Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Degvielas piedevas

Statoil tagad stāsta par piedevu Miles, kas dod līdz 3% ekonomijas. Ko saka par šo iAuto lietotāji? Ir jēga? Kas reāli strādā efektīvi?

Tēma: Žurnāls "Latvijas Gada auto 2014"

[c]Fartuks rakstīja:

Mēsls...

Žirafe daudz foršāka.

Skaidrs, ka foršāka. Ar to mēs nekonkurējam

Tēma: Žurnāls "Latvijas Gada auto 2014"

[c]robchix rakstīja:

iAuto rakstīja:

Daudzas lietas pareizi raksti. Ar interesi gaidu Tavas atsauksmes par mūsu jauno izdevumu, kurā ir arī jauno automobiļu kritika.

Uzskati, ka man tagad tas buutu jaapeerk, lai uzrakstiitu atsauksmi?

Ja vēlies, lai tādi žurnāli iznāk arī turpmāk tad - jā.

Cena tā pat ir dotēta!

Tēma: Žurnāls "Latvijas Gada auto 2014"

robchix rakstīja: Domaaju, ka pie mums nav iespeejams uztaisiit zhurnaalu ar lietaam, kas inceetu iistus automiiljus. Jo tas paredzeetu ne tikai slavinoshus (apmaksaatus) rakstus, kurus sponsoree turiigaas firmas, diileri un servisi, bet arii lielu devu kritkas, saliidzinoshos testus produktiem, servisu pakalpojumiem, auto eksplutaacijas aprakstus utt. Principaa nav jau jaatklaaj Amerika, katrs lielais pasaules autozhurnaals plus miinus ir vienaads ar paareejiem.

Bet, tur ir finansiaala neatkariiba, liels tirgus un attieciiga konkurence.

Pie mums pirmkaart cik izmaksaatu kaada produkta 10 razhotaaju/tirgotaaju/brendu saliidzinoshais tests? Pirmkaart, jaanopeerk, (njemt no tirgotaaja/izplatiitaaja nevar, neskaitaas objektiivi) otrkaart jaaveic analiizes un testi (neatkariigas un anoniimas). Tas jau vien buus zhurnaala meenesha budzhets Un nedod dievs, kads produkts buus slikts. (un taads buus) viss, attieciigais izplatiitaajs shajaa izdevumaa nekad nekaadu reklaamu vairs neliks. Un cik tad mums ir to lielo, reklameeties speejiigo izplatiitaaju?

Taapat zhurnaalisti butu jaasuta uz auto testiem, sacensiibaam. Za kakije babki?

A ja visa augstminetaa nav, tad kaada var veidoties tiraazha (pirceeju loks) un sekojoshi ienjeemumi kaa arii reklaamdeveeju interese ja notiek kopii-peist no visaadiem aarzemju izdevumiem, cik nu tas ir iespeejams un atljauts, biezhi vien baisaa valodaa, jo nav ar ko, vai ir zheel (jo redaktoram arii gribaas svietu un desu uz maizes) samaksaat kaartiigam tulkam un literaarajam redaktoram.

Pie mums zhurnaali ir tik atkariigi no reklaamdeveeju labaa praata, ka neatradiisi nevienu sliktu vaardu pat par reaalu meeslu, ja vien tas nav noneima produkts no nezinaama izplatiitaaja. To meeslu izliekaas ka vnk nav.

Un tikai labos servisos kliist runas no personiigajaam un klientu pieredzeem par suudigaam elljaam, skjidrumiem filtriem, bremzhu un hadenes detaljaam.... Bet atklaati kaut kur uzrakstiit, ka shitas izplatiitaajs dzen Latvijaa pilniigu braakji, neviens neuznjemsies. Jo gribaas eest ilgterminjaa. Bet servisi, kam pelnja pirmajaa vietaa, turpinaas pirkt no izplatiitaaja shos suudus, likt uz autinjiem un staastiit, ka muusdienaas jau labas lietas vairs nemaz nerazho.

Daudzas lietas pareizi raksti. Ar interesi gaidu Tavas atsauksmes par mūsu jauno izdevumu, kurā ir arī jauno automobiļu kritika.

Tēma: Žurnāls "Latvijas Gada auto 2014"

rudens68 rakstīja:

iAuto rakstīja: Ieliku iAuto plašāku informāciju par jauno žurnālu www.iauto.lv/...

Jāatzīmē, ka iAuto dalība tajā ir vairāk, kā reklāma pirmajā atvērumā. Būtībā tas ir iAuto izdots žurnāls, tāpēc ļoti gaidu atsauksmes par to, lai zinātu, ko nākošajā gadā uzlabot!

Cena 1,98 EUR

Lappuses 96 + vāki

Nopērkams lielākajās preses tirdzniecības vietās un lielveikalos Sky, Stockmann, Prizma, lielie Rimi un Maxima.

