Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma

Kazimirs_Skuja rakstīja: vopšem klausamies Gazebu un braucam ar Jawu.....

....pārējais *******!

youtu.be/...

Tas ir pie Tevis? Skaņa labi peld tai platei

Tēma: iAuto portāla jaunumi

iAuto rakstīja: Katru darba dienu iAuto ir līdz 10 un pat vairāk jaunām ziņām. Ienāc biežāk!

Tāpēc jau es pievēršu uzmanību, ka iAuto ir daudz un kvalitatīvas ziņas ar foto un video

Šodien vispār būs kādas 12 gb

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Par OCTA

iAuto 5.augusts 2013 15:34

Tvnet 2013. gada 5. augustā 14:21

Apollo 2013. gada 5. augusts 13:47

La.lv 06.08.2013

Tēma: iAuto portāla jaunumi

GB12 rakstīja: Nu, tagad varbūt tas ir mainījies, neesmu pēdējā laikā pievērsis uzmanību. Bet, nu, kaut kā, piemēram, par GLA mersedesu jau biju lasījis... arī par OCTA zaudējumiem pirms iauto šī ziņa jau bija gan TVNetā, gan Dienas Biznesā...

nu skatāmies par GLA

iAuto publicēta 13:01, Tvnet 11:27 Delfi 13:22

Tēma: iAuto portāla jaunumi

iAuto rakstīja: Katru darba dienu iAuto ir līdz 10 un pat vairāk jaunām ziņām. Ienāc biežāk!

Paskaties kaut vai šodien:

www.iauto.lv/...

Vai

www.delfi.lv/...

Tēma: iAuto portāla jaunumi

GB12 rakstīja: Tikai tās ziņas parasti jau ir vismaz dienu vecas.

Tā gan nav tiesa. Par jaunajiem modeļiem iAuto ir gandrīz pirmajiem. Drošas braukšanas analīzes vispār ir autorraksti.

Ir dažas sporta relīzes, kas aicina uz vienu vai otru pasākumu, tas mēs liekām dažas dienas pirms paša pasākuma, jo neredzam jēgu likt 2 nedēļas pirms tā.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Katru darba dienu iAuto ir līdz 10 un pat vairāk jaunām ziņām. Ienāc biežāk!

Tēma: Krāpšana uz lielceļa

rudens68 rakstīja: Es automatiski nospiedu , sākt jaunu tēmu .

Pirms gada kaimiņš apstājās pie tumsnējas vecmāmiņas kura stopēja ar kaniņu rokā , bet šis nebij vakarējais ātri saprata kas par lietu . Sāka piedāvāt " zeltlietas "" jo nauda nav visu atņēmuši policisti ...

ir jau vēl dzirdēti stāti par it kā ādas jakām benzīntankos

Tēma: Krāpšana uz lielceļa

ak rakstīja: Rudens varbūt domāja, ka visvairāk tiks apkrāpti Fordu vadītāji

iespējams

Tēma: Krāpšana uz lielceļa

rudens68 rakstīja: Varētu kāds padalīties ar savu pieredzi dažādās krāpšanas situācijās uz ceļa . Nu kaut vai ar rumānijas pilsoņiem , trauku tirgoņiem pie lielvekaliem .

Piemēram šodien psmā Jelgava Tukums divās pieturās pēc kārtas stopēja tumsnēja māmuļa ar bērneli pie rokas . Var jau būt ,ka es uzreiz gribu domāt kautko sliktu bet divas pēc kārtas un ārējais izskats .... ja nu kāds brauc un paņem tad varbūt piesardzība netraucēs .

Šī tēma labāk iederētos šeit www.iauto.lv/... , bet ne pie Ford

Tēma: Iegādāšos auto uz izpirkuma tiesībām

GB12 rakstīja: Nauri12345, vari nolikt priekšā vienu kaut cik nopietnu iemeslu, kāpēc lai kāds būtu ieinteresēts tāda tipa auto, ja nu pagalam viņam tas nav vajadzīgs, nevis pārdot un, kā saka, novelt visu sāpi no saviem pleciem, bet izīrēt to kādam ārzemēs strādājošam, tātad, ja kas notiks, ne ar kādiem galiem nevarēs sadabūt rokā, pie tam, tādam, kurš acīmredzami nav maksātspējīgs (pēc piezīmes par nodokli un apskati), plus vēl visticamāk arī sašmucējies, ja pat savā mītnes zemē nevar dabūt tik mazu kaut vai patēriņa kredītu? Nu tā, tīri kur varētu būt pārdevēja/iznomātāja interese?

P.S. Pie tevis minētajiem nosacījumiem varu piedāvāt 1994. gada 316. BMW kupeju automātu. Ja noma uz izpirkumu, cena 1500 Ls, uzreiz iemaksā 500, pārējo gada laikā. Der?

Varu tikai pievienoties.

Tikai, ko nozīmēja PS? tas ir izskaidrojams tikai ja auto cena ir zem 500ls...

Tēma: Kur jūs labprātāk uzpildaties?

Neste un Lukoil

Tēma: iAuto avāriju analīze

AVĀRIJA 6. Spriedze plūsmā iauto.lv/...

Avārija 6. Atbalsis -„Aļņa tests” www.iauto.lv/...

Tēma: GS (2005-2012)

GB12 rakstīja: Jopcik, visrskasts tizls. Redaktoram, var to kaut kā nomainīt. Pielikt vārdu "Lexus" priekšā...

GB12 rakstīja:

Tātad, runa iet par 3. paaudzes Lexus GS...

"virsraksts"

rakstīt laikam nemāku...

GB12 rakstīja: Bļin, runa tač "neiet"... kas ar mani šodien notiek?

Dažreiz tā gadās! Domāju, ka beigās ir saprotams par kādu auto Tu jautā. Tēma ir zem Lexus, viss kārtībā.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Conqueror rakstīja: sveiciens.

sen te neesmu bijis

jau esmu paspējis nosirmot, gadi nāk un iet....

bet iAuto ir dzīvs!

apskatījos, palasīju šo to, man iAuto portāls patika!

Paldies!

Tēma: iAuto avāriju analīze

Turpinājums AVĀRIJA 5–3. Vai noteikumi pasargās

www.iauto.lv/...

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Sākam darbu pie iAuto foruma programmēšanas.

Daudz lietas ir paredzēts mainīt un uzlabot, ja ir konkrēti priekšlikumi, kā vienmēr tie ir laipni gaidīti šeit komentāros vai uz epastu iAuto @ iAuto .lv

Tēma: iAuto avāriju analīze

Ko var ņemties ar un ap vārdu - eksperts

www.iauto.lv/...

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Shiirs rakstīja: Es tomer uzskatu ka shis forums ir jalikvidee un jaasaak no nulles. Viss jaadzeesh pilniibaa. Shitaa nav arshana ar 1 postu dienaa. Jaataisa ir jaunas teemas, jauni lietotaaji, viss jauns.

Laba doma, bet dzēst nevajag! Labāk uzsāc jaunu tēmu un Vecās tēmas aizies arhīvā.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

recluse rakstīja: Audi 80 protams ir attīstīšanas vērta tēma.

Vai ir iespējams izkoriģēt šo www.iauto.lv/...

Lai gan ņemot vērā attīstības tendences, tas laikam nav aktuāli.

Ko tieši? Katram klubam jāsūta nepieciešamās izmaiņas un tās tiks veiktas!

Tēma: Trakie tramvaji! :D

HIPPY rakstīja: šo tofiku iAuto neciena

«Lūk ir foruma tēmas, kuras ir aktīvas un mēs gribam attīstīt:

iAuto avāriju analīze (16)

5 pak. automāts (25)

Piedņestra (2)

Eļļas spiediena pazušana??? (35)

braucot noslāpst (2)

Belarus rezerves daļas (11)

audi 80 (1)

utt

tās ir par lietu un ar vērā ņemamiem viedokļiem, padomiem un ieteikumiem.»

Redzi apakšā utt, visas tēmas nevar uzskaitīt šī ir Ok

Tēma: Toyota Supra

Japnis rakstīja: 9gag.com/...

Dators man neļauj vērt vaļā Tavu linku... Brīdina!

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Lūk ir foruma tēmas, kuras ir aktīvas un mēs gribam attīstīt:

iAuto avāriju analīze (16)

5 pak. automāts (25)

Piedņestra (2)

Eļļas spiediena pazušana??? (35)

braucot noslāpst (2)

Belarus rezerves daļas (11)

audi 80 (1)

utt

tās ir par lietu un ar vērā ņemamiem viedokļiem, padomiem un ieteikumiem.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Shiirs rakstīja: Pec manas statistikas sanak videji viens posts dienaa shajaa forumaa. Pedejaa nedela 80% postu ir tikai no iauto adminstraacijas.

Izskataas ka forums ir pilniba miris.

Congratulations!

Ar % sadalījumu pārspīlē. bet galvenais ir kvalitāte, bet ne kvantitāte. Vēlreiz varu atgādināt, ka iAuto ir auto portāls, kam nākušas klāt satiksmes drošības un analīžu sadaļa "Pie stūres" + "Sports"

Tēma: iAuto avāriju analīze

iAuto rakstīja: Ja nu palaists garām, tad jaunākā avāriju analīze ir

AVĀRIJA 5. Apdzīšana krustojumā

www.iauto.lv/...

Avārijas 5 komentāri

AVĀRIJA 5-2. Visi vainīgi!

www.iauto.lv/...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti