Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kurš uzvarēs F1?

Kā patīk mūsu jaunā F1 sadaļa? Ieteikumi?

Tēma: Granulu apkures katli. Par un pret.

Īstenībā pec kāda gada man ir šis jautājums būs aktuāls. Jaudu tikai vajadzētu, lai var apkurināt 400m2

Tēma: Radio ieslegsana

janitis26 rakstīja: Iesledzot radio paradas vards code. Bet neparadas ciparu ievadisana. Kada var but problema jeb ko izdarit?

Gads? Modelis?

Tēma: Lustīgus Jāņus!

Bams rakstīja: Es puisītis, tu meitiņa,

Iesim abi velēties:

Tev ir laba sārmu sile,

Man ir laba bungu vāle.

Līgo, līgo!

Tieši laikā

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Pagaidām vēl testa versija, bet aicinu iAuto lietotājus ievērtēt iAuto JAUNO mobilo versiju

m.iauto.lv/...

Tēma: Wess nepagarina BMW dīlera tiesības

Te vienas puses skaidrojums:

BMW Group Northern Europe par to kāpēc Latvijā turpmāk būs viens dīleris 2

www.iauto.lv/...

Tēma: Wess nepagarina BMW dīlera tiesības

Ko iAuto lasītāji domā par šādu BMW rīcību?

Vai un kā tas ietekmēs BMW jaunu BMW auto tirdzniecību Latvijā.

Interesantākos viedokļus publicēsim rakstā par šo tēmu!

Tēma: iAuto portāla jaunumi

iAuto rakstīja: Šodien jau ir 18 jaunas ziņas iAuto, tā kā skatot tikai jaunākās ziņas visu nevar izlasīt, tāpēc, ja interesē, kāda tēma īpaši, jāiet uz lielajām sadaļām atsevišķi:

Ziņas www.iauto.lv/...

Sports www.iauto.lv/...

Pie stūres www.iauto.lv/...

Šodien (sestdienā) iAuto portālā bija 13 jaunas ziņas. Bet no septembra mūsu komandai pievienojas vēl viens žurnālists. Būs vēl lielāka operativitāte

Tēma: Rallijs Kurzeme 2013

Būtu labi, kāds kas ir uz vietas, ieliktu šeit info, kas un kā izskatās!

Tēma: Rallijs Kurzeme 2013

Rallija Kurzeme 2013 karte un starta laiki šeit www.iauto.lv/...

Tēma: jautājumi par C3

sviestdienis rakstīja: interesanti,kur te bija kaut VISMAZ VIENA atbilde par lietu ?

tukš pļjurkšķj jā,bet par lietu ???

du msh DIRŠANA ? ši tehniskā analfabēta ???

paldies du msh ??? PAR KO ???? iauto neesi sēnītes ēdis???

neēdamās ???

Bez lamāšanās lūdzu! Ja Tu domā, tad žēl, ka nesanāca palīdzēt

Tēma: Laguna 2.2 dCi GT reikas lufte

klieps rakstīja:

Nu tādu klabošu es nevella nepārdošu, jo skate tek ārā! Uz to būs vien jāsataisa! Ir jau sākuši visādi triki līst ārā tam kuģim, bet nekas nāvējošs! Bet vispār gaidu ar bažām reizēm.

Tos 600ls arī iegrūda, jo skati nevarēja iziet, bet labāk tad būtu pārdevis pa 800, 900 Ls. Lagunai vēl bija tāds drēbes savilcējs uz sēdekļa, atceros, ka dīlera par mazo plastmasas niciņu prasīja 200ls...

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Šodien jau ir 18 jaunas ziņas iAuto, tā kā skatot tikai jaunākās ziņas visu nevar izlasīt, tāpēc, ja interesē, kāda tēma īpaši, jāiet uz lielajām sadaļām atsevišķi:

Ziņas www.iauto.lv/...

Sports www.iauto.lv/...

Pie stūres www.iauto.lv/...

Tēma: jautājumi par C3

sviestdienis rakstīja: Par cik vw-kluba forums ir miris. un jēgas nekādas,un arī šeit uz maz ko ceru.

bet nu mazums.

Tad kā beigās palika, tiki iAuto forumā skaidrībā vai tomēr "mazums"

Tēma: Trakie tramvaji! :D

IkdienasViesis rakstīja: Tā jau arī domāju, ka tramvaju vadītājiem vadība ir uzlikusi ierobežojumus sniegt intervijas. Viens man pazīstams žurnalists arī nesen žēlojās, ka jau vairāki tramvaja vadītāji viņam atteikuši sniegt intervijas par atjaunoto Juglas sliežu ceļa posmu , novirzot viņu pie RS preses sekretara. BET ko var pateikt preses sekkretars -tikai vadības viedokli. Vispār jau gan tml. nosacījumi kontrastē ar Satversmes 100.pantu.

Tad uzaicini, lai tramvaja vadītāji šeit ieliek savu komentāru!

Tēma: Laguna 2.2 dCi GT reikas lufte

Ir man bijis sakars ar Renault Laguna. Vienīgais, ko varu ieteikt pārdod un pēc iespējas ātrāk, kamēr vēl nav kaut kas noplīsis. Viens tirgoja pa 1400ls, kamēr tirgoja, atkal bija jālabo, kopējais remonts pāri pa 600ls un tad tirgo pa 1300ls. Tā kā labāk pārdod!

Tēma: jautājumi par C3

sviestdienis rakstīja: Ar durvīm tikts skaidrībā,vnk trosīte izāķējusies.

Bišķi jāpaskatās būs kapēc,un jāliek tik kopā.

Par pārējo? topiku var un vajag slēgt. Jo pārvērties par Du msh nesakarīga buldurējuma topiku.

Nu jau, nu jau. Neesi tik kritisiks, tieši no dažādiem viedokļiem bieži var nonākt pie pareizā risinājuma. Tā kā paldies msh!

Tēma: jautājumi par C3

sviestdienis rakstīja: Nu kad varēs palabot SAVUS textus ???

šogad

Tēma: jautājumi par C3

Ir kādas idejas?

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Kazimirs_Skuja rakstīja:

iAuto rakstīja: vispār atmosfēra un noskaņa tajā garāžā ir burvīga

varētu pat ielikt iAuto Video sadaļā

Noskaņa nupat palika vēl burvīgāka...

nekas vairs nepeld

youtu.be/...

Kur tā video sadaļa ir?

Man ir arī video, kur mēs ar Flipperu striptīzu dejojam,

to gribu likt pirmo!

Nopucēts, kā pilnīgi jauns.

Bet dejas un Flipperu gan laižam garām.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Esam atpakaļ

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Svarīgi ir tas, ka Tu vari ienākt iAuto un uzzināt galvenās ziņas šajā nozarē.

+ mēs vēl gribam pielikt pie motoru sporta ziņām, kas mūs vēl neapmierina.

Bet paldies, ka seko līdz un ja esam, ko palaiduši garām droši baksti !

Tēma: iAuto portāla jaunumi

GB12 rakstīja:

iAuto rakstīja:

GB12 rakstīja: Un tagad paskaties, kurā dienā TVnetā bija tā ziņa par to KIA krosoveru Frankfurtē

redzu, ka LETA šī relīze bija pirms 23 stundām! Un?

www.delfi.lv/...

13. augusts 14:40

Labi, šī ziņa bija ātrāk par 30h un ?

Kaut kur ir šī ziņa vispār ir iauto.lv/...

vai kad šī ziņa parādās citos resursos iauto.lv/...

tas nav tik svarīgi!

Tas, ko es gribēju akcentēt, ka tagad iAuto redakcija strādā uz pilnu klapi un katru dienu ir ap 10 jaunām ziņām no dažādiem resursiem + autorraksti, kurus internetā nevar atpelnīt.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Redzēs vēl cikos citos portālos parādīsies "Nordeka" viedoklis par vakardienas negadījumu iauto.lv/...

Tēma: iAuto portāla jaunumi

GB12 rakstīja: Un tagad paskaties, kurā dienā TVnetā bija tā ziņa par to KIA krosoveru Frankfurtē

redzu, ka LETA šī relīze bija pirms 23 stundām! Un?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti