Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Shiirs rakstīja: Nepiesakos, jo pagajusogad arii tika apsolits ielugums. Bet ielugums uz epastu atnaca izstades dienas pecpusdienaa, kad es jau biju celaa no izstades uz maajaam.

Piedod, visu koordinējot bija nobīdes. Varēji ielūguma kodu pārsūtīt draugiem

Kompensācijai Shiirs, ja vēlies nedēļu pirms izstādes varu nosūtīt šī gada Auto izstādes ielūgumus - 2gb

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Kanibaals + 2 ielūgumi

M77 arī + 2 ielūgumi

Tie būs elektroniski un nedēļu pirms izstādes nosūtīšu uz epastiem.

PS: varam uztaisī arī atsevišķu iAuto stendu izstādē, bet gadu atpakaļ interesenti no foruma nepieteicās!

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Forši, tad darklight un seaman katram pa diviem ielūgumiem uz auto izstādi

Tēma: Izstāde Auto 2014 Ķīpsalā

Tā kā iAuto pastarpināti, kā oficiālais sadarbības patrneris piedalīsies auto izstādē "Latvijas Gada auto 2015" stendā, mums būs daži ielūgumi.

Arī šogad vēlamies tos uzdāvināt mūsu patstāvīgajiem apmeklētājiem!

Sāksim ar to, ka 2 ielūgumus uz izstādi saņems pirmie 5 (izņemot GB12, kuram 2 ielūgumu jau ir rezervēti), kas izteiks šādu vēlmi šajā foruma tēmā - garantētā balva.

Tēma: Rallijs "Sarma 2014"

Sarma atcelta! Bet balvu tomēr esam sagādājuši - izlozēsim 2 ielūgumus uz Auto 2014 izstādi Ķīpsalā!

Tēma: Vernons un distance

aansis rakstīja:

iAuto rakstīja:

Visam savs laiks, būs arī intervija. Bet lai nu ko, pārmest iAuto analītisks rakstu trūkumu ir nekorekti.

Kurš to pārmet?

Es tikai izteicu savas domas par faktu, ka tiek publicēts naidu kurinošs viedoklis. Jā, protams, šeit nerunājam par rasu, reliģisko u.tml. naidu, ko aizliedz krimināllikums. Bet raksts faktiski aicina uz to, kas notiek mūsu austrumu kaimiņzemēs - savstarpēju izrēķināšanos uz ceļa!

Neko citu subjektīvs, agresīvs un CSN noliedzošs viedoklis nevar panākt!

šito protams nedrīkst darīt - izrēķināšanos uz ceļa!

bet pēc sarunas ar Vernonu vairākas lietas viņš pareizi saka, tās tikai vajag sakarīgi noformulēt. Jaunndēļ vajadzētu realizēt. Tagad jāpabeidz jaunā iAuto foruma platforma, kas pārsniedz gan laika, gan līdzekļu robežas - jau sen.

Tēma: Vernons un distance

aansis rakstīja:

iAuto rakstīja:

aansis rakstīja:

iAuto rakstīja: Vakar bija gara saruna ar Vernonu! Taps raksts un vēlāk pat rakstu sērija...

Cerams, ka rakstu gatavos kāds, kurš spēj no Vernona teiktā izlobīt to būtisko patiesības daļu, ko šis kungs cenšas pasniegt visnotaļ dīvainā veidā un vienvirziena skatījumā

Vienvirziena skatījums ir plaši izplatīta parādība. Tas, ka mēs publicējam napliecina, ka mēs tam poekrītam. Tā kā, ja kādam ir ko teikt droši var sūtīt rakstu mums uz iAuto @ iAuto.lv .

Tas ko mēs atbalstām ir diskusija par šo tēmu.

Kārtējais pierādījums mūsu žurnālistikas līmenim? Tā vietā, lai saprātīgā veidā sagatavotu analītisku rakstu, pamatojoties uz to viedokļa daļu, kas tiešām ir būtiska, tādejādi dodot savu ieguldījumu satiksmes drošības uzlabošanā, tiek publicēts visnotaļ murgains savārstījums, kas rada vien pretrakciju un nevēlēšanos vispār uzklausīt šādu viedokli.

Visam savs laiks, būs arī intervija. Bet lai nu ko, pārmest iAuto analītisks rakstu trūkumu ir nekorekti.

Tēma: Vernons un distance

aansis rakstīja:

iAuto rakstīja: Vakar bija gara saruna ar Vernonu! Taps raksts un vēlāk pat rakstu sērija...

Cerams, ka rakstu gatavos kāds, kurš spēj no Vernona teiktā izlobīt to būtisko patiesības daļu, ko šis kungs cenšas pasniegt visnotaļ dīvainā veidā un vienvirziena skatījumā

Vienvirziena skatījums ir plaši izplatīta parādība. Tas, ka mēs publicējam napliecina, ka mēs tam poekrītam. Tā kā, ja kādam ir ko teikt droši var sūtīt rakstu mums uz iAuto @ iAuto.lv .

Tas ko mēs atbalstām ir diskusija par šo tēmu.

Tēma: Vernons un distance

Lūk Vernona viedokliswww.iauto.lv/...

Tēma: Vernons un distance

Vakar bija gara saruna ar Vernonu! Taps raksts un vēlāk pat rakstu sērija...

Tēma: Auto no Vācijas sev.

GB12 rakstīja:

seaman rakstīja: ādas ķebļi bez apsildes ir francijas standarts!

Ne tikai Francijas... arī beļģi, itāļi utt. nesilda sēkliniekus. Vispār, no medicīniskā viedokļa tas esot kaitīgi attiecīgajam orgānam...

No Itālijas ir riskanti pirkt auto, iedod papīra lapeli un nezini vai reģistrējot Latvijā, auto būs izsludināts jau meklēšanā.

Tēma: Rallijs "Sarma 2014"

darklight rakstīja: Būs dubļu gonka

Pagaidām izlozē piedalās 1 pretendents izskatās cerīgi!

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Bams rakstīja:

briedisunrepshe rakstīja:

Ja laipni palūgtu LDzam un ja RS vēlētos kārtību, tad arī varētu uztaisīt autobusu grafikus, kurus pilnībā neietekmē pārbrauktuvju esamība vai neesamība.

Es arī kādreiz tādām lietām naivi ticēju

Apsveicu Bams ar 6 000 ierakstu šajā foruma tēmā!

Tēma: Auto no Vācijas sev.

Par 1)

Var būt drošs, ja auto braukts Latvijā, ja ievests, tad nav nekādas atšķirības, kur pērc. Dīleris ievestam auto tik daudz, cik reģistrēts sistēmā un ko kompis izmet.

Vācijā tagad maz pērk auto, vairāk Beļģija un Holande. Mēdz būt arī Francija, bet tur aprīkojums pieklibo, kaut vai apsilde.

Tēma: Auto no Vācijas sev.

Mēs arī vedam auto uz pasūtījuma

iAuto @ iAuto.lv

Tēma: Mercedes c200 - izspiežot sajugu ir tā ka nevar ielikt pārnesumā un pedālis neatnāk atpaka

Miers ar to valodu, uzraksti, kas beigās bija

Tēma: xc60

Pēc būtības vajadzēja būt, ka ievietojot jaunu lampiņu (ir runa par lampiņu ar kvēldiegu, protams, pareizu) sistēmai, kas atbild par apgaismojumu bija automātiski tā jāaktivizē. Kļūdu vēsture mašīnā palika. Ja tas nenotiek, tad ir kāds paliekošais defekts, kurš var būt arī izsaukts pie pārslodzes (saprotam lampiņas izdegšanas). Var būt arī, ka ir nostrādājis drošinātājs šajā ķēdē.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Ir atjaunota informācija iAuto Sporta notikumu kalendārāwww.iauto.lv/...

Vai viss galvenais ir?

Ja pietrūkt, droši var pievienots pats un es apstiprināšu!

Tēma: Eļļas

Ja interesē par eļļām no teorētiskā skata punktawww.iauto.lv/...

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Maija_Eskuella rakstīja: Tā jau pozitīvi, bet kautkādu resaizošanu vajadzētu ieviest...

Paldies par norādi, tagad ir salabots!

Tēma: Kādas mājaslapas apmeklē Tu?

Dienas ziņas pārskatu šajā RSS portālā, var adoptēt izvietojumu pēc savām vēlmēm.

10minutes.lv/

Tēma: Kādu auto izvēlēties?

Biju pārsteigts atrodot šo forumu. Interesanta diskusija, ir vērts izlasīt.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

anonimikis rakstīja: tas nav pareizi. kāda var būt pieredze no 3 nedēļu auto ekspluatācijas? vajadzēja minimālo vismaz 1 gada termiņu.

nu jau piecas nedēļas sanāk

bet tur nebija arī daži agrāki gadi, tā kā tagad ir

ja ir vēl kādas lietas, kas čakarē, droši liekam iekšā šajā tēmā, visu nevaram izķert.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

iAuto lasītāju pieredze par saviem auto

Tagad var pielikt atsauksmes arī par jaunākiem automobiļiem (arī 2014 gada izlaiduma, ja kādam ir nullīte www.iauto.lv/...

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Prieks, ka daudzi ir novērtējuši mūs komentēšanas iespējas kā atkāpi uz atbildēm un komentāru vērtēšanu.

Veicām nelielu izmaiņu pie atkāpēm, lai nekropļotu dizainu, proti, tās neiet tālāk par piekto līmeni. Atbildēt var un diskusija ir hronoloģiska, bet vizuāli vairs neatkāpjas uz labo pusi.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti