sirga rakstīja:
iAuto rakstīja:
Qeds rakstīja:
iAuto rakstīja: Labi, vai vēl kāds no patstāvīgajiem iAuto apmeklētājiem vēlas vienu ielūgumu uz izstādi "Auto 2014"?
Gribu arī pieteikties vismaz uz vienu ielūgumu.
(labāk 2)
Sveiks! Diemžēl nevar Tev uzdāvināt ielūgumu uz izstādi, jo Tev vēl ir mazs foruma reitings. Taču varu piedāvāt tos pamēģināt vinnēt šeitwww.draugiem.lv/...
Sveiki!
Tads mulkigs jautajums
No ka veidojas reitings-no iegrabejumiem?
paris gadus nebiju sheit bijis.....
tagad atgriezos reitings no 0 kapj??
Tev reitings bija -, veicām kolektīvo amnestiju un visus negatīvos punktus uzlikām uz 0.
iAuto rakstīja:
Qeds rakstīja: ja iAuto grib redzēt klātienē vienīgo ripojošo Volvo Amazon autiņu, tad iedod ielūgumu
citādi braukšu testēt Volvo hibrīdauto
Labi , rīt vienu nosūtīšu!
Nosūtīts
andzins1111 rakstīja: Un kur tie visi sekotāji ir? Ja šeit visi kas +/- regulāri atrakstās, ir uz abu roku pirkstiem saskaitāmi. Deksters arī atkal apvainojās un aizgāja.
Vairāki pētījumi apliecina, ka 5% lietotāju rada saturu un 95% to lasa
Bet iAuto dienā ienāk nu jau vidēji pāri par 4000 lietotāju, ir dienas ka pat 5000 un 6000. Nedēļā no 20 000 līdz 30 000 unikālajiem lietotājiem pēc Gemius Traffic datiem.
Qeds rakstīja: ja iAuto grib redzēt klātienē vienīgo ripojošo Volvo Amazon autiņu, tad iedod ielūgumu
citādi braukšu testēt Volvo hibrīdauto
Labi
, rīt vienu nosūtīšu!
Slinkais rakstīja: cik reklāmas ir jānopērk lai Šīranta kungu izbanotu nafig?
Tas tā nenotiek
Lai izbanotu ir jāspamo, jāraksta neadekvātas rupjības utt
TDIOTS rakstīja: 3 , paldies
2 gb ielūgumi nosūtīti
bobcat rakstīja: es vēlētos divus. vai vēl ir iespēja?
nosūtīti
Shiirs rakstīja:
Slinkais rakstīja: nu paldies par izsmeļošu atbildi. paskatijos reklāmu cenas, radās jautājums vai ir iespējams par 3 ls 1000 reižu paradīt pirmajā lapā baneri ar uzrakstu 'Šiirs Duraks'?
eu smirdiigais aanus. sip atpakalj uz shrotpower.
Vai tad tiešām katram uzsvilpienam ir uzreiz jāatbild?
Slinkais rakstīja: nu paldies par izsmeļošu atbildi. paskatijos reklāmu cenas, radās jautājums vai ir iespējams par 3 ls 1000 reižu paradīt pirmajā lapā baneri ar uzrakstu 'Šiirs Duraks'?
Par 3ls var 1000 reizes parādīt banneri, dienā ir no 7000 līdz pat 12000 ekspozīcijām, bet tādu ziņojumu gan neliksim
andzins1111 rakstīja: Nu uz lietotāja niku paskaties. Ja par tēmu, tad mani tracina tās reklāmas uz kurām ja netīšām uzbrauc ar peli, tad tās izpeld pa visu logu. Liekas VW tāda bija.
Pie mums tāda VW nav bijusi, tagad ir plānā LMT un Lattelecom reklāmas.
Klau, bet ja mēs tās uzlecošās "gandrīz" vispār slēdzam nost, tad ceru uz sapratni, ka tās reklāmas, kas iet tām paredzētā vietas tiek uztvertas pozitīvi un uzspiežam uz tām, ja interesē attiecīgais auto, serviss, riepas utt.
sarashkins rakstīja:
iAuto rakstīja:
Qeds rakstīja:
iAuto rakstīja: Labi, vai vēl kāds no patstāvīgajiem iAuto apmeklētājiem vēlas vienu ielūgumu uz izstādi "Auto 2014"?
Gribu arī pieteikties vismaz uz vienu ielūgumu.
(labāk 2)
Sveiks! Diemžēl nevar Tev uzdāvināt ielūgumu uz izstādi, jo Tev vēl ir mazs foruma reitings. Taču varu piedāvāt tos pamēģināt vinnēt šeitwww.draugiem.lv/...
Ņemot vērā reitingu, vai varu lūgt kādus 1000 ielūgumus?
Redzēju dažas labas foruma tēmas, kur bez īpašas teksta dažādības liki, nu ļoti daudz ziņojums pēc kārtas
iz vēstures
Bet tagad par to vairs nav jautājumu, tā kā viss ir kārtībā, vai plāno doties uz izstādi?
Es būšu Latvijas Gada auto stendā, tur prezentēsim mūsu jauno žurnālu!
Qeds rakstīja:
iAuto rakstīja: Labi, vai vēl kāds no patstāvīgajiem iAuto apmeklētājiem vēlas vienu ielūgumu uz izstādi "Auto 2014"?
Gribu arī pieteikties vismaz uz vienu ielūgumu.
(labāk 2)
Sveiks! Diemžēl nevar Tev uzdāvināt ielūgumu uz izstādi, jo Tev vēl ir mazs foruma reitings. Taču varu piedāvāt tos pamēģināt vinnēt šeitwww.draugiem.lv/... 
Kā redzat jau sen ir būtiski samazināts uzlecošo logu (pop-up) reklāmas mūsu interneta portālā.
Šobrīd izvērtējam iespēju no šīm uzlecošajām reklāmām atteikties vispār uz ilgāku laiku!
Kādi viedokļi? Ieteikumi?
bobcat rakstīja: es vēlētos divus. vai vēl ir iespēja?
Labi
TDIOTS rakstīja: 3 , paldies
Nu c'mon, varu 2, rīt nosūtīšu!
TDIOTS rakstīja:
iAuto rakstīja: Labi, vai vēl kāds no patstāvīgajiem iAuto apmeklētājiem vēlas vienu ielūgumu uz izstādi "Auto 2014"?
nē paldies
vienu nevajag
Iet jau uz beigām tie ielūgumi, bet Tev varu arī 2 nosūtīt. Plāno doties?
Labi, vai vēl kāds no patstāvīgajiem iAuto apmeklētājiem vēlas vienu ielūgumu uz izstādi "Auto 2014"?
Deksters rakstīja: Skaidrs. Iauto joprojām strādaa liberāl.... stila aizsardzībai. Ņuņņas rullē. Spēlējies ar lellēm un NEZVANI man vairs un neaicini reģistrēties. Klauns.
Tika dzēsti divi personīgi apvainojoši komentāri, kā reiz Tu iesāki lamāties. Ja nespēj bez tā, tad nevaru palīdzēt.
Tādas lietas iAuto netiek un netiks atbalstītas! Kā redzi, var teikt, ka visas ir zolīdas un sakarīgas diskusijas iAuto.
Ja kāds vēlas, nu ļoti savā starpā uzrakstīt kādu skarbāku vārdu, tad to lūdzu darīt atbilstošā tēmā, saglabājot diskusiju līmeni, lai tā nav jādzēš.
Sviestu var dzīt šajās diskusijās:
"NSNF lapkritī"www.iauto.lv/...
vai
"Vieta, kur izlamāties" tēmā www.iauto.lv/... 
kasinsh79 rakstīja: Iauto jābūt uzmanīgiem ar abiem augstāk komentējušiem personāžiem. Tieši savstarpēji apvainojumi un inteliģences trūkums bija galvenais iemesls portāla pamešanai uz vairākiem gadiem no manas puses. Tagad redzamas patīkamas izmaiņas, bet, lūdzu, noturiet līmeni. Iespējams, vairāk cenzējot.
P.S. Kungi, nekā personīga, bet šāda stila diskusijas ceru te vairs neieraudzīt! Domāju, man daudzi piekritīs.
Es tikai atbalstu šādu viedokli un attiecīgo diskusiju vairs neredzu!
robchix rakstīja:
Par dienesta transporta nodokli vispaar nerunaasim...
Igaunijā to jau sen piemēroja SIA autoparkiem, tā kā Latvijā darba ņēmējiem daudzus gadus bija liela priekšrocība.
Izskatās, ka būs jāorganizē viens iAuto boulinga turnīrs, lai visi un visu klātienē pārrunātu.
Deksters rakstīja:
Mans koments bija pagājušā gada sakarā kad Šīris tur īdēja un vēl tagad nebija miera ,ka pag nav dabūjis.
Tas ir bik smieklīgi ņemties dēļ 6 eur.
Manas domas.
Ok, skaidrs. Bet cena, ja kas pieaugušajiem ir EUR 5,50, divi ielūgumi tātad 11 EUR
Ieejas biļešu cenas izstādes apmeklējumam:
Pieaugušajiem – EUR 5,50
Pensionāriem, skolēniem – EUR 4
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja ir bez maksas!
Ģimenes biļete – (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – EUR 14
Autostāvvieta – EUR 3
Deksters rakstīja:
Shiirs rakstīja:
iAuto rakstīja:
iAuto rakstīja:
Šodien nosūtīju pa 2 ielūgumiem uz izstādi "Auto 2014":
darklight
seaman
Kanibaals
M77
STALINS
Shiirs
ZZZZ
nomiks
Shiirs ???
ZZZZ ???
Paldies, ielugumu sanjeemu.
Atbrauc uz Màrupi,iedošu vēl 3 eur saldējumam Nu,ja jau Tev bija tā jāīd dēļ 6 eur vērtas biļetes :d
Nav nevienam te jāīd, vienkārši iAuto vecbiedriem bija jāpiesakās, kurš vēlas doties uz izstādi. Un mēs noteiktu skaitu uzdāvinājām!
kasinsh79 rakstīja: Paldies
Nu būs stimuls kļūt aktīvākam!
Pēc tādas apņemšanās, pat 2 ielūgumi uz izstādi ir jau Tavā e-pastā!