Shiirs rakstīja: Nepiesakos, jo pagajusogad arii tika apsolits ielugums. Bet ielugums uz epastu atnaca izstades dienas pecpusdienaa, kad es jau biju celaa no izstades uz maajaam.
Piedod, visu koordinējot bija nobīdes. Varēji ielūguma kodu pārsūtīt draugiem
Kompensācijai Shiirs, ja vēlies nedēļu pirms izstādes varu nosūtīt šī gada Auto izstādes ielūgumus - 2gb
Kanibaals + 2 ielūgumi
M77 arī + 2 ielūgumi
Tie būs elektroniski un nedēļu pirms izstādes nosūtīšu uz epastiem.
PS: varam uztaisī arī atsevišķu iAuto stendu izstādē, bet gadu atpakaļ interesenti no foruma nepieteicās!
Forši, tad darklight un seaman katram pa diviem ielūgumiem uz auto izstādi
Tā kā iAuto pastarpināti, kā oficiālais sadarbības patrneris piedalīsies auto izstādē "Latvijas Gada auto 2015" stendā, mums būs daži ielūgumi.
Arī šogad vēlamies tos uzdāvināt mūsu patstāvīgajiem apmeklētājiem!
Sāksim ar to, ka 2 ielūgumus uz izstādi saņems pirmie 5 (izņemot GB12, kuram 2 ielūgumu jau ir rezervēti), kas izteiks šādu vēlmi šajā foruma tēmā - garantētā balva.
Sarma atcelta! Bet balvu tomēr esam sagādājuši - izlozēsim 2 ielūgumus uz Auto 2014 izstādi Ķīpsalā!
aansis rakstīja:
iAuto rakstīja:
Visam savs laiks, būs arī intervija. Bet lai nu ko, pārmest iAuto analītisks rakstu trūkumu ir nekorekti.
Kurš to pārmet?
Es tikai izteicu savas domas par faktu, ka tiek publicēts naidu kurinošs viedoklis. Jā, protams, šeit nerunājam par rasu, reliģisko u.tml. naidu, ko aizliedz krimināllikums. Bet raksts faktiski aicina uz to, kas notiek mūsu austrumu kaimiņzemēs - savstarpēju izrēķināšanos uz ceļa!
Neko citu subjektīvs, agresīvs un CSN noliedzošs viedoklis nevar panākt!
šito protams nedrīkst darīt - izrēķināšanos uz ceļa!
bet pēc sarunas ar Vernonu vairākas lietas viņš pareizi saka, tās tikai vajag sakarīgi noformulēt. Jaunndēļ vajadzētu realizēt. Tagad jāpabeidz jaunā iAuto foruma platforma, kas pārsniedz gan laika, gan līdzekļu robežas - jau sen.
aansis rakstīja:
iAuto rakstīja:
aansis rakstīja:
iAuto rakstīja: Vakar bija gara saruna ar Vernonu! Taps raksts un vēlāk pat rakstu sērija...
Cerams, ka rakstu gatavos kāds, kurš spēj no Vernona teiktā izlobīt to būtisko patiesības daļu, ko šis kungs cenšas pasniegt visnotaļ dīvainā veidā un vienvirziena skatījumā
Vienvirziena skatījums ir plaši izplatīta parādība. Tas, ka mēs publicējam napliecina, ka mēs tam poekrītam. Tā kā, ja kādam ir ko teikt droši var sūtīt rakstu mums uz iAuto @ iAuto.lv .
Tas ko mēs atbalstām ir diskusija par šo tēmu.
Kārtējais pierādījums mūsu žurnālistikas līmenim? Tā vietā, lai saprātīgā veidā sagatavotu analītisku rakstu, pamatojoties uz to viedokļa daļu, kas tiešām ir būtiska, tādejādi dodot savu ieguldījumu satiksmes drošības uzlabošanā, tiek publicēts visnotaļ murgains savārstījums, kas rada vien pretrakciju un nevēlēšanos vispār uzklausīt šādu viedokli.
Visam savs laiks, būs arī intervija. Bet lai nu ko, pārmest iAuto analītisks rakstu trūkumu ir nekorekti.
aansis rakstīja:
iAuto rakstīja: Vakar bija gara saruna ar Vernonu! Taps raksts un vēlāk pat rakstu sērija...
Cerams, ka rakstu gatavos kāds, kurš spēj no Vernona teiktā izlobīt to būtisko patiesības daļu, ko šis kungs cenšas pasniegt visnotaļ dīvainā veidā un vienvirziena skatījumā
Vienvirziena skatījums ir plaši izplatīta parādība. Tas, ka mēs publicējam napliecina, ka mēs tam poekrītam. Tā kā, ja kādam ir ko teikt droši var sūtīt rakstu mums uz iAuto @ iAuto.lv .
Tas ko mēs atbalstām ir diskusija par šo tēmu.
Lūk Vernona viedokliswww.iauto.lv/... 
Vakar bija gara saruna ar Vernonu! Taps raksts un vēlāk pat rakstu sērija...
GB12 rakstīja:
seaman rakstīja: ādas ķebļi bez apsildes ir francijas standarts!
Ne tikai Francijas... arī beļģi, itāļi utt. nesilda sēkliniekus. Vispār, no medicīniskā viedokļa tas esot kaitīgi attiecīgajam orgānam...
No Itālijas ir riskanti pirkt auto, iedod papīra lapeli un nezini vai reģistrējot Latvijā, auto būs izsludināts jau meklēšanā.
darklight rakstīja: Būs dubļu gonka
Pagaidām izlozē piedalās 1 pretendents
izskatās cerīgi!
Bams rakstīja:
briedisunrepshe rakstīja:
Ja laipni palūgtu LDzam un ja RS vēlētos kārtību, tad arī varētu uztaisīt autobusu grafikus, kurus pilnībā neietekmē pārbrauktuvju esamība vai neesamība.
Es arī kādreiz tādām lietām naivi ticēju
Apsveicu Bams ar 6 000 ierakstu šajā foruma tēmā!
Par 1)
Var būt drošs, ja auto braukts Latvijā, ja ievests, tad nav nekādas atšķirības, kur pērc. Dīleris ievestam auto tik daudz, cik reģistrēts sistēmā un ko kompis izmet.
Vācijā tagad maz pērk auto, vairāk Beļģija un Holande. Mēdz būt arī Francija, bet tur aprīkojums pieklibo, kaut vai apsilde.
Mēs arī vedam auto uz pasūtījuma
iAuto @ iAuto.lv
Miers ar to valodu, uzraksti, kas beigās bija
Pēc būtības vajadzēja būt, ka ievietojot jaunu lampiņu (ir runa par lampiņu ar kvēldiegu, protams, pareizu) sistēmai, kas atbild par apgaismojumu bija automātiski tā jāaktivizē. Kļūdu vēsture mašīnā palika. Ja tas nenotiek, tad ir kāds paliekošais defekts, kurš var būt arī izsaukts pie pārslodzes (saprotam lampiņas izdegšanas). Var būt arī, ka ir nostrādājis drošinātājs šajā ķēdē.
Ir atjaunota informācija iAuto Sporta notikumu kalendārāwww.iauto.lv/... 
Vai viss galvenais ir?
Ja pietrūkt, droši var pievienots pats un es apstiprināšu!
Ja interesē par eļļām no teorētiskā skata punktawww.iauto.lv/... 
Maija_Eskuella rakstīja: Tā jau pozitīvi, bet kautkādu resaizošanu vajadzētu ieviest...
Paldies par norādi, tagad ir salabots!
Dienas ziņas pārskatu šajā RSS portālā, var adoptēt izvietojumu pēc savām vēlmēm.
10minutes.lv/
Biju pārsteigts atrodot šo forumu. Interesanta diskusija, ir vērts izlasīt.
anonimikis rakstīja: tas nav pareizi. kāda var būt pieredze no 3 nedēļu auto ekspluatācijas? vajadzēja minimālo vismaz 1 gada termiņu.
nu jau piecas nedēļas sanāk
bet tur nebija arī daži agrāki gadi, tā kā tagad ir
ja ir vēl kādas lietas, kas čakarē, droši liekam iekšā šajā tēmā, visu nevaram izķert.
iAuto lasītāju pieredze par saviem auto
Tagad var pielikt atsauksmes arī par jaunākiem automobiļiem (arī 2014 gada izlaiduma, ja kādam ir nullīte
www.iauto.lv/... 
Prieks, ka daudzi ir novērtējuši mūs komentēšanas iespējas kā atkāpi uz atbildēm un komentāru vērtēšanu.
Veicām nelielu izmaiņu pie atkāpēm, lai nekropļotu dizainu, proti, tās neiet tālāk par piekto līmeni. Atbildēt var un diskusija ir hronoloģiska, bet vizuāli vairs neatkāpjas uz labo pusi.