Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Lūdzu piedalies aptaujā www.visidati.lv/...

5-7 minūtes par auto ziņām un iAuto

Tēma: iAuto portāla jaunumi

iAuto rakstīja: Lūgums iAuto apmeklētājiem aizpildīt iAuto aptauju par auto portālu lietošanas ieradumiem. Tas mums ļaus labāk izvērtēt auto portālu lietošanas ieradumus un kuras lietas būtu jāuzlabo iAuto.lv!

Paredzamais aptaujas aizpildīšanas laiks ir līdz 7. minūtēm.

Aptauja ir šeit www.visidati.lv/...

Aptaujas rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā.

Paldies tiem, kas jau atbildēja uz aptaujas jautājumiem. Aptauja vēl ir aktuāla, lūdzu piedalīties www.visidati.lv/...

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Lūgums iAuto apmeklētājiem aizpildīt iAuto aptauju par auto portālu lietošanas ieradumiem. Tas mums ļaus labāk izvērtēt auto portālu lietošanas ieradumus un kuras lietas būtu jāuzlabo iAuto.lv!

Paredzamais aptaujas aizpildīšanas laiks ir līdz 7. minūtēm.

Aptauja ir šeit www.visidati.lv/...

Aptaujas rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Jaunākā Gemius Audience statistika par Septembri 2013:

iAuto.lv 25 560 unikālie lietotāji

whatcar.lv 19 526 unikālie lietotāji

auto24.lv 15 542 unikālie lietotāji

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

kalfonso rakstīja: "dizainu zīņām"

šitas nebūtu pietiekams iemesls beidzot ļaut rediģēt foruma postus?

Būs

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Shiirs rakstīja:

iAuto rakstīja: Tieši tā arī ir, kā pēdējos 2. komentāros!

Tas gan. Diemzhel taveja politika ir pretruna ar sho konceptu. Lietotaju viedoklis netiek njemts veeraa.

Ps. Bildes jau forumaa var pievienot?

Vēl nevar, bet varēs, ka jau rakstīju tagad strādājam pie foruma un TV. Piemēram, iAuto jauno dizainu zīņām programmēja no decembra līdz maijam. Tas ir laikietilpīgi + testēšanas.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Tieši tā arī ir, kā pēdējos 2. komentāros!

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

ursis rakstīja: tik aizmirsi pateikt ,ka TE ARĪ ATBILDI NEDABŪJA nu tāds sīkums

pilnīgi pievienojos,ka šinī sūdu bedrē nekas nenotiek.

tik iauto PAŠSLAVINĀŠNĀS,ka nu ti būs,nu tik mainīsies.

te kā shiirs teica,pašslavināšanās jeb tukš vāvuļošana !

Es nezinu, ko un kurš Tev ir solīja.... , bet augstāk uzrakstīju, kas ir izdarīts.

Piemēram, par iAuto TV projektu un forumu arī neko nesolu, bet rakstu par aktuālajiem darbiem pie kuriem notiek darbs.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Shiirs rakstīja: Nezinu ko tu te tagad betonee, bet varu pateikt vienu. Lai sho sudu bedri uzceltu nepietiks ar spama izniideeshanu un tava vaavuljoshana sāk kluut apniciiga. Progresa nav un izskataas ka nebus.

Kas ir Tavā izpratnē progress?

Mums primārais ir ziņas un ar to arī sākām:

*) Portāla dizains un navigācija - ir

*) Ziņu apjoms un kvalitāte - karru dienu no 10 līdz 20 ziņām

*) Sporta sadaļa - pilnvērtīga

*) Mobilā versija m.iauto.lv - ir

Tagad notiek darbs pie foruma un TV

Ja prioritātes mūsējās nesakrīt ar tavējam, tad nesakrīt!

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

GB12 rakstīja:

iAuto rakstīja: Tieši šādu diskusiju dēļ iAuto zaudēja daudz foruma lietotāju pāris gadus atpakaļ.

Nē, ne tāpēc. Bet tāpēc, ka tas bija vienīgais, ko te varēja lasīt. Ja būtu bijis, teiksim, esošais saturs kopā ar spamu/NSNF, tad situācija būtu bijusi daudz labāka. Vienkārši viss bija aizgājis pašplūsmā. Bet kas tad ir tagad - visādi pašuzcepti jauni niki ar tekstiem - "man pasāc raustās, ko darīt?" tb., tas pats, kas jebkurā citā forumā...

