Kā patīk mūsu jaunā F1 sadaļa? Ieteikumi?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Īstenībā pec kāda gada man ir šis jautājums būs aktuāls. Jaudu tikai vajadzētu, lai var apkurināt 400m2
Tēma: Radio ieslegsana
janitis26 rakstīja: Iesledzot radio paradas vards code. Bet neparadas ciparu ievadisana. Kada var but problema jeb ko izdarit?
Gads? Modelis?
Tēma: Lustīgus Jāņus!
Bams rakstīja: Es puisītis, tu meitiņa,
Iesim abi velēties:
Tev ir laba sārmu sile,
Man ir laba bungu vāle.
Līgo, līgo!
Tieši laikā ![]()
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Pagaidām vēl testa versija, bet aicinu iAuto lietotājus ievērtēt iAuto JAUNO mobilo versiju
Te vienas puses skaidrojums:
BMW Group Northern Europe par to kāpēc Latvijā turpmāk būs viens dīleris 2
Ko iAuto lasītāji domā par šādu BMW rīcību?
Vai un kā tas ietekmēs BMW jaunu BMW auto tirdzniecību Latvijā.
Interesantākos viedokļus publicēsim rakstā par šo tēmu!
Tēma: iAuto portāla jaunumi
iAuto rakstīja: Šodien jau ir 18 jaunas ziņas iAuto, tā kā skatot tikai jaunākās ziņas visu nevar izlasīt, tāpēc, ja interesē, kāda tēma īpaši, jāiet uz lielajām sadaļām atsevišķi:
Ziņas www.iauto.lv/...
Sports www.iauto.lv/...
Pie stūres www.iauto.lv/...
Šodien (sestdienā) iAuto portālā bija 13 jaunas ziņas. Bet no septembra mūsu komandai pievienojas vēl viens žurnālists. Būs vēl lielāka operativitāte ![]()
Tēma: Rallijs Kurzeme 2013
Būtu labi, kāds kas ir uz vietas, ieliktu šeit info, kas un kā izskatās!
Tēma: jautājumi par C3
sviestdienis rakstīja: interesanti,kur te bija kaut VISMAZ VIENA atbilde par lietu ?
tukš pļjurkšķj jā,bet par lietu ???
du msh DIRŠANA ? ši tehniskā analfabēta ???
paldies du msh ??? PAR KO ???? iauto neesi sēnītes ēdis???
neēdamās ???
Bez lamāšanās lūdzu! Ja Tu domā, tad žēl, ka nesanāca palīdzēt ![]()
klieps rakstīja:
Nu tādu klabošu es nevella nepārdošu, jo skate tek ārā! Uz to būs vien jāsataisa! Ir jau sākuši visādi triki līst ārā tam kuģim, bet nekas nāvējošs! Bet vispār gaidu ar bažām reizēm.
Tos 600ls arī iegrūda, jo skati nevarēja iziet, bet labāk tad būtu pārdevis pa 800, 900 Ls. Lagunai vēl bija tāds drēbes savilcējs uz sēdekļa, atceros, ka dīlera par mazo plastmasas niciņu prasīja 200ls...
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Šodien jau ir 18 jaunas ziņas iAuto, tā kā skatot tikai jaunākās ziņas visu nevar izlasīt, tāpēc, ja interesē, kāda tēma īpaši, jāiet uz lielajām sadaļām atsevišķi:
Ziņas www.iauto.lv/...
Sports www.iauto.lv/...
Pie stūres www.iauto.lv/... ![]()
Tēma: jautājumi par C3
sviestdienis rakstīja: Par cik vw-kluba forums ir miris. un jēgas nekādas,un arī šeit uz maz ko ceru.
bet nu mazums.
Tad kā beigās palika, tiki iAuto forumā skaidrībā vai tomēr "mazums"
Tēma: Trakie tramvaji! :D
IkdienasViesis rakstīja: Tā jau arī domāju, ka tramvaju vadītājiem vadība ir uzlikusi ierobežojumus sniegt intervijas. Viens man pazīstams žurnalists arī nesen žēlojās, ka jau vairāki tramvaja vadītāji viņam atteikuši sniegt intervijas par atjaunoto Juglas sliežu ceļa posmu , novirzot viņu pie RS preses sekretara. BET ko var pateikt preses sekkretars -tikai vadības viedokli. Vispār jau gan tml. nosacījumi kontrastē ar Satversmes 100.pantu.
Tad uzaicini, lai tramvaja vadītāji šeit ieliek savu komentāru!
Ir man bijis sakars ar Renault Laguna. Vienīgais, ko varu ieteikt pārdod un pēc iespējas ātrāk, kamēr vēl nav kaut kas noplīsis. Viens tirgoja pa 1400ls, kamēr tirgoja, atkal bija jālabo, kopējais remonts pāri pa 600ls un tad tirgo pa 1300ls. Tā kā labāk pārdod!
Tēma: jautājumi par C3
sviestdienis rakstīja: Ar durvīm tikts skaidrībā,vnk trosīte izāķējusies.
Bišķi jāpaskatās būs kapēc,un jāliek tik kopā.
Par pārējo? topiku var un vajag slēgt. Jo pārvērties par Du msh nesakarīga buldurējuma topiku.
Nu jau, nu jau. Neesi tik kritisiks, tieši no dažādiem viedokļiem bieži var nonākt pie pareizā risinājuma. Tā kā paldies msh!
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Kazimirs_Skuja rakstīja:
iAuto rakstīja: vispār atmosfēra un noskaņa tajā garāžā ir burvīga
varētu pat ielikt iAuto Video sadaļā
Noskaņa nupat palika vēl burvīgāka...
nekas vairs nepeld
youtu.be/...
Kur tā video sadaļa ir?
Man ir arī video, kur mēs ar Flipperu striptīzu dejojam,
to gribu likt pirmo!
Nopucēts, kā pilnīgi jauns.
Bet dejas un Flipperu gan laižam garām.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Svarīgi ir tas, ka Tu vari ienākt iAuto un uzzināt galvenās ziņas šajā nozarē.
+ mēs vēl gribam pielikt pie motoru sporta ziņām, kas mūs vēl neapmierina.
Bet paldies, ka seko līdz un ja esam, ko palaiduši garām droši baksti
!
Tēma: iAuto portāla jaunumi
GB12 rakstīja:
iAuto rakstīja:
GB12 rakstīja: Un tagad paskaties, kurā dienā TVnetā bija tā ziņa par to KIA krosoveru Frankfurtē
redzu, ka LETA šī relīze bija pirms 23 stundām! Un?
www.delfi.lv/...
13. augusts 14:40
Labi, šī ziņa bija ātrāk par 30h un ?
Kaut kur ir šī ziņa vispār ir iauto.lv/...
vai kad šī ziņa parādās citos resursos iauto.lv/...
tas nav tik svarīgi!
Tas, ko es gribēju akcentēt, ka tagad iAuto redakcija strādā uz pilnu klapi un katru dienu ir ap 10 jaunām ziņām no dažādiem resursiem + autorraksti, kurus internetā nevar atpelnīt.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Redzēs vēl cikos citos portālos parādīsies "Nordeka" viedoklis par vakardienas negadījumu iauto.lv/... ![]()
Tēma: iAuto portāla jaunumi
GB12 rakstīja: Un tagad paskaties, kurā dienā TVnetā bija tā ziņa par to KIA krosoveru Frankfurtē
redzu, ka LETA šī relīze bija pirms 23 stundām! Un?
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6