Šodien Madonas RIMI izdzirdēju šo dziesmuwww.youtube.com/...

un atcerējos par žurnālu , diemžēl stendā nebij .

Labs klips.

Paldies par Rimi info!

Tēma: Ceļu policijas informācija sabiedrībai

sirga rakstīja:

sviestdienis rakstīja: iauto tukšpļjurķis,bet nu menti arī labie,atskaite PAR ! 19.MAIJU !

Glaz almaz

ieveroji

Aprīli, bija domāts!

Tēma: Ceļu policijas informācija sabiedrībai

Uz doto brīdi esam saņēmuši tikai lasītāju informāciju par atsevišķām CP ekipāžām, kas ķer uz ātrumu un dzērājšoferu ķeršanas reidiem!

Pati policija informēja par 19 maija rezultātiem www.iauto.lv/pie-stures/policija/17107-vakar-uz-latvijas-celiem-piekerti-32-iereibusi-autovaditaji, kur nekas nav minēts par pārkāpumiem saistībā ar vienu no šo svētku reidu prioritātēm "bērnu sēdeklīšu un drošības jostu".

Izskatās, ka iAuto būs jāuzraksta iesniegums policijai, lai redzētu vai izsludinātā prioritāte "bērnu sēdeklīšu un drošības jostu lietošana" patiešām tika realizēta darbā!

Tēma: Krima, Odessa

rudens68 rakstīja: Izraku šo .

Vai šī būs pēdējā ceļotāju diskusija ?

Piedzīvojumus no ceļojumiem publicējam šeit www.iauto.lv/...

Tos var droši iesūtīt iAuto redakcijai uz e-pastu iauto at iauto .lv

Tēma: Leišu nummuri

Sakārtoju šo iAuto foruma tēmu un izdzēsu "spam" ierakstus. Ja ir vēl kāda interesanta tēma, kurā šis tas ir jāpatīra, lūdzu atsūtīt attiecīgo saiti uz iauto at iauto . lv vai liekam attiecīgajā foruma tēmā www.iauto.lv/...

Tēma: Žurnāls "Latvijas Gada auto 2014"

GB12 rakstīja: Ņemot vērā to, ka LV ar autožurnāliem pašvaki, nebūtu slikti, ka iauto izdotu ko periodisku... būtu pašiem savs atkal, nevis tikai ārvalstu milžu kopī-peist...

Dārgs prieks! Latvijā maz pērk auto presi. Ja pareizi atceros TopGear vispār ir zem 1500 abonenetiem, bet Auto Bild pāri pa 5000. Maz, maz tas ir. Bet paskatīsimies, kā uzņems mūsējo žurnālu un tad domāsim tālāk. Nākošgad aprīlī otrs žurnāls tiek plānots un vēl biezāks.

Tēma: Žurnāls "Latvijas Gada auto 2014"

Ieliku iAuto plašāku informāciju par jauno žurnālu www.iauto.lv/...

Jāatzīmē, ka iAuto dalība tajā ir vairāk, kā reklāma pirmajā atvērumā. Būtībā tas ir iAuto izdots žurnāls, tāpēc ļoti gaidu atsauksmes par to, lai zinātu, ko nākošajā gadā uzlabot!

Cena 1,98 EUR

Lappuses 96 + vāki

Nopērkams lielākajās preses tirdzniecības vietās un lielveikalos Sky, Stockmann, Prizma, lielie Rimi un Maxima.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

iAuto rakstīja: Te viens ekrānšāviņš no iAuto unikālo lietotāju apmeklējuma pēc Gemius Traffic statistikas. 2013 gads bija diezgan aktīvs, bet šogad un jau martā strādājam pie tā, lai sasniegtu 100 000 lietotājus mēnesī!

Martā 100 000 unikālos lietotājus diemžēl nesasniedzām, bet pēdējo gadu rekords www.iauto.lv/... tomēr ir, proti, 86 804 unikālie lietotāji mēnesī.

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Vai ir jauzināms izstādes apmeklētāju skaits. Lasīju, ka pērn bija 31 ooo!

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

GB12 rakstīja: A to žurnālu vēl dabūt var?

Jaunais žurnāls no piektdienas 18/04/2014 būs nopērkams lielākajās preses tirdzniecības vietās!

Par jauno žurnālu stāstīšu sestdien (19/04) TV raidījumā "Auto ziņas".

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

bobcat rakstīja:

saprati gan kas es biju . Man bija vēlme apmeklēt izstādi ar mazu feedback, tā lai tu zini ka šeit reāli cilvēki

Skaidra lieta! Dēlam baigi patika piekariņš, spēlējās visu laiku, tā ka meita arī gribēja un izcēlās pat konflikts, kurš drīkst utt

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

sirga rakstīja:

iAuto rakstīja: Piemetīšu vienu racionālu graudu lietu skaidrībai! Piemēram, Porsche, lai padalītos izstādē ir jāievēro ražotāja noteikts korporatīvā stila standarts. Kas reāli nozīmē īrēt un vest stendu no Vācijas (budžetu šim pasākumam katrs pats var iedomāties) un saskaitot visu kopā + ņemot vērā, ka Latvijas dīleris gada auto kvotas ir jau pārdevis pirmajā pusgadā ...

Līdzīgi ir arī pārējiem premium zīmoliem, kaut vai dalība būtu bezmaksas, ievērojot obligātos ražotāja standartus uz Latvijas tirgu nerentējas.

Tad jau tāpēc Volvo rikoja savu tusu sestdien ādažos

Bija Ok! it seviski hibrids

Volvo gadījumā domāju, ka nav nekādi obligātie noteikumi, jo iepriekšējā gadā viņi piedalījās izstādē ar klasiskajām LV konstrukcijām.

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Piemetīšu vienu racionālu graudu lietu skaidrībai! Piemēram, Porsche, lai padalītos izstādē ir jāievēro ražotāja noteikts korporatīvā stila standarts. Kas reāli nozīmē īrēt un vest stendu no Vācijas (budžetu šim pasākumam katrs pats var iedomāties) un saskaitot visu kopā + ņemot vērā, ka Latvijas dīleris gada auto kvotas ir jau pārdevis pirmajā pusgadā ...

Līdzīgi ir arī pārējiem premium zīmoliem, kaut vai dalība būtu bezmaksas, ievērojot obligātos ražotāja standartus uz Latvijas tirgu nerentējas.

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

sirga rakstīja:

Daži ielūgumi jau ir, bet tagad arī Tev ir divi.

Paldies!

Pakosos un dosos [/c]

Pienāc ciemos!

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Vakar izstādē satiku arī ZZZZ un nomiku!

ZZZZ gaidu foto ar dažiem aprakstiem par ASV 3000 jūdžu piedzīvojumiem! Publicēsim to šeitwww.iauto.lv/...

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

kasinsh79 rakstīja: Labs vakars

Paldies iauto par ielūgumiem, tie ar godu izmantoti.

Kāds iespaids tautai par izstādi? Savas domas - mazliet vēlāk.

Varam ielikt arī kā rakstu šeitwww.iauto.lv/... tad tik sūti mums uz e-pastu, vai arī forumā

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Dark_Side rakstīja:

iAuto rakstīja:

Dark_Side rakstīja: Labdien!

Neesmu ļoti biežs viesis iauto iekš komentēšanas, bet šis portāls ir ikdienas (ok, ikpārdienas) pārlūkošanas sarakstā.

Tikai tagad pēc trakas nedēļas ienācu aplūkoties un ieraudzīju šāda konkursa topiku...

Vai man manai kundzei atrastos kāds ielūgums tā sacīt atslodzei no pavisam maza juniora audzināšanas?

Ja jā, būšu vēl biežāks viesis un arī junioru no mazas kājas audzināšu smelties gudrības no adekvāta interneta resursa.

Paldies

Ir

Paldies. Nomocījos ar printēšanu... Nezinu, vai sanāca, kā tam jāizskatās....

Ja neizdodas izdrukāt, tad pie ieejas vari pateikt to ciparu kombināciju, kas ir pirms saites

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

sirga rakstīja:

Baiga rinda....

cik tad tos ielugumus i.auto var dalit?

organizatoriem varkas nebus.....

bet es ar isteniba gribetu.......

Daži ielūgumi jau ir, bet tagad arī Tev ir divi.

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Ar ielūgumu var ne tikai 5,50 EUR ietaupīt, bet galvenais nav jāstāv šeit:

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Dark_Side rakstīja: Labdien!

Neesmu ļoti biežs viesis iauto iekš komentēšanas, bet šis portāls ir ikdienas (ok, ikpārdienas) pārlūkošanas sarakstā.

Tikai tagad pēc trakas nedēļas ienācu aplūkoties un ieraudzīju šāda konkursa topiku...

Vai man manai kundzei atrastos kāds ielūgums tā sacīt atslodzei no pavisam maza juniora audzināšanas?

Ja jā, būšu vēl biežāks viesis un arī junioru no mazas kājas audzināšu smelties gudrības no adekvāta interneta resursa.

Paldies

Ir

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

bobcat rakstīja:

iAuto rakstīja:

bobcat rakstīja: es vēlētos divus. vai vēl ir iespēja?

nosūtīti

Paldies!

Saņēmu. Tiekamies izstādē!

Paldies, ka pienāci aprunāties

Lasītākie raksti

Jaunie raksti