GB12 rakstīja: Protams, ka turpina. Drīz atgriezīsies pirmais, kindzulis, sviesc, kaksis u.c. ļauži un viss būs vecajās sliedēs...
Nē, nē vecajās sliedēs gan nē.
GB12 rakstīja: Protams, ka turpina. Drīz atgriezīsies pirmais, kindzulis, sviesc, kaksis u.c. ļauži un viss būs vecajās sliedēs...
Nē, nē vecajās sliedēs gan nē.
Tēma: iAuto sociālajos tīklos
Tēma: Dzelzceļa pārbrauktuves.
Deksters rakstīja: Patlaban esmu uzrakstījis MK vēstuli ar jautājumu, kāpēc Salaspilī pēc vilciena aizbraukšanas saranā gaisma nodziest tikai pēc 56 sekundēm.
Saņēmu no kancelejas atbildi, ka nosūtīts satiksmes ministrijai atbildes sagatavošanai, nu jau pagājušas 32 dienas, redzēs, ko sadzejos.
Interesanti, ko atbildēs!
PS: Ja paskatās uz IP adresēm, tad lielākā daļa no karstgalvjiem, kas neienāk iAuto ar saviem loginiem, aktīvi turpina lasīt gan ziņas, gan forumu.
Shiirs rakstīja:
Deksters rakstīja:
Nortel rakstīja:
Sapropelis rakstīja: Ritošā daļa, bremzes,riepas, dzinējs, sajūgs, ātrumkārba, gaismas gan vieglajiem auto gan busiņiem, tās un vēl daudzas problēmas var atrisināt KRT Motors Jūrmajā slokas ielā 75 (blakus CSDD). Man palīdzēja iesaku arī jums.
Un kā bija, dibens nesāp?
Eu dauni, cik es sapratu tad tu itkaa biji *******izeejies no shejienes. Ko tad atvilkies? Sip prom..
Nesāksim nu savā starpā vicoties, ir lietas, kas stāv pāri visam - iAuto
kasinsh79 rakstīja: Varu lūgt arī es?
Bieži gan neraksti, bet lai iet!
GB12 rakstīja:
iAuto rakstīja:
GB12 rakstīja: Kad man atsūtīsi?
Tu jau nepieteicies!
Kā, nepieteicos? Tu man solīji par lažu pagājušajā gadā, kad solīji un neatsūtīji. Vēl rakstīji, lai e-pastu nosūtu, ko es vakar Tev uz ipastu aizsūtīju. Ja nemaldos, jaunumu forumā...
Jā, par pagājušo gadu bija tāda lieta, divi ielūgumi jau ir Tavā e-pastā.
rolands1995 rakstīja: Reāli būtu tā kā Īrijā-ar stāža palielināšanos drīkst pirkt auto ar lielāku tilpumu.
Viņiem līdz 3.gadus lielam stāžam ir atļuts braukt ar auto kuram tilpums nepārsniedz 2.0.
LV arī vajadzētu kaut ko tādu...
Un ar 1.6 nenosistos? Problēma jau ir pilnīgā nihilismā, ka pat neapzinās iespējamo seku nopietnību
rolands1995 rakstīja: ir iespēja vel dabut ?
Var šeit piedalīties konkursāwww.draugiem.lv/... ![]()
Tā devām mūsu iAuto vecbiedriem!
iAuto rakstīja:
Šodien nosūtīju pa 2 ielūgumiem uz izstādi "Auto 2014":
darklight
seaman
Kanibaals
M77
STALINS
Shiirs
ZZZZ
nomiks
Shiirs ???
ZZZZ ???
Kanibaals rakstīja: Paldies, ielūgums saņemts un pavairots.
Pavairots
? Kodu ieskaitīs pirmajam, kurš ieradīsies izstādē.
Paldies visiem aktīvajiem iAuto foruma apmeklētājiem!
Šodien nosūtīju pa 2 ielūgumiem uz izstādi "Auto 2014":
darklight
seaman
Kanibaals
M77
STALINS
Shiirs
ZZZZ
nomiks
Vairāk par izstādi šeitwww.iauto.lv/... ![]()
Paldies par aktivitāti!
Tēma: Pāreja uz vasaras laiku
Bucefals rakstīja: Lasīju, ka Latvijai ir piemērotāks tieši tā saucamais "vasaras laiks", kurš ir bijis sākotnējais, ko pierādot Rīgas pilī atrodamais saules pulkstenis.
Par šo es arī domāju, kāpēc jāpāriet uz ziemas laiku!
Tēma: Pāreja uz vasaras laiku
"Jau ziņots, ka divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju neatbalsta praksi pavasarī pāriet uz vasaras laiku un rudenī atgriezties Latvijas laika joslā, liecina Ekonomikas ministrijas veiktā aptauja.
Kopumā aptaujā viedokli pauda 6244 respondenti, no kuriem 3418 respondenti uz jautājumu "Vai Jūs esat apmierināti ar esošo praksi Latvijā un Eiropā pavasarī vienoti pāriet uz vasaras laiku un rudenī atgriezties savā laika joslā?" atbildēja, ka ir ļoti neapmierināti, 1299 - neapmierināti, 239 - ne apmierināti, ne neapmierināti, 371 - apmierināts, 909 - ļoti apmierināti, un astoņi respondenti nevarēja paust skaidru atbildi (nezina)."
1) es par šādu aptauju neko nebiju dzirdējis
2) atceros, ka vienu gadu Latvija negrieza tos pulksteņus un atceros, ka ļoti pietrūka gaišo vakaru. Es noteikti atbalstu pāreju uz vasaras laiku, žēl, ka tādi aptaujas rezultāti no Latvijas.
Ko pārējie par to saka?
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Ja nu kāds ir GOOGLE+ cienītājs, tad iAuto lapa ir šeitplus.google.com/... ![]()
vēl iAuto jaunākās ziņas ir
Draugiem.lvwww.draugiem.lv/... ![]()
Facebook.comwww.facebook.com/... ![]()
Twitter.comtwitter.com/... ![]()
msh rakstīja: Izklausās ka tev nav īsti sajēga par ko tu runā. Tas motors to mašīnu līdz 140-160 spēj iekustināt ar vienu pašu vadītāju, un tā vismaz kādu 3 kilometru distance ir liela problēma - nav šaubu ka sešus iekustināt ir stipri grūtāk - uz taisnas šosejas no kalniņa lejā pēc pieciem kilometriem tie 160 varbūt būtu. Nerunājot par to ka liekas ka tu nekad neesi vadījis pilnu vai pārslogotu mašīnu - svars mašīnu nospiež uz leju, samazinot atlikušo piekares gājienu un palielinot saķeri.
Didzim gan ir stipri vairāk nekā sajēga. Tāpēc būtu labi, ja sarunas gaitā turēt viņam līdz!
kalfonso rakstīja: ir sanācis 3 izmēģināt - secinājums - pa lēto (~70eur robežās) neko labu dabūt nevar
vai nu ir bilde ok, bet kodeks tāds, ka neko nevari ar viņu pēc tam darīt, un stiprinās bezjēdzīgi. un pie loop nedarbojas video saglabāšanas funkcija.
vai arī stiprinās forši, dienasgaismā bilde daudzmaz ok, arī locks darbojas
bet tiklīdz sākas mijkrēslis, tā tumša bilde
telefonam mīnuss tāds, ka leņķis šaurs. un jākar logā, kas savukārt redzamību ierobežo.
nesaprotu tos, kas 10 collu navigāciju iekar logā acu augstumā - kāds gājējs īzī aiz tā verķa pazūd.
bet nu - ideālu risinājumu videoreg neesmu atradis.
perfekti būtu gopro logā
Gopro mums ir!
aansis rakstīja:
iAuto rakstīja: Viens no risinājumiem varētu būt, ka tiek noteikta arī pasažieru atbildību smagu CSN pārkāpumu gadījumos.
Nosakot smagu pārkāpuma, piemēram, ja autovadītājs brauc alkohola reibumā virs 1 promiles, 1,5 utt arī pasažierim var piemērot sodu 500 EUR utt. Cik un par kādu pārkāpumu jau ir detaļas.
Tas nebūtu efektīvi no soda piemērošanas viedokļa, bet galvenais tieši no preventīvā viedokļa.
Līdzbraucējs(i) būs spiests sākt domāt vai braukt ar šo auto, vai ņemt nost atslēgas un neļaut vispār braukt.
Līdzīgi var ar ātrumu, kuru nu gan līdzbraucēj var kontrolēt. Ja ātrums, piemēram, ir 50km/h virs atļautā arī līdzbraucējam var piemērot sodu.
Domāju, ka šo ideju ir vērts apdomāt!
Tiešām?! Atvaino, bet visos šajos negadījumos līdzbraucēji jau saņēma bargāko iespējamo sodu. Vai šāda soda saņemšanas iespējamība motivēja līdzbraucējus atturēt vadītāju no pārkāpuma? Ak nē - administratīvais naudassods noteikti ir motivējošāks, nekā nāvessods...
Es jau par šo izteicos, tas nestrādā, mēs taču ikdienā par to nedomājam
Sāk kļūt karsts: ASV uz Latviju sūtīs vairākus tūkstošus karavīru, vēsta laikrakstswww.delfi.lv/... ![]()
Lai cik tas skarbi nebūtu un visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem, bet diemžēl par pārkāpumiem ir bijis vissmagākais soda mērs.
Līdz ar to ne redari, ne policija, ne pat cietumsods te nelīdzētu. Ir bijuši vairāki ilgtemiņa priekšlikumi par apmācību, eksāmeniem utt. Tas ir labi un pareizi.
Šādas āvārijas būs, bet jācenšās ir mazināt tik daudzskaitlīgu bojā gājušo skaits vienā negadījumā. Automobilī vispār nedrīkst atrasties 6 cilvēki un te Tev. Tēmas ideja ir kā mazināt iespējamo upuru skaitu, ja vadītājs visam liek mīksto, kā tas ir bijis šajos gadījumos. Tāpēc arī vēršu uzmanību uz to, kā palielināt pārējo iesaistīto cilvēku atbildības.
DidzisKalnietis rakstīja: nevienam nenāk prātā sēsties pie stūres dzērušam, jo - pilnīgi visus "masu pasākumus" ļoti rūpīgi uzrauga policija (!!!)
Šis ir reāls, izpildāms un labs priekšlikums.
Īstenībā tiešām neatceros nevienu policijas reidu ap masu pasākumiem. Par to pašu Līgo pārbaudes ir 22 un no 25. Jūnija. 23 un 24 ahoi!
torkjis rakstīja:
iAuto rakstīja: Aizrādīt, norādīt par pārkāpumu.
Bet tiesu praksē varētu būt grūti pierādīt, ka šādas darbības ir vai nav veiktas
Tieši tā. Un tad kāda jēga pieņemt, pat tikai apspriest, likumu, kura pielietošanas iespējas jau saknē ir apšaubāmas?
Labi, ātrumu pagaidām atmetam, paliekam pie pasažieru līdzatbildības, ja vadītājs ir dzēris (pamatīgi)