Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

sirga rakstīja:

iAuto rakstīja:

Qeds rakstīja:

iAuto rakstīja: Labi, vai vēl kāds no patstāvīgajiem iAuto apmeklētājiem vēlas vienu ielūgumu uz izstādi "Auto 2014"?

Gribu arī pieteikties vismaz uz vienu ielūgumu.

(labāk 2)

Sveiks! Diemžēl nevar Tev uzdāvināt ielūgumu uz izstādi, jo Tev vēl ir mazs foruma reitings. Taču varu piedāvāt tos pamēģināt vinnēt šeitwww.draugiem.lv/...

Sveiki!

Tads mulkigs jautajums

No ka veidojas reitings-no iegrabejumiem?

paris gadus nebiju sheit bijis.....

tagad atgriezos reitings no 0 kapj??

Tev reitings bija -, veicām kolektīvo amnestiju un visus negatīvos punktus uzlikām uz 0.

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

iAuto rakstīja:

Qeds rakstīja: ja iAuto grib redzēt klātienē vienīgo ripojošo Volvo Amazon autiņu, tad iedod ielūgumu

citādi braukšu testēt Volvo hibrīdauto

Labi , rīt vienu nosūtīšu!

Nosūtīts

Tēma: iAuto sociālajos tīklos

andzins1111 rakstīja: Un kur tie visi sekotāji ir? Ja šeit visi kas +/- regulāri atrakstās, ir uz abu roku pirkstiem saskaitāmi. Deksters arī atkal apvainojās un aizgāja.

Vairāki pētījumi apliecina, ka 5% lietotāju rada saturu un 95% to lasa

Bet iAuto dienā ienāk nu jau vidēji pāri par 4000 lietotāju, ir dienas ka pat 5000 un 6000. Nedēļā no 20 000 līdz 30 000 unikālajiem lietotājiem pēc Gemius Traffic datiem.

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Qeds rakstīja: ja iAuto grib redzēt klātienē vienīgo ripojošo Volvo Amazon autiņu, tad iedod ielūgumu

citādi braukšu testēt Volvo hibrīdauto

Labi , rīt vienu nosūtīšu!

Tēma: Reklāma interneta auto portālā iAuto

Slinkais rakstīja: cik reklāmas ir jānopērk lai Šīranta kungu izbanotu nafig?

Tas tā nenotiek Lai izbanotu ir jāspamo, jāraksta neadekvātas rupjības utt

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

TDIOTS rakstīja: 3 , paldies

2 gb ielūgumi nosūtīti

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

bobcat rakstīja: es vēlētos divus. vai vēl ir iespēja?

nosūtīti

Tēma: Reklāma interneta auto portālā iAuto

Shiirs rakstīja:

Slinkais rakstīja: nu paldies par izsmeļošu atbildi. paskatijos reklāmu cenas, radās jautājums vai ir iespējams par 3 ls 1000 reižu paradīt pirmajā lapā baneri ar uzrakstu 'Šiirs Duraks'?

eu smirdiigais aanus. sip atpakalj uz shrotpower.

Vai tad tiešām katram uzsvilpienam ir uzreiz jāatbild?

Tēma: Reklāma interneta auto portālā iAuto

Slinkais rakstīja: nu paldies par izsmeļošu atbildi. paskatijos reklāmu cenas, radās jautājums vai ir iespējams par 3 ls 1000 reižu paradīt pirmajā lapā baneri ar uzrakstu 'Šiirs Duraks'?

Par 3ls var 1000 reizes parādīt banneri, dienā ir no 7000 līdz pat 12000 ekspozīcijām, bet tādu ziņojumu gan neliksim

Tēma: Reklāma interneta auto portālā iAuto

andzins1111 rakstīja: Nu uz lietotāja niku paskaties. Ja par tēmu, tad mani tracina tās reklāmas uz kurām ja netīšām uzbrauc ar peli, tad tās izpeld pa visu logu. Liekas VW tāda bija.

Pie mums tāda VW nav bijusi, tagad ir plānā LMT un Lattelecom reklāmas.

Klau, bet ja mēs tās uzlecošās "gandrīz" vispār slēdzam nost, tad ceru uz sapratni, ka tās reklāmas, kas iet tām paredzētā vietas tiek uztvertas pozitīvi un uzspiežam uz tām, ja interesē attiecīgais auto, serviss, riepas utt.

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

sarashkins rakstīja:

iAuto rakstīja:

Qeds rakstīja:

iAuto rakstīja: Labi, vai vēl kāds no patstāvīgajiem iAuto apmeklētājiem vēlas vienu ielūgumu uz izstādi "Auto 2014"?

Gribu arī pieteikties vismaz uz vienu ielūgumu.

(labāk 2)

Sveiks! Diemžēl nevar Tev uzdāvināt ielūgumu uz izstādi, jo Tev vēl ir mazs foruma reitings. Taču varu piedāvāt tos pamēģināt vinnēt šeitwww.draugiem.lv/...

Ņemot vērā reitingu, vai varu lūgt kādus 1000 ielūgumus?

Redzēju dažas labas foruma tēmas, kur bez īpašas teksta dažādības liki, nu ļoti daudz ziņojums pēc kārtas iz vēstures

Bet tagad par to vairs nav jautājumu, tā kā viss ir kārtībā, vai plāno doties uz izstādi?

Es būšu Latvijas Gada auto stendā, tur prezentēsim mūsu jauno žurnālu!

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Qeds rakstīja:

iAuto rakstīja: Labi, vai vēl kāds no patstāvīgajiem iAuto apmeklētājiem vēlas vienu ielūgumu uz izstādi "Auto 2014"?

Gribu arī pieteikties vismaz uz vienu ielūgumu.

(labāk 2)

Sveiks! Diemžēl nevar Tev uzdāvināt ielūgumu uz izstādi, jo Tev vēl ir mazs foruma reitings. Taču varu piedāvāt tos pamēģināt vinnēt šeitwww.draugiem.lv/...

Tēma: Reklāma interneta auto portālā iAuto

Kā redzat jau sen ir būtiski samazināts uzlecošo logu (pop-up) reklāmas mūsu interneta portālā.

Šobrīd izvērtējam iespēju no šīm uzlecošajām reklāmām atteikties vispār uz ilgāku laiku!

Kādi viedokļi? Ieteikumi?

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

bobcat rakstīja: es vēlētos divus. vai vēl ir iespēja?

Labi

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

TDIOTS rakstīja: 3 , paldies

Nu c'mon, varu 2, rīt nosūtīšu!

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

TDIOTS rakstīja:

iAuto rakstīja: Labi, vai vēl kāds no patstāvīgajiem iAuto apmeklētājiem vēlas vienu ielūgumu uz izstādi "Auto 2014"?

nē paldies

vienu nevajag

Iet jau uz beigām tie ielūgumi, bet Tev varu arī 2 nosūtīt. Plāno doties?

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Labi, vai vēl kāds no patstāvīgajiem iAuto apmeklētājiem vēlas vienu ielūgumu uz izstādi "Auto 2014"?

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Deksters rakstīja: Skaidrs. Iauto joprojām strādaa liberāl.... stila aizsardzībai. Ņuņņas rullē. Spēlējies ar lellēm un NEZVANI man vairs un neaicini reģistrēties. Klauns.

Tika dzēsti divi personīgi apvainojoši komentāri, kā reiz Tu iesāki lamāties. Ja nespēj bez tā, tad nevaru palīdzēt.

Tādas lietas iAuto netiek un netiks atbalstītas! Kā redzi, var teikt, ka visas ir zolīdas un sakarīgas diskusijas iAuto.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Ja kāds vēlas, nu ļoti savā starpā uzrakstīt kādu skarbāku vārdu, tad to lūdzu darīt atbilstošā tēmā, saglabājot diskusiju līmeni, lai tā nav jādzēš.

Sviestu var dzīt šajās diskusijās:

"NSNF lapkritī"www.iauto.lv/... vai

"Vieta, kur izlamāties" tēmā www.iauto.lv/...

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

kasinsh79 rakstīja: Iauto jābūt uzmanīgiem ar abiem augstāk komentējušiem personāžiem. Tieši savstarpēji apvainojumi un inteliģences trūkums bija galvenais iemesls portāla pamešanai uz vairākiem gadiem no manas puses. Tagad redzamas patīkamas izmaiņas, bet, lūdzu, noturiet līmeni. Iespējams, vairāk cenzējot.

P.S. Kungi, nekā personīga, bet šāda stila diskusijas ceru te vairs neieraudzīt! Domāju, man daudzi piekritīs.

Es tikai atbalstu šādu viedokli un attiecīgo diskusiju vairs neredzu!

Tēma: Ieguvumi no reģistrācijas Igaunijā

robchix rakstīja:

Par dienesta transporta nodokli vispaar nerunaasim...

Igaunijā to jau sen piemēroja SIA autoparkiem, tā kā Latvijā darba ņēmējiem daudzus gadus bija liela priekšrocība.

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Izskatās, ka būs jāorganizē viens iAuto boulinga turnīrs, lai visi un visu klātienē pārrunātu.

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Deksters rakstīja:

Mans koments bija pagājušā gada sakarā kad Šīris tur īdēja un vēl tagad nebija miera ,ka pag nav dabūjis.

Tas ir bik smieklīgi ņemties dēļ 6 eur.

Manas domas.

Ok, skaidrs. Bet cena, ja kas pieaugušajiem ir EUR 5,50, divi ielūgumi tātad 11 EUR

Ieejas biļešu cenas izstādes apmeklējumam:

Pieaugušajiem – EUR 5,50

Pensionāriem, skolēniem – EUR 4

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja ir bez maksas!

Ģimenes biļete – (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – EUR 14

Autostāvvieta – EUR 3

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Deksters rakstīja:

Shiirs rakstīja:

iAuto rakstīja:

iAuto rakstīja:

Šodien nosūtīju pa 2 ielūgumiem uz izstādi "Auto 2014":

darklight

seaman

Kanibaals

M77

STALINS

Shiirs

ZZZZ

nomiks

Shiirs ???

ZZZZ ???

Paldies, ielugumu sanjeemu.

Atbrauc uz Màrupi,iedošu vēl 3 eur saldējumam Nu,ja jau Tev bija tā jāīd dēļ 6 eur vērtas biļetes :d

Nav nevienam te jāīd, vienkārši iAuto vecbiedriem bija jāpiesakās, kurš vēlas doties uz izstādi. Un mēs noteiktu skaitu uzdāvinājām!

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

kasinsh79 rakstīja: Paldies

Nu būs stimuls kļūt aktīvākam!

Pēc tādas apņemšanās, pat 2 ielūgumi uz izstādi ir jau Tavā e-pastā!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti