Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

TDIOTS rakstīja:

iAuto rakstīja: Ir piedāvājums neformālā gaisotnē uztaisīt iAuto foruma lietotāju tikšanos! Kas būtu nācēji, cik boulinga celiņus rezervēt?!

o,5 celiņus

Ja, kas iAuto segs visas izmaksas gan par celiņu, gan uzkodām un alu, protams.

Plānotais laiks varētu būt augusta beigas vai drīzāk septembra sākums.

TDIOTS - tad Tevi skaitu pie kvoruma?

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

iAuto rakstīja: Ir piedāvājums neformālā gaisotnē uztaisīt iAuto foruma lietotāju tikšanos! Kas būtu nācēji, cik boulinga celiņus rezervēt?!

Tēma: iAuto sveic savus aktīvākos draugus

Ir piedāvājums neformālā gaisotnē uztaisīt iAuto foruma lietotāju tikšanos! Kas būtu nācēji, cik boulinga celiņus rezervēt?!

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Pārlasīju ļoti vecus foruma ziņojumus un vienīgais priekšlikums-vēlme, kas šobrīd vēl nav?! ir, lai lietotājs var labot savus ierakstus forumā.

Pārējais viss jau ir salabots vecajā forum platformā un daudz ērtāk būs arī jaunajā platformā.

Ja nu tomēr ir lietas, kas nepatīk, lūdzu tās šeit uzrakstīt!

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

kalfonso rakstīja:

iAuto rakstīja: Kādas foruma priekšrocības vajadzētu izveidot iAuto vecbiedriem?

domā, ka vajag? demokrātija, tomēr

Ir jau ieplānotas dažas privilēģijas. Piemēram, izstrādāsim iAuto kluba birku, tiem, kam tā tiks piešķirta rakstot forumā tiks īpaši izcelti.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

iAuto statistiku pēc Gemius Traffic.

Pieaugums ir gan attiecībā pret iepriekšējo gadu, gan attiecībā pret šī gada mēnešiem:

Jūnijs 2013 ir 42 438

Jūnijs 2014 ir 89 763

Jūlijs 2013 ir 45 098

Jūlijs 2014 ir 90 572

Respektīvi jūlijā sasniedzām iAuto pēdējo gadu apmeklējuma rekordu!

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Kādas foruma priekšrocības vajadzētu izveidot iAuto vecbiedriem?

Tēma: Minišoseja - jauns sacīkšu seriāls stand

Shiirs rakstīja: viss ko Kalve taisa, kautkaa paaragri beidzaas. ar amatieru ralliju bija tas pats, tur tikai 1 posmu nodziivoja....

Bet labi, ka ņemās, savādāk galīgs klusums būtu.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

M77 rakstīja:

iAuto rakstīja:

kalfonso rakstīja: "dizainu zīņām"

šitas nebūtu pietiekams iemesls beidzot ļaut rediģēt foruma postus?

Būs

Kad?

Nu jau laiks ir pavisam tuvu - es pat teiktu, ka Augustā

Tēma: Latvānijā

Conqueror rakstīja: nepareizā vietā sūdzies.

raksti un zvani, sūti foto stāvvietas īpašniekam plus palūdz protokolu pašvaldības policijai, kuru arī pats izsauc uz notikuma vietu

Tas tāds tiešām attiecību jautājums, kur kā klientam būtu jāpadod ziņa īpašniekam.

Tēma: Positivus satiksme

Sodien laižam uz Positivus, tad jau redzēs, kas tur notiek. Bet vakar Waze radīja kādas 20 policijas ekipāžas.

Tēma: Futbols - prognozes, kurš tiks pie kausa

Spēcīga spēlē šodien aizvadīta

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Tagad izskatās, ka esam gala fāzē ar jauno iAuto foruma platformu. Runājot konkrētāk: Jūlijs - Augusts. Tātad platforma ir pilnībā no jauna izstrādāta un no vecā foruma būs tikai vecais saturs un vēsture.

Paldies par jau rakstītajiem ieteikumiem, tos esam ņēmuši vērā un liela daļa no tiem ir realizēti jaunajā platformā. Bet, ja ir vēl kādas konkrētas lietas, ieteikumi utt iAuto forumam, lūdzu rakstīt šeit forumā vai sūtīt mums uz e-pastu!

Tēma: iAuto portāla jaunumi

iAuto rakstīja: Jaunajā gadā skatāmies, kā aizvadīts 2013. gads, lūk viens rādītājs - iAuto.lv unikālo lietotāju apmeklējums 2013 pēc Gemius Traffic:

Jan 49839

Feb 42193

Mar 59415

Apr 57244

May 48514

Jun 42438

Jul 45098

Aug 48223

Sep 54592

Oct 58637

Nov 60724

Dec 64093

Decembris bija labākais!

iAuto.lv 2014. gada statistika pēc Gemius Traffic datiem (unikālie lietotāji mēnesī):

Janvāris 79 499

Februāris 66 581

Marts 86 804

Aprīlis 80 115

Maijs 73 380

Jūnijs 89 763

01/06/2014 iAuto palika 13.gadi un redakcijas vārdā izsaku pateicību visiem mūsu pastāvīgajiem lasītājiem un apmeklētājiem! Jubilejas reklāmas kampaņas rezultātā sasniedzām jaunu pēdējo 3. gadu rekorda apmeklējumu!

Tēma: Futbols - prognozes, kurš tiks pie kausa

Vācijai nemaz tik pārliecinoši šajā spēlē neiet!?

Tēma: Kur svinēt Līgo 2014?

iAuto paplašinātā lokā šogad līgos Salacas krastā, varēsim pārliecināties par izziņotajiem reidiem un varbūt tikšu pat pie dāvanas no policijas - ūdens

Lustīgu visiem līgošanu!

Tēma: CSDD jaunā kampaņa Dusmīgs, toties dzīvs

Tagad arī zīmētie klipi

Pirksts

Apgriez auto

Plauksta

Tēma: 4x4 izvēle

Auto-Apkope rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Taatad ir doma par 4x4 braucamo budzetā 4-8k.

Kandidāti - freelander, opel frontera sport, xc90, pajero, vitara, discovery,cherokee, wrangler. range rover. Subaru forester.

Kādas domas, pieredze. Vajag tā lai ziemā arī sniegotā pļava var iebraukt-izbraukt.

Sveiks, visi džipi ir labi- sākot no "parketnieka" lidz bezceļu "karalim". "Parketnieki" ir komfortablāki un ērtāki ikdienā, bet ar mazāku caurgājamību. Savukārt īstie "traktori" sniedz riktīgu gandarījumu bezceļa apstākļos, bet ikdienā ir kā ir. Tāpēc jāizvēlas tāds auto, kāds šķiet vispiemērotākais. Test-drive obligāts! Un pēc tam to vajag pārbaudīt pie speciālistiem servisā. Mēs auto varam pārbaudīt un tas maksā no 30 līdz 45eur.

Dīleru salonos diagnostikā ari maksā tik pat, turklāt katrs specializējas savās markās un zin, kur skatīties. Ar ko Jūs labāki?

Tēma: CSDD jaunā kampaņa Dusmīgs, toties dzīvs

aansis rakstīja:

andzins1111 rakstīja: Klipiņi labi, bet nu diez vai mērķauditorija tādus skatās.

Smuki... Tika žēl, ka kārtējais bezsakars par mūsu naudu. Vienīgais mērķis ko šāda kampaņa var sasniegt, ir parādīt tai sabiedrības daļai, kas tāpat zin, ka nevajag braukt dzērumā, darbības imitāciju. Dzērājšoferu mērķauditoriju tā nesasniegs.

Man personīgi šie aģentūras klipi liekas vāji, ar agresiju un pat nav smieklīgi. Uzskatu, ka daudz veiksmīgāki sanāca pēc skolēnu konkursa uzvarētāju idejas taisītie klipi - zīmētie. Vienu bildi ieliku arī Facebook.com/iAutolv

Tēma: CSDD jaunā kampaņa Dusmīgs, toties dzīvs

Aigarcix rakstīja: Tukša muldēšana,Skatīties jau var,bet līdz mērķauditorijai nenonāks.Dzīvojam tak valstī kur visu drīkst darīt,bet par to nekas nav,sevišķi varas parstāvju galā.Viss sākas ar sīkumiem un tauta saprot,ja var darīt augšā,tad kas, mēs sliktāki,netieši tas pāriet uz dzeršanu un ātrumu.

Nesapratu saikni? Augšā kāds dzer un brauc ar auto?!

Tēma: CSDD jaunā kampaņa Dusmīgs, toties dzīvs

Kādi komentāri par jaunajiem CSDD klipiem?

Panna

Balodis

Līmlenta

Tēma: Gratulācijas iAuto - 6 gadi!

TDIOTS rakstīja: 'atzīmēju' jau vakar ,šodien nepierunāsiet ....

beļģ ,12 gadi jau šai spamotavai ??!!

neticami

13!

Tēma: 4x4 izvēle

Te viens mūsu izbrauciens ar Cherokee, jāatzīmē uzreiz, ka bija baigi labais!

Un šis tas par tehniku un cenām:

Tēma: Gratulācijas iAuto - 6 gadi!

Conqueror rakstīja: nu tad paceļam alus kausus par iAuto!

13 reizes apkārt Saulei apriņķot, tas nav joks!

Paldies

Tēma: Gratulācijas iAuto - 6 gadi!

1. jūnijā iAuto paliks 13 gadi!

Par godu šim svinīgajam notikumam atsvaidzinājām mūsu dizainu un galveno lapu!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti