iAuto rakstīja: Lūk publicētas oficiālās versijas: Valsts policija par traģēdiju Zolitūdē izvirzījusi trīs versijas, šodien pēc Krīzes vadības padomes sēdes žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.
Pirmā versija ir saistīta ar objekta projektēšanas un uzraudzības iespējamiem pārkāpumiem.
Otrā versija saistīta ar šī būvobjekta pirmās kārtas būvi
Trešā versija saistīta ar otrās kārtas būves elementiem, proti, jumta seguma papildināšanu ar dažādiem materiāliem veidojot ziemas dārzu un bērnu rotaļu laukumu. "Vai tas nebija par iemeslu pārāk lielam smagumam, kas bija uz šī jumta," par trešo versiju uzsvēra VP priekšnieks.
Internetā, kā pirmā iespējamā vājākā vieta tiek minēta metāla nesošās konstrukcijas savienojuma vieta (tieši pa vidu). Par mazu skrūvju diametrs un to skaits.
Pie tā visa ir nākusi klāt informācija, ka jumts 2011. gadā ir dedzis.
Iespējams ziedot Zolitūdes traģēdijā bojā gājušo un cietušo iekšlietu nozares darbinieku atbalstam
www.iauto.lv/... 
Ziedojumu tālrunis cietušajiem 9000 63 85 (1Ls)
Konstrukcija bija nopietna, bet ūdenim ir milzīgs smagums, ja tas netiek prom un uzsūcās melnzemē.
Lūk publicētas oficiālās versijas: Valsts policija par traģēdiju Zolitūdē izvirzījusi trīs versijas, šodien pēc Krīzes vadības padomes sēdes žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.
Pirmā versija ir saistīta ar objekta projektēšanas un uzraudzības iespējamiem pārkāpumiem.
Otrā versija saistīta ar šī būvobjekta pirmās kārtas būvi
Trešā versija saistīta ar otrās kārtas būves elementiem, proti, jumta seguma papildināšanu ar dažādiem materiāliem veidojot ziemas dārzu un bērnu rotaļu laukumu. "Vai tas nebija par iemeslu pārāk lielam smagumam, kas bija uz šī jumta," par trešo versiju uzsvēra VP priekšnieks.
Ziņas par negadījuma iemesliem ir skopas. Sākotnēji neoficiāli tika pieļauts, ka noticis gāzes katla sprādziens, taču sprādzienam līdzīgo troksni, par ko ziņoja cilvēki, visticamāk izraisīja ēkas sabrukšana. Patlaban ir aizdomas, ka traģēdiju izraisīja ēkas jumta apzaļumošanas darbi, kuru dēļ tas iebruka. Neviena no šīm versijām gan pagaidām nav oficiāli apstiprināta. Notiek izmeklēšana.
Ja jau tik precīzi skaties uz terminiem, tad par ēkas īpašnieku netiek runāts. Tā pat kā priekšmetiem ēkā nav sakara ar nelaimes gadījumu. Bet ar būvniecības, projektēšanas, galu galā uzraudzības kvalitāti ir gan problēmas. To mēs piemēram varam lieliski redzēt uz Latvijas ceļiem. Problēma ir tajā, ja nenotiek traģēdija, tad pārsvarā atbildigajām personām ir vienalga.
Vel viens jautājums ir vai jumta apzaļumošanas darbi ir klasificējami kā būvdarbi, ja jā, tad noramtīvie akti regulē, ka telpās nedrīkst atrasties apmeklētāji.
Atbilde jau ir pašā stāstā, ir problēma un tā jāatrod un jānovērš. Elektrība gan mazie miliampēri ,gan lieli ampēri nav ieraugāmi kā eļļas piles vai antifrīza piles Jūsu garāžā uz tīras itāļu flīžu grīdas. Vienīgi lielie ampēri var smirdēt pēc deguma , tas ir dikti lieli ampēri, tik cik salien iekšā akumulatorā , bet ne vairāk.
Pēc stāstītā varētu būt divi izlādes ceļi viena ar apmēram 1 ampēru strāvas un otrs varētu būt lielāks.
Te ir darbs kvalificētam elektriķim, kuram ir atbilstošs aprīkojums.
torkjis rakstīja: Pacelta veca tēma, jaunākas un aktuālākas atbīdītas tālāk. Rezultātā priekšplānā izvirzās nevienam nevajadzīgs flūds.
Un? Tad necel augšā!
Ja kādam ir kas sakām jau aizsāktā tēmā, tad tai nevajadzētu celties augšā uz pirmo vietu?
Un kam tas vajadzīgs!?
Mums ir vēl vecās sistēmas daļas, kas ir vairāk kā zem katras kritikas.
Tāpēc, ka nečakarēji lietas, bet parādīji problēmas nekur nevērsāmies, tā kā visi mierīgi, bet aizrauties arī nevajag.
Vari drīzāk palīdzēt ar programmēšanu un pats nopelnīt 6666 00 22
GB12 rakstīja: Labāk dzēsiet ārā
Varbūt tā būs jādara, jo trīs tēmās salika ziņojumus, vismaz labi, ka atbilstošās pēc satura koka.
prohid rakstīja: uzspiežot uz linka var redzēt kam domāts utt!!!
To es saprotu, bet ja vēlies, lai šo reklāmu nedzēšam ārā, pieliec lūdzu klāt informāciju, lai mūsu lietotāji var nespiežot saprast, kas tiek reklamēts.
prohid rakstīja: prohid.lv/...
kas tas tāds?
Kam?
Cik?
Ja liekat iAuto reklāmu vismaz plašāku izklāstu...
Paldies visiem 60 interneta lietotājiem, kam sanāca atrast laiku un piedalīties iAuto aptaujā par auto portāliem!
Aptauja mums vēl ir aktuāla, būtu priecīgs, ja to aizpildītu vēl vairāk mūsu portāla patstāvīgie lietotāji!
Aptauja ir tiešsaistē šeit: visidati.lv/... 
aansis rakstīja:
iAuto rakstīja:
aansis rakstīja: Kārtējā lieliskā portāla īpašnieka radītā tēma apgrozījuma celšanai?
Beidz lūdzu apmelot.
Vispār teikums, kura galā ir jautājuma zīme, ir jautājums, nevis apgalvojums. Vai šajā portālā jautājumus uzdot ir aizliegts?
Bet jāatzīst, ka sniegtā "atbilde" visnotaļ apstiprina aizdomas.
Tiešām nesaprotu, ko Tu no tādiem "aizdomu" ierakstiem gūsti. Varu apliecināt, ka tā nav taisnība, ko pierāda kaut vai vēršanās pret spameriem un rupju ierakstu dzēšanas (tā arī turpināsies) - mēs taču to nedarītu, pēc tavas "loģikas"?
Ar apmeklējumu iAuto iet ļoti labi, te Tev naktsmieram būsu apmeklējumu (visits) statistika pēc Gemius Traffic:
Friday 01.11 2 754
Saturday 02.11 2 550
Sunday 03.11 2 974
Monday 04.11 3 735
Tuesday 05.11 3 366
Wednesday 06.11 3 102
Thursday 07.11 3 015
Un foruma viens ieraksts šurp vai turp tiešām nemaina to
vēl kādu statistiku gribi redzēt?
maaro rakstīja: Kā izpaužās - ja ir bojāts apgriezienu devējs automātiskai kārbai audi a3? Kādi ir tie niķi - simtomi - kas tur notiek - raustās - nepārslēdzās? Vai var būt tā - ka pēkšņi ir lieli apgriezieni un kārba zāģē ar zemāku ātrumu un tad ar rāveinu pārlec lielākā ātrumā (pārslēgumā)??? Vai var būt pie vainas tas .... apgriezienu devējs? Vai kāda cita vaina?
Gribu sākt ar to ka gandrīz pie jebkura defekta , gan motorā gan automātiskajā kārbā to elektroniskajās vadības sistēmās parādīsies kļūdu ziņojumi.
Tā kā auto nepārprotami vairs neuzvedas kā iepriekš, tad vajadzētu sākt ar diagnostiku un darbības defektu meklēšanu un lokalizēšanu.
Vai Jūsu auto ir vainīgs kāds apgriezienu sensors( to var būt vismaz 2, neskaitot motora apgriezienu sensorus) bez detalizētas iedziļināšanās neņemos spriest, bet ātrumkārba pārslēgsies ievērojami savādāk un vairāk tas atgādinās ka motoram nepietiek jaudas. Savukārt Jūs aprakstāt arī defektu , kurš norāda par arī ātrumkārbas iespējamo mehānisko defektu… bet tas ir tikai teorētiski…
aansis rakstīja: Kārtējā lieliskā portāla īpašnieka radītā tēma apgrozījuma celšanai?
Beidz lūdzu apmelot.
Rolllix rakstīja: Ir doma sev pirkt audi a4 2001. -2003. gada sedanu ar manuālo ātrumkārbu. Neskaidrība vai ņemt dīzeli , vai benzīns/gāze. Kā ir ar remontiem?"
A 4 B6… benzīna motoru klāsts no
1.1.6 l 75 kw
2.1.8 l t urbo no 110 kw- 140 kw,
3. 2.0 l -96 kw,
4 FSI 2. 0 l- 110 kw,
5. TFSI( 2005 -2006 gads)-147 kw
6. 2,4 l -120-125 kw
7. 3.0 l-160 -162 kw
Quattro versija ir 1.8 T un 3.0 mašīnām ( vai vajag izvēle pircēja ziņā, jārēķinās ar lielāku patēriņu, labāku vadāmību, sarežģītāka konstrukcija- lielākas iespējamās remonta izmaksas)
Nebūšu oriģināls un teikšu , jo lielāka motora jauda, jo izmaksas ekspluatācijai un remontiem arī lielākas…
A4 B6 dīzeļu motori
1. 1.9 TDI 74kw
2.1.9 TDI 96 kw
3. 2.5 TDI 120 un 132 kw versijas
Quattro versija 132 kw un vienam 96 kw
2.5 motors ar BOSCH VR sūkni…”diezgan cimperlīgs motors”
1.9 PDF ( pumpis dīze) teikšu ka kārtīgs darba zirgs, bet prasa pareizu apkopi, speciālas motora eļļas.
Par auto kopumā , mašīna no Premium klases segmenta, kaut 2001-2004…
Par gāzi…ne visiem benzīna motoriem to var uzlikt vienkārši FSI, TFSI un ekonomiskie aspekti paša īpašnieka ziņā, aparatūras cenas utt
Izvēle gana plaša!
recluse rakstīja: Solīt sola bet nedeva...
Kāda buļļa pauta dēļ, lai izlasītu komentārus ir obligāti jālasa raksts? ak, pareizi, tika rakstīts, ka "Uztaisīsim, ka uzreiz var aiziet uz komentāriem" un pēcāk "Vienkārši nav tik ātri, bet būs. "
Attieksme perfekta, ka tik jaunais īpašnieks nav pats E. Repše - kā var nesolīt
Raksta turpinājulms par eļļām ir ielikts, kā redzi.
Jauno iAuto dizainu ziņām programmējām vairāk kā 6. mēnešus, tas, ka Tu ko neredzi, nenozīmē, ka tas nenotiek.
Ir prioritātes un pēc tām arī vadamies
Crankshaft rakstīja: iAuto
Šobrīd ir 45 atbildes, paldies visiem, kas jau piedalijās aptaujā www.visidati.lv/...
Lūgums veltīt 5-7. minūtes!
==============
Pilnīgi nesaprotama aptaujas organizācija, kur ir konkrēti jautājumi?
Otrs jautājums: kur palika rakstu sērija par eļļām? Viss kaut kā aprāvās pēc permās, visvispārīgākās daļas ...
Kādus jautājumus Tu gribēji redzēt?
Mums bija svarīgi saprast, ko kopumā auto portālos mūsu lietotājs meklē un kā ar šīm lietām ir iAuto. Vai jauno ziņu bloki ir pamanīti un kā tos vērtē.
Par eļļām otrā daļa būs, bet kā jau lasīji komentāros, atsauksmes bija ...
Šobrīd ir 45 atbildes, paldies visiem, kas jau piedalijās aptaujā www.visidati.lv/...
Lūgums veltīt 5-7. minūtes!
Bucefals rakstīja: Arī es vakar aizpildīju.
Labprāt gan būtu arī parakstījies.
Paldies
bobcat rakstīja:
iAuto rakstīja: Lūdzu piedalies aptaujā www.visidati.lv/...
5-7 minūtes par auto ziņām un iAuto
Darīts!
Paldies!