Kazimirs_Skuja rakstīja: vopšem klausamies Gazebu un braucam ar Jawu.....
....pārējais *******!
youtu.be/...
Tas ir pie Tevis? Skaņa labi peld tai platei ![]()
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Kazimirs_Skuja rakstīja: vopšem klausamies Gazebu un braucam ar Jawu.....
....pārējais *******!
youtu.be/...
Tas ir pie Tevis? Skaņa labi peld tai platei ![]()
Tēma: iAuto portāla jaunumi
iAuto rakstīja: Katru darba dienu iAuto ir līdz 10 un pat vairāk jaunām ziņām. Ienāc biežāk!
Tāpēc jau es pievēršu uzmanību, ka iAuto ir daudz un kvalitatīvas ziņas ar foto un video
Šodien vispār būs kādas 12 gb
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Par OCTA
iAuto 5.augusts 2013 15:34
Tvnet 2013. gada 5. augustā 14:21
Apollo 2013. gada 5. augusts 13:47
La.lv 06.08.2013
Tēma: iAuto portāla jaunumi
GB12 rakstīja: Nu, tagad varbūt tas ir mainījies, neesmu pēdējā laikā pievērsis uzmanību. Bet, nu, kaut kā, piemēram, par GLA mersedesu jau biju lasījis... arī par OCTA zaudējumiem pirms iauto šī ziņa jau bija gan TVNetā, gan Dienas Biznesā...
nu skatāmies par GLA
iAuto publicēta 13:01, Tvnet 11:27 Delfi 13:22
Tēma: iAuto portāla jaunumi
iAuto rakstīja: Katru darba dienu iAuto ir līdz 10 un pat vairāk jaunām ziņām. Ienāc biežāk!
Paskaties kaut vai šodien:
Vai
Tēma: iAuto portāla jaunumi
GB12 rakstīja: Tikai tās ziņas parasti jau ir vismaz dienu vecas.
Tā gan nav tiesa. Par jaunajiem modeļiem iAuto ir gandrīz pirmajiem. Drošas braukšanas analīzes vispār ir autorraksti.
Ir dažas sporta relīzes, kas aicina uz vienu vai otru pasākumu, tas mēs liekām dažas dienas pirms paša pasākuma, jo neredzam jēgu likt 2 nedēļas pirms tā.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Katru darba dienu iAuto ir līdz 10 un pat vairāk jaunām ziņām. Ienāc biežāk!
Tēma: Krāpšana uz lielceļa
rudens68 rakstīja: Es automatiski nospiedu , sākt jaunu tēmu .
Pirms gada kaimiņš apstājās pie tumsnējas vecmāmiņas kura stopēja ar kaniņu rokā , bet šis nebij vakarējais ātri saprata kas par lietu . Sāka piedāvāt " zeltlietas "" jo nauda nav visu atņēmuši policisti ...
ir jau vēl dzirdēti stāti par it kā ādas jakām benzīntankos
Tēma: Krāpšana uz lielceļa
ak rakstīja: Rudens varbūt domāja, ka visvairāk tiks apkrāpti Fordu vadītāji
iespējams ![]()
Tēma: Krāpšana uz lielceļa
rudens68 rakstīja: Varētu kāds padalīties ar savu pieredzi dažādās krāpšanas situācijās uz ceļa . Nu kaut vai ar rumānijas pilsoņiem , trauku tirgoņiem pie lielvekaliem .
Piemēram šodien psmā Jelgava Tukums divās pieturās pēc kārtas stopēja tumsnēja māmuļa ar bērneli pie rokas . Var jau būt ,ka es uzreiz gribu domāt kautko sliktu bet divas pēc kārtas un ārējais izskats .... ja nu kāds brauc un paņem tad varbūt piesardzība netraucēs .
Šī tēma labāk iederētos šeit www.iauto.lv/...
, bet ne pie Ford
GB12 rakstīja: Nauri12345, vari nolikt priekšā vienu kaut cik nopietnu iemeslu, kāpēc lai kāds būtu ieinteresēts tāda tipa auto, ja nu pagalam viņam tas nav vajadzīgs, nevis pārdot un, kā saka, novelt visu sāpi no saviem pleciem, bet izīrēt to kādam ārzemēs strādājošam, tātad, ja kas notiks, ne ar kādiem galiem nevarēs sadabūt rokā, pie tam, tādam, kurš acīmredzami nav maksātspējīgs (pēc piezīmes par nodokli un apskati), plus vēl visticamāk arī sašmucējies, ja pat savā mītnes zemē nevar dabūt tik mazu kaut vai patēriņa kredītu? Nu tā, tīri kur varētu būt pārdevēja/iznomātāja interese?
P.S. Pie tevis minētajiem nosacījumiem varu piedāvāt 1994. gada 316. BMW kupeju automātu. Ja noma uz izpirkumu, cena 1500 Ls, uzreiz iemaksā 500, pārējo gada laikā. Der?
Varu tikai pievienoties.
Tikai, ko nozīmēja PS?
tas ir izskaidrojams tikai ja auto cena ir zem 500ls...
Tēma: iAuto avāriju analīze
AVĀRIJA 6. Spriedze plūsmā iauto.lv/...
Avārija 6. Atbalsis -„Aļņa tests” www.iauto.lv/... ![]()
Tēma: GS (2005-2012)
GB12 rakstīja: Jopcik, visrskasts tizls. Redaktoram, var to kaut kā nomainīt. Pielikt vārdu "Lexus" priekšā...
GB12 rakstīja:
Tātad, runa iet par 3. paaudzes Lexus GS...
"virsraksts"
rakstīt laikam nemāku...
GB12 rakstīja: Bļin, runa tač "neiet"... kas ar mani šodien notiek?
Dažreiz tā gadās! Domāju, ka beigās ir saprotams par kādu auto Tu jautā. Tēma ir zem Lexus, viss kārtībā.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Conqueror rakstīja: sveiciens.
sen te neesmu bijis
jau esmu paspējis nosirmot, gadi nāk un iet....
bet iAuto ir dzīvs!
apskatījos, palasīju šo to, man iAuto portāls patika!
Paldies!
Sākam darbu pie iAuto foruma programmēšanas.
Daudz lietas ir paredzēts mainīt un uzlabot, ja ir konkrēti priekšlikumi, kā vienmēr tie ir laipni gaidīti šeit komentāros vai uz epastu iAuto @ iAuto .lv
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Shiirs rakstīja: Es tomer uzskatu ka shis forums ir jalikvidee un jaasaak no nulles. Viss jaadzeesh pilniibaa. Shitaa nav arshana ar 1 postu dienaa. Jaataisa ir jaunas teemas, jauni lietotaaji, viss jauns.
Laba doma, bet dzēst nevajag! Labāk uzsāc jaunu tēmu un Vecās tēmas aizies arhīvā.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
recluse rakstīja: Audi 80 protams ir attīstīšanas vērta tēma.
Vai ir iespējams izkoriģēt šo www.iauto.lv/...
Lai gan ņemot vērā attīstības tendences, tas laikam nav aktuāli.
Ko tieši? Katram klubam jāsūta nepieciešamās izmaiņas un tās tiks veiktas!
Tēma: Trakie tramvaji! :D
HIPPY rakstīja: šo tofiku iAuto neciena
«Lūk ir foruma tēmas, kuras ir aktīvas un mēs gribam attīstīt:
iAuto avāriju analīze (16)
5 pak. automāts (25)
Piedņestra (2)
Eļļas spiediena pazušana??? (35)
braucot noslāpst (2)
Belarus rezerves daļas (11)
audi 80 (1)
utt
tās ir par lietu un ar vērā ņemamiem viedokļiem, padomiem un ieteikumiem.»
Redzi apakšā utt, visas tēmas nevar uzskaitīt
šī ir Ok
Tēma: Toyota Supra
Japnis rakstīja: 9gag.com/...
Dators man neļauj vērt vaļā Tavu linku... Brīdina!
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Lūk ir foruma tēmas, kuras ir aktīvas un mēs gribam attīstīt:
iAuto avāriju analīze (16)
5 pak. automāts (25)
Piedņestra (2)
Eļļas spiediena pazušana??? (35)
braucot noslāpst (2)
Belarus rezerves daļas (11)
audi 80 (1)
utt
tās ir par lietu un ar vērā ņemamiem viedokļiem, padomiem un ieteikumiem.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Shiirs rakstīja: Pec manas statistikas sanak videji viens posts dienaa shajaa forumaa. Pedejaa nedela 80% postu ir tikai no iauto adminstraacijas.
Izskataas ka forums ir pilniba miris.
Congratulations!
Ar % sadalījumu pārspīlē. bet galvenais ir kvalitāte, bet ne kvantitāte. Vēlreiz varu atgādināt, ka iAuto ir auto portāls, kam nākušas klāt satiksmes drošības un analīžu sadaļa "Pie stūres" + "Sports"
Tēma: iAuto avāriju analīze
iAuto rakstīja: Ja nu palaists garām, tad jaunākā avāriju analīze ir
AVĀRIJA 5. Apdzīšana krustojumā
www.iauto.lv/...
Avārijas 5 komentāri
AVĀRIJA 5-2. Visi vainīgi!
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6