienā, bet ar mazāku caurgājamību. Savukārt īstie "traktori" sniedz riktīgu gandarījumu bezceļa apstākļos, bet ikdienā ir kā ir. Tāpēc jāizvēlas tāds auto, kāds šķiet vispiemērotākais. Test-drive obligāts! Un pēc tam to vajag pārbaudīt pie speciālistiem servisā. Mēs auto varam pārbaudīt un tas maksā no 30 līdz 45eur.
Dīleru salonos diagnostikā ari maksā tik pat, turklāt katrs specializējas savās markās un zin, kur skatīties. Ar ko Jūs labāki?
andzins1111 rakstīja: Klipiņi labi, bet nu diez vai mērķauditorija tādus skatās.
Smuki... Tika žēl, ka kārtējais bezsakars par mūsu naudu. Vienīgais mērķis ko šāda kampaņa var sasniegt, ir parādīt tai sabiedrības daļai, kas tāpat zin, ka nevajag braukt dzērumā, darbības imitāciju. Dzērājšoferu mērķauditoriju tā nesasniegs.
Man personīgi šie aģentūras klipi liekas vāji, ar agresiju un pat nav smieklīgi. Uzskatu, ka daudz veiksmīgāki sanāca pēc skolēnu konkursa uzvarētāju idejas taisītie klipi - zīmētie. Vienu bildi ieliku arī Facebook.com/iAutolv
Aigarcix rakstīja: Tukša muldēšana,Skatīties jau var,bet līdz mērķauditorijai nenonāks.Dzīvojam tak valstī kur visu drīkst darīt,bet par to nekas nav,sevišķi varas parstāvju galā.Viss sākas ar sīkumiem un tauta saprot,ja var darīt augšā,tad kas, mēs sliktāki,netieši tas pāriet uz dzeršanu un ātrumu.
Nesapratu saikni? Augšā kāds dzer un brauc ar auto?!