Aizrādīt, norādīt par pārkāpumu.
Bet tiesu praksē varētu būt grūti pierādīt, ka šādas darbības ir vai nav veiktas
Aizrādīt, norādīt par pārkāpumu.
Bet tiesu praksē varētu būt grūti pierādīt, ka šādas darbības ir vai nav veiktas
Viens no risinājumiem varētu būt, ka tiek noteikta arī pasažieru atbildību smagu CSN pārkāpumu gadījumos.
Nosakot smagu pārkāpuma, piemēram, ja autovadītājs brauc alkohola reibumā virs 1 promiles, 1,5 utt arī pasažierim var piemērot sodu 500 EUR utt. Cik un par kādu pārkāpumu jau ir detaļas.
Tas nebūtu efektīvi no soda piemērošanas viedokļa, bet galvenais tieši no preventīvā viedokļa.
Līdzbraucējs(i) būs spiests sākt domāt vai braukt ar šo auto, vai ņemt nost atslēgas un neļaut vispār braukt.
Līdzīgi var ar ātrumu, kuru nu gan līdzbraucēj var kontrolēt. Ja ātrums, piemēram, ir 50km/h virs atļautā arī līdzbraucējam var piemērot sodu.
Domāju, ka šo ideju ir vērts apdomāt!
25.03.2014.
Naktī Jūrmalā autoavārijā gājuši bojā četri cilvēki (+foto)
Bojā gājuši 1991., 1992., 1993. un 1994. gadā dzimuši jaunieši.
22.03.2014.
Stendē uz dzelzceļa pārbrauktuves vilciena un automašīnas sadursme prasa divu jauniešu upurus
Bojā gājušo dzimšanas gadi: 1996, 1995.
11.03.2014.
Vidzemē gājuši bojā seši cilvēki(+ video)
www.iauto.lv/pie-stures/avarijas/16839-papildinats-12-03-vidzeme-gajusi-boja-sesi-jauniesi-video
Bojā gājušo dzimšanas gadi: 1990, 1995, 1986, 1974, 1996, 1995

Tēma: BMW pa grāvjiem vien
iAuto ir vairākas fotogrāfijas no notikumu vietas šeitwww.iauto.lv/... ![]()

janitis26 rakstīja: Renault Laguna2. 2001 gada.
Brālim bija un par 1100 LVL pārdeva, pirms tam gan ielika 600LVL remontā, lai izietu apskati!
Tēma: iAuto portāla jaunumi
M77 rakstīja:
iAuto rakstīja: Ir pieejama jaunā iOS iAuot.lv aplikācija priekš iPhone. Te tā iritunes.apple.com/...
Tiešām iAuot.lv?
Kad būs postu rediģēšanas iespēja?
Jau vairākus mēnešus no pagājušā gada notiek darbs pie jaunās foruma platformas. Tajā rediģēšanas funkcija ir paredzēta. Vecajā platformā papildus programmēšana netiek plānota.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Ir pieejama jaunā iOS iAuot.lv aplikācija priekš iPhone. Te tā iritunes.apple.com/... ![]()
iAuto rakstīja: iAuto forumā var pievienot VIDEO un FOTO.
Lai ievietotu VIDEO, raksti:
[video][/video]
Lai ievietotu FOTO, raksti:
[img][/img]
Ekskluzīvs piedāvājums īstajiem iAuto foruma lietotājiem atjaunot savu veco vai vēlamo lietotājvārdu!
Ja interesē, lūdzu rakstīt mums uz iAuto @ iAuto .lv
anonimikis rakstīja:
iAuto rakstīja: Tuvākajās dienā ābola lietotājiem būs pieejama arī iAuto.lv aplikācija.
normāliem telefoniem nebūs?
Būs arī Android (normāliem) tālruņiem
anonimikis rakstīja: ābola lietotājs ir tik dumjš, ka pat auto mazgāšanu jāveic pēc atgādinājuma? vizuāli nespēj novērtēt ?
Tas ir liels darbs, kas izdarīts. kāpēc uzreiz jānoliek???
Autoram paldies par info!
Tuvākajās dienā ābola lietotājiem būs pieejama arī iAuto.lv aplikācija.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Deksters rakstīja:
iAuto rakstīja:
TDIOTS rakstīja:
iAuto rakstīja: Te viens ekrānšāviņš no iAuto unikālo lietotāju apmeklējuma pēc Gemius Traffic statistikas. 2013 gads bija diezgan aktīvs, bet šogad un jau martā strādājam pie tā, lai sasniegtu 100 000 lietotājus mēnesī!
nez vai bez Srāķkeža un Simar3,14mja izdosies
Piedod par jautājumu, bet kas tie ir?
Tas bija par Deksteru un Pirmo.
Piedodama ir nezināšana
Skaidrs
Tēma: iAuto portāla jaunumi
TDIOTS rakstīja:
iAuto rakstīja: Te viens ekrānšāviņš no iAuto unikālo lietotāju apmeklējuma pēc Gemius Traffic statistikas. 2013 gads bija diezgan aktīvs, bet šogad un jau martā strādājam pie tā, lai sasniegtu 100 000 lietotājus mēnesī!
nez vai bez Srāķkeža un Simar3,14mja izdosies
Piedod par jautājumu, bet kas tie ir?
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Te viens ekrānšāviņš no iAuto unikālo lietotāju apmeklējuma pēc Gemius Traffic statistikas. 2013 gads bija diezgan aktīvs, bet šogad un jau martā strādājam pie tā, lai sasniegtu 100 000 lietotājus mēnesī!
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Motoru sporta kalendārs tagad arī ar MOTO sacensībāmwww.iauto.lv/... ![]()
Tēma: iAuto portāla jaunumi
andzins1111 rakstīja: Google iAuto e-pastus atpazīst kā spam-u, tā kā man ir divas pasta kastītes, un no vienas viss pasts automātiski pārsūtās uz pirmo, tad es nemaz to i-Auto e-pastus kas bija ievietoti spam listē neredzēju.
Paldies par info
Tēma: iAuto portāla jaunumi
mj_defender rakstīja: Vai ir kādi (kaut kur vienkopus izlasāmi) "iAuto foruma lietošanas noteikumi"?
jā, pie reģistrēšanās
Robertts rakstīja: Man jautajums.
Man uz draugiem atnaca vestuli ar tematu-
Sveiks!
Apsveicu Tevi ar uzvaru iauto.lv "Rallijs Sarma 2014" konkursā
Tu iegūsti 2 ielūgumus uz gaidāmo izstādi "Auto 2014" Ķīpsalā.
Lūdzu, uzraksti mums uz iauto @ iauto.lv ar norādi "draugiem.lv konkurss" lai saņemtu sīkāku informāciju, kā saņemt biļetes.
Veiksmīgu dienu!
Vai tas varetu but iespejams un ja ja tad kur man kas jasūta????
Sveiks!
Viss pareizi!
Izkopēju no tava ieraksta: "Lūdzu, uzraksti mums uz iauto @ iauto.lv ar norādi "draugiem.lv konkurss" lai saņemtu sīkāku informāciju, kā saņemt biļetes."
Tā arī jādara
Balva gan Tev būs cita, jo Sarmu atcēla!
Tēma: iAuto portāla jaunumi
GB12 rakstīja: Es, piemēram, vadoņa vai sviesta vietā droši vien par to tikai uzvilktos. Ja cilvēki vairs neapmeklē iauto, tam ir kaut kāds iemesls. Un lieki e-pasti var tikai kaitināt. Līdzīgi kā man ir ar vienotības reklāmas bukletu "ir". Savā laikā kaut kādu iemeslu dēļ biju ielogojies, kad sapratu, uz kuru pusi tie skribenti velk savu deķīti, pārstāju tur iet, bet spami nāk tik un tā.
Tā varētu būt un par to es atvainojos attiecīgajiem lietotājiem. Bet diemžēl manuāli iziet cauri 15 000 datubāzei nav reāli. Tāpēc izmantojam profesionālu servisu, kuri nodrošina izsūtīšanu, monitoringu un atjaunināšanu
Visi, kas atrakstīsies no e-pasta ziņojumiem, tos vairāk nesaņems.
Bet par vadoni grūti komentēt, ja par komentāru, kurš ir ar rupjībām un tas tiek dzēsts var apvainoties... tad es nevaru palīdzēt. Bet kaut kāds restarts bija vajadzīgs un tas ir noticis. Vakar, piemēram, pēc Gemius Traffic iAuto ienāca pāri par 3 900 unikālo lietotāju!
ZZZZ rakstīja: Labdien iAuto. Ļoti vēlētos nokļūt izstādē, ja vēl iespējams kāds ielūguma gabaliņš būtu ļoti pateicīgs ! Apsolos apmeklēt iAuto arī turpmāk un aktīvāk!
To es saprotu, divi ielūgumi Tev ir no iAuto!
Tēma: iAuto portāla jaunumi
GB12 rakstīja: Viņi jau apbižojās par vārda brīvības kā demokrātijas pamatizpausmes ierobežošanu...
viss štokos!
Tagad visiem būtu bijis jābūt saņēmušiem, labprāt dzirdēti ir vai nav saņemts, kas patika un kas nē.
Lai gan mūs ikdienas apmeklētājiem e-pastā nekādu jaunumu nebija, tā īsi par galveno un lielais ziņu tops.
Vēlāk plānojam nedēļas topu sūtīt un dažus analītiskos rakstus, kuriem gribam pievērst lielāku uzmanību.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Šodien izsūtīsim visiem iAuto lietotājiem iknedēļas e-pastu ar TOP ziņām. Ceru, ka te parādīsies sen neredzēti, bet agrāk ļoti aktīvi iAuto.lv diskusiju dalībnieki ...
STALINS rakstīja: Ja vēl dabūjami, tad piesakos.
Jā paspēji uz pēdējo piekto pārīti!
Stalins būs 2 ielūgumi no mums