Tas nozīmē, ka cilvēki zin, kur pajautāt! Tas ir labi, ka nāk iAuto pēc atbildēm. Turklāt viens bija pat raksījis, ka citos forumos nav dabūjis atbildes.

Par pašplūsmu pilnīgi piekrītu.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

anonimikis rakstīja: te vēl kaut kas notiek?

jebkurā normālā ārzemju forumā (vai auto, tehnikas, IT tēmas ..) ir sadaļa spamam vai pamuldēšanai. Jo šo forumu dalībnieki ir cilvēki, ar tiem piemītošajām īpašībām. Un cilvēki uz forumu nāk lai komunicētu, nevis visu dienu akadēmiski spriestu par Merivas baudāmību.

Nez kāpēc mūsu mazajā valstiņā daudzos specializētajos forumos adminiem ir ienācis prātā tos padarīt par akadēmisku sterilu vidi, kurā emocijas neeksistē.

Cilvēki grib forumā tīri cilvēciski parunāties, - ja tādi šeit nav vēlami, tad forums iznīkst.

Lūk ir šāda vieta minētajām diskusijām www.iauto.lv/... brīvais temats.

NSNF jau gāja pa traku, pāris cilvēki ar vismaz 5 nikiem viens otram rakstīja vienkārši rupjības. Tieši šādu diskusiju dēļ iAuto zaudēja daudz foruma lietotāju pāris gadus atpakaļ.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

anonimikis rakstīja: forums var eksistēt ar šādiem stingriem ierobežojumiem pie viena nosacījuma - tajā ir vairāki apmaksāti pietiekami kvalificēti eksperti, kuri dienas laikā (ilgāk neviens negaida) sniedz profesionāli kompetentas atbildes uz lietotāju jautājumiem. Tad var apkarot spamu, aizliegt emociju izpausmes un iet uz tīri profesionālām diskusijām.

Par šo es pilnīgi piekrītu un tieši profesionālu cilvēku viedokļi, kas tiks attiecīgi izcelti nāks klāt iAuto forumam.

Jau drīzumā viena autoservisa vadītājs!

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Nu jau kādu laiku iAuto forums ir brīvs no lamāšanās un citu apkāšanas! Mums pašiem liekas, ka šāds lēmums bija pareizs - labāk mazāk diskusiju, bet par lietu!

Gribējām uzzināt patstāvīgo iAuto lietotāju viedokli, vai ir labāk, ka tagad SPAM diskusijas ir liegtas, vai arī mēs kļūdījāmies ar to ierobežošanu? Kādi viedokļi?

Tēma: iAuto TV

normislabs rakstīja: Es gribētu piedāvāt tēmu apskatit ko varētu plašāk par ražotāju dotajām garantijām un interpretāciju mūsu, konkrēti Latvijas servisnieku interpretāciju... Ta būtu laba tēma potenciālajiem un esošajiem spēkratu lietotājiem. Un ne tikai jauno bet arī jau transportlīdzekļu, kuri pa mūsu ceļiem nobraukuši savu gadu desmitu...

Šis ir labs priekšlikums, aicinu uzreiz pieteikties vai sūtīt reālo pieredzi par šo uz iauto @ iauto .lv

Tēma: iAuto TV

IkdienasViesis rakstīja: Par ieiešanu TV sistēmā - tā ir laba ideja. Kādreiz jau iepriekšējais iauto redaktors bija izteicis līdzīgu domu, bet kaut kas tur nesanāca. Auto jomā jau iespēju daudz, bet sakarīgu TV raidījumu latviešu valodā maz. "Zebra" jau sen sen ir izsmēlusi, arī citi raidījumi ir bez odziņas. Kā saka - vajag štukot un mēģināt tikt iekšā LNTvaiTV3.

Sāksim ar internetu. Pieredze jau ir, visi šie ir mūsu veidotie video www.youtube.com/... Aicinu pierakstīties uz jaunumiem - abonēt mūsu kanālu

Šis 4x4 video man patīk, filmējām gan pirms kāda laika bit.ly/...

Tēma: iAuto TV

Rxx rakstīja: Vajag kaut kādu spraigu šovu - Deksters vs. Šīris vs. Msh.

šitā vispār ir laba ideja

Viena no raidījuma tēmām ir par riepām - proti, ka arī salīdzinoši lētas riepas pilda savu funkciju un labi

Tēma: iAuto TV

Bet ka viesus ko aicināt, pirmo diskusiju taisīt par ceļiem, sabiedrisko transportu, ar darbiem, CSDD, drošu braukšanu uc?

Tēma: Latvijas Gada auto 2014

smaidiigais rakstīja: tāds konkurss ir vajadzīgs tikpat kā zaķim stopsignāls. Ražotāju / dīleru pīārs, un žurnaļugu iespēja pavizināties.

Konkurss kā konkurss, neviens jau nesaka, ka Tev būs jāpērk viens vai otrs auto. Piesakās jaunākie modeļi un pēc tam uzraksta + un -. Viedoklis, ko ir vērts ņemt vērā pirms pērc attiecīgo auto.

Tēma: Latvijas Gada auto 2014

GB12 rakstīja:

iAuto rakstīja:

Nāca klāt vēl viens pretendents - Toyota Corolla

Manuprāt, garām...

Nāk klāt Lexus IS!

Tēma: PrecuTirgus.lv - pērc un pārdod no A - Z

Jā!

Tēma: Latvijas Gada auto 2014

GB12 rakstīja: Man šķiet, ka gada auto ir jābūt mašīnai, kas apvieno sevī komfortu, praktiskumu, tehnoloģiskas inovācijas, kas varētu ietekmēt nozari nākotnē, plus vēl jābūt par saprātīgu cenu... Atklāti sakot, no esošajiem nevaru iedomāties nevienu, kurš varētu atbilst šiem kritērijiem... manuprāt, titulu būtu pelnījuši Note, Ampera (bet baigi dārgā), varbūt Captur.

Nāca klāt vēl viens pretendents - Toyota Corolla

Tēma: Latvijas Gada auto 2014

Chankaishi rakstīja: Tie, kas ciinaas un izciina gada auto balvu, peec manaam domaam, ir plasha pateerinja prece. Ne jau sliktas kvalitaates, bet taadi, kurus var nopirkt daudzi. Vai daudziem tas ir sapnju auto - nu zini nu! Protams, ka tai sarakstaa nevajaga superauto likt - tie faktiski nav braucamie, bet investiiciju objekts. Bet vai tie, kas vinneejushi gada balvas, ir pashi labaakie, pashi inovatiivaakie taa gada izlaiduma autinji - shaubos. Lai gan neesmu smalks autoindustrijas pazineejs, varbuut kljuudos

Par plaša patēriņa auto piekrītu, jo Gada auto ir jābūt nopērkamam. Par superauto nemaz nerunājot, arī Maserati, Jaguar nevarētu kļūt par Gada auto. Taču tie ir nopietni pretendenti nominācijās interneta balsojums (būs novembrī), dizaina auto un, protams, premium klases nominācija.

Tēma: Latvijas Gada auto 2014

Chankaishi rakstīja: Vienmeer esmu briiniijies, kaapeec deelj gada auto goda vienmeer ciinaas pashi neizteiksmiigaakie autinji? Nu neviens no nosauktajiem neliekaas pietiekoshi interesants! Pie tam tomeer milzu starpiiba starp kaut vai reno clio un jeep grandcheroki! Sienaazis pret kuili - nu kaa vinjus var saliidzinaat vai speekiem-labuma sameerot?

Kuru modeli, tad Tu vēlies redzēt sarakstā?

Ir jau arī papildus nominācijas saskaņā ar LPAA, tagad AA klasifikatoru, A, B, C, D utt klases (mini, mazā, apvidus, premium, pēdējās divas dalās vēl sīkāk)

Bet nu rezultāti arī jau ir bijuši dažādi un par neizteiksmīgumu nevaru piekrist, re:

1997 - Audi A6

1998 - Subaru Impreza

1999 - Ford Focus

2000/2001 - MB C-klase (divu gadu konkursi apvienoti)

2003 - Honda Accord

2004 - Peugeot 407

2005 - Volkswagen Passat

2006 - Ford C-Max

2007 - Nissan Qashqai

2008 - Škoda Superb

2009 - Volkswagen Golf 6

2010 - Opel Astra

2011 - Volkswagen Jetta

2013 - Volkswagen Golf 7

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Šodien iAuto 20 jaunas ziņas!

Tēma: Kurš uzvarēs F1?

Vajag, vajag te pakomentēt. Mums ir jāzin uz ko vairāk koncentrēties, lai iAuto lasīt būtu arvien interesantāk!